Trendyol Teslimat Noktası Olma Şartları 2023

Online alışverişin en mühim platformlarından kabul edilen Trendyol, geniş bir kesime hizmet vermektedir. Başarıya ulaşmış bir e-ticaret sitesi olan şirket, birçok girişimciye çeşitli açılardan iş fırsatları sunuyor. Trendyol teslimat noktası hizmet bu fırsatlardan biridir. Trendyol teslimat noktaları, insanların kargolarını gittikleri ve teslim aldıkları yerlerdir. Teslimat noktaları Trendyol müşterileri ve çalışanları için mühim bir kolaylıktır.

Trendyol Teslimat Noktası Olma Koşulları

Trendyol Teslimat Noktası Olma Koşulları

Trendyol teslimat noktası uygulaması Trendyol’un gel al şubesi ile kendi işinizi kurabilirsiniz, hem tutum sağlar hem de insanlara yararlı hizmetler sunma fırsatı sunar. Son zamanlarda girişimciler tarafınca değerlendirilen teslimat noktaları, kargoların oldukça daha süratli teslim edilmesini sağlıyor. Bu hizmetler yardımıyla Trendyol müşterileri evde oturup kargo beklemek zorunda kalmıyor.

Trendyol e-ticaret platformunun bir parçası olarak hizmet vermek istiyorsanız firmaya başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuz pozitif sonuçlandıktan sonrasında şubenizi kurarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Trendyol Jel Al puan kazanımı İncelendiğinde oldukça karlı olabilecek iş fikirlerinden biri olduğu görülebilir.

Trendyol Teslimat Noktası Iyi mi Olunur?

Trendyol alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünleri kendiniz satın alabileceğiniz noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar Trendyol gel al noktası adlandırılmıştır. Kişiler ürün satın alırken jellerden birini seçip kendilerine sunulan puanları satın alabilirler. Bu ürünler seçilen noktada bırakılır. Böylece kargonun ne süre geleceğini düşünmeden rahatça şubeye gidip teslim alabilirsiniz. Kargo teslim noktasına ulaştığında e-posta yada sms yolu ile kişilere data verilir.

Satın alınan ürünler için gönderilen SMS’ler üç gün içinde takip edilip alınabilir. Teslimat noktaları, bilhassa siparişlerinde adres belirtmekte zorluk çeken kişiler için oldukça işlevseldir. Sipariş edilen ürünlerin teslimat noktalarından teslim alınması süreci her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte bu işlemler için jeli yeğleyen ve nokta satın alanlara birçok avantaj sunulmaktadır.

Trendyol teslimat noktası açmak istiyorsanız Trendyol’a başvurmanız gerekir. Bu süreçte sizden bir müracaat formu doldurmanız istenmektedir. Müracaat formunda bazı bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Bu bilgiler kimlik bilgileriniz, iş bilgileriniz, il ve ilçe, mahalle bilgileriniz olmalıdır. Ek olarak tam adresinizi de yazmalısınız. Trendyol başvurunuzu inceler ve kafi bulursa bu şubeyi açmanıza onay verir.

Trendyol’un gözdesi olmak istiyorsanız vergi mükellefi olmalısınız. Ek olarak iş yeriniz insanların kolayca ulaşabileceği bir yerde olmalıdır. Yer seçimi bu süreçteki en mühim detaylardan biridir. Bu sebeple ulaşımda bir mesele olduğunda alış noktası olarak tercih edilmeyebilirsiniz.

Trendyol Teslimat Noktası Uygulaması

Trendyol, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için devamlı yenilik yapmaktadır. Bu yeniliklerden biri de teslimattır. Trendyol gel al noktası oluyor. Teslimat noktası açmak istiyorsanız firmaya detaylı bir müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken bazı detayları eksiksiz ve doğru olarak vermeniz gerekmektedir. Trendyol teslimat noktası uygulaması aşağıdaki şeklinde yapılabilir:

Ilk olarak Gel AL Noktası Müracaat Formu sayfasını açmanız gerekmektedir. Forumda adınızı ve soyadınızı girmelisiniz. E-posta adresinizi ve telefon numaranızı yazmalısınız. İşletmenizin adını ve türünü belirtmelisiniz. Tam adresinizi yazmalısınız.

Son olarak ‘Gönder’ butonuna tıklayarak teslimat noktanızın müracaat sürecini tamamlayabilirsiniz. Müracaat incelendikten sonrasında pozitif yada negatif geri dönüş yapılır. Trendyol teslimat noktası açmak için onayınızı aldıktan sonrasında işletmenizi açabilirsiniz. Gönderdiğiniz ürün başına ödeme alırsınız. Ne kadar oldukça kargo gönderirseniz, kazanma şansınız o denli artar.

Teslimat noktası açmak isteyen kişiler birçok değişik kargoyu teslim etmek durumundadır. Bununla birlikte bu alanda müracaat yapabilecek işletmeler de müracaat formunda net bir halde belirlenir. Bu alanda Trendyol teslimat yeri olmak istiyorsanız müracaat formunda belirtilen yerlerden biri olmanız gerekmektedir.

Trendyol Jel Al Puan Kazanç

Trendyol jel arasından seçim yapmış olup puan alırken insanoğlu kendilerine en yakın yeri seçiyor. Trendyol teslimat noktası olarak hizmet veren bölgeler, teslim ettikleri ürün başına 1 TL kazanıyor. Her ürün teslimatı için bu ödemeyi aldıkları için teslimat miktarı da karı belirler. Bu tür işleri yapmanın birçok pozitif yanları vardır. Trendyol gel al puan kazan Kendi ürünlerinizi de tanıtabilirsiniz.

Marka görünürlüğünü artırmanın en mühim avantajlarından biridir. Teslimat başına 1 TL insanlara düşük görünse de gün içinde yüzlerce paket dağıtan birçok işletme var. Trendyol, Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir e-ticaret platformudur. Bununla birlikte müşterilerin teslimat noktalarını tercih ettiklerinde indirim almaları da mühim bir avantajdır. Alışverişlerinde teslimat noktalarını tercih edenlere 10 TL indirim kuponu kazandırılıyor.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Bu avantajlar teslimat noktalarının çekiciliğini de artırmaktadır. İnsanlar evde kargo beklemek zorunda kalmıyorlar ve siparişlerinde indirim de alabiliyorlar. Tüm bu avantajlar Trendyol teslimat noktalarını her geçen gün daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Alan kişi memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalışan Trendyol, bu tür girişimleri de desteklemektedir. Gün içinde yüzlerce teslimat noktası bulunmaktadır. Bu aylık gelir olarak düşünüldüğünde son aşama karlı bir kazanç olarak değerlendirilebilir.

Okuyun: Vigo Kurye Maaşları ve İncelemeleri

Teslimat Noktası Olmak İstiyorum diyenlere Tavsiyeler

Trendyol şeklinde büyük e-ticaret sitelerinin teslimat noktası olmak artık iyi bir para kazanma aracı olarak görülüyor. Halihazırda bir işiniz var ise, bu işi kolayca yapabilirsiniz. Sadece bu işi yapabilmek için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim noktalar vardır. Teslimat noktası olmak isterim diyenlere tavsiyeler Kapsam dahilinde şunlardan bahsedilebilir:

Teslimat noktası olabilmek için vergi levhası olan bir işletmenizin olması gerekir. Yaya ve vasıta trafiğinin yoğun olduğu bir yerin seçilmesi büyük ehemmiyet taşımaktadır. İşletmenizde gelen kargoları istiflemek için kafi alan olmalıdır. İyi bir konumda olmanız büyük ehemmiyet taşımaktadır. Teslim edecek personeliniz olmalı. Süratli teslimat yapabilmeniz gerekir. İnsanların sizi fark etmesini sağlayacak düzeyde tanıtım emekleri yapmanız gerekiyor.

Bu detaylara dikkat ederseniz başarı göstermiş olmuş olursunuz. Trendyol gel al noktası açabilirsiniz. Ek olarak kendi işinizi yaparken extra teslimat ile para kazanma fırsatı da bulabilirsiniz. Büyük bir iş yeri olan kişiler bu işe kolayca başvurabilir ve iyi bir yerde bir teslim alma noktası oluşturabilir.

Kimler Teslimat Noktası Olabilir?

Trendyol’un teslimat noktası olmak isteyenlerin esasen bir işi olmalı. Bu işletmenin vergi levhasının da olması önemlidir. Aksi takdirde teslimat noktası açma şansınız yoktur. Müracaat formunda kriterlerin eksiksiz olarak karşılanması gerekmektedir. Teslimat noktası olma mevzusunda dikkatli olmanız ihtiyaç duyulan öncesinden belirlenmiş işletmelerden birinin sahibi olmanız gerekmektedir. Bu işletmeler içinde şunları saymak mümkündür:

ITBijuteriBaharatlarAyakkabılarÇeyiz GereçleriKafeÇiçekçi Fırın yada pastaneHediyelik yada hobi dükkanıGiyimFotoğrafçıİletişim firmasıKitapçıKuru temizlemeBakkal, büfe yada manavPetshopŞarküteriDiğer

Bu tür bölgelerde işletmeniz var ise kolayca teslimat noktası başvurusunda bulunabilirsiniz. Teslimat noktasına başvururken, işletmeniz ile ilgili tüm bilgileri belirtmelisiniz. Ustalaşmış bir hizmet alabilmek için hangi alanda etkinlik gösterdiğiniz, işletmenin adresi ve daha pek oldukça mevzuda detaylı data vermeniz büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Yüksek standartlarda bir teslimat noktası açabilmek için lokasyonun oldukça mühim bulunduğunu bilmeniz gerekir. Trendyol’dan alışveriş meydana getiren kişiler sizden memnun kaldıklarında teslimat noktası olarak devamlı sizi seçeceklerdir. Böylece kendi ürünlerinizi ve işinizi tanıtma şansına haiz olacaksınız. Kısacası sizi her şekilde kurtaracak bir iş fikridir.

En Yakın Trendyol Teslimat Noktası Iyi mi Bulunur?

Trendyol üstünden verilen siparişlerde sipariş puanları Trendyol internet sayfası üstünden belirlenir. Siparişinizi verdikten sonrasında size en yakın teslimat noktalarından birini işaretlemeniz gerekmektedir. Bu noktayı belirlerken evinize yada iş yerinize en yakın yeri seçmeniz gerekiyor. Trendyol size en yakın teslimat noktalarını gösterir. Bunlar arasından seçim yaparak kargonuzun nereye ulaşmasını istediğinizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Trendyol teslimat noktası Seçildiğinde tüm paketler ve kargolar bu seçilen noktaya gönderilir. Kişiler, gönderilen paketler hakkında SMS yada e-posta kanalıyla bilgilendirilir. Bu paketleri 3 gün içinde teslim noktasından teslim almanız gerekmektedir. 3 gün içinde teslim edilmeyen paketler yeniden Trendyol’a iade edilir.

Okuyun: Trendyol Go Courier İncelemeleri

Teslimat Noktası 20 TL Kupon Kodu?

Trendyol e-ticaret sitesi kullanıcıları, site üstünden sipariş verirken birçok fırsattan faydalanabilmektedir. Bu fırsatlardan biri de teslimat noktalarıdır. Teslimat noktalarının müşterilere sunmuş olduğu birçok mühim avantaj vardır. Bu avantajlardan biri de evde kargo beklemek zorunda kalmamak.

Günlerce evinizde kalıp kargo beklemek yerine sipariş verirken teslimat yerini seçebilirsiniz. Bu sayede kişiler kargo geldikten sonraki 3 gün içinde kargoyu rahatça teslim alabilmektedir. İşletmeler mesai saatleri içinde kargoyu almaya gitme olanağına haizdir.

Öteki bir avantaj ise teslimat noktası 20 TL kupon kodu oluyor. Kargolarını teslim noktalarından teslim almayı yeğleyen kişiler Trendyol online mağazasından 20 TL kupon kodu kazanıyor. Sadece teslimat noktaları hakkında insanların bilmesi ihtiyaç duyulan bazı detaylar var. Teslimat noktası için bir adres seçildiğinde bu adresin değiştirilmesi mümkün değildir. Bununla birlikte bir tek ürünü sipariş edenler teslimat noktalarından teslim alabilirler. Öteki insanların onu alma şansı yoktur.

Trendyol Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Trendyol online mağazasından alışveriş meydana getiren kişiler birçok değişik kargo adı ile karşılaşabilmektedir. Bu gönderiler içinde fiyat farklılıkları olabilir. Trendyol’un anlaşmalı kargoları:

Yurtiçi kargoMNG kargoAras kargoHızlı kargoPTT kargoHoroz LojistikUPS kargoBorusan kargo

Siparişlerinizi kargo şirketlerinden biri ile teslim alabilirsiniz. Bununla birlikte kargoların servis süreleri ve entegrasyon modellerinde farklılıklar olabilir. Bu yüzden sipariş veren kişilerin de firmaların hangi kargoları tercih ettiğine dikkat etmesi gerekmektedir.

Trendyol Teslimat Noktası İncelemeleri

Trendyol, geniş alan kişi yelpazesine haiz online mağazalar içinde yer almıştır. Bugün 2500’den fazla teslimat noktasına ulaşan Trendyol online mağazası, gelecekte bu sayıyı 5000’in üstüne çıkarmayı hedefliyor. Teslimat noktaları açısından büyük başarılara imza atan Trendyol, müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Trendyol teslimat noktası incelemeleri İncelendiğinde alan kişi memnuniyetinin yüksek olduğu görülmektedir. İndirim kodu kazanmanın avantajlarına ek olarak müşteriler, paketlerini istedikleri yerden satın alabilirler. Bu insanoğlu için mühim bir avantajdır. Teslimat noktasındaki incelemeler son aşama pozitif. Sadece adreslerin değiştirilememesi bazen kullanıcılar için problemlere yol açabilmektedir. Fakat genel olarak Trendyol’un bu uygulamasından pek oldukça şahıs memnun.

Kaynak: https://www.trendyol.com/s/gel-al-noktasi

8 Dolar Nasıl Kazanılır

“Trendyol Teslimat Noktası Olma Şartları 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın