Gratis Bayilik Alma Şartları 2023

Parasız markası kısa sürede günümüz kozmetik ve kişisel bakım sektöründe adından söz ettiren mühim markalardan biri haline gelmiştir. 2009 senesinde Demir Sabancı tarafınca kurulan SEDES HOLDİNG tarafınca kurulan Gratis, ülkemizdeki 500’e yakın şubesi ile kozmetik sektörünün önder ve önder markalarından biri haline gelmiştir.

Ülkemizdeki girişimciler böylesine mühim bir markanın bayiliğini almayı düşünüyor. Bu yazıda biz Parasız bayilik koşulları 2022 yılda neler var Parasız bayilik tutarı ne kadar, Gratis’ten bayilik almak hakkaten mümkün mü vs. soruların cevaplarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Parasız franchise alma koşulları nedir?

Gratis’in müşterilerine dağıttığı kayıtlı alan kişi kartı sayısı 4.000.000’u aştı. Gratis’in sunmuş olduğu çeşitli avantajlardan yararlanmak için kullanılan bu kartın sayısına baktığımızda Gratis’in ne kadar yoğun bir alan kişi kitlesine haiz bulunduğunu görüyoruz. Ülkemizin derhal her bölge ve ilinde etkinlik gösteren markanın karı her geçen gün artıyor.

Parasız şubelere baktığımızda kozmetik ve kişisel bakım ürünleri açısından binlerce ürün bulunduğunu söyleyebiliriz. Standart bir Gratis bayisinde ağız sağlığı, bebek, çocuk, anne, cilt, duş ve banyo, adam, saç, parfüm ve makyaj ürünleri bulunduğunu görüyoruz. Bu ürünleri mühim fiyat avantajlarıyla müşterilerinin hizmetine sunan Gratis, günlük ihtiyacınız olan şeyleri rahatça karşılayabileceğiniz bir konsepte ulaştı.

Fakat bir girişimci Parasız bayilik İş kurabilir mi?

Şimdilik maalesef girişimciler parasız franchise almak zorunda. Mümkün değil. Vatanımızda kozmetik sektörünün en mühim markalarından önde gelen Gratis, almış olduğu kararla bayilik yada franchise sistemine kesinlikle girmeyeceklerini belirtti. Gratis, bu kararla tüm kontrolün kendi elinde olmasını istiyor. Şubelerindeki tüm mensubu eğiterek iş modelinden asla taviz vermez.

Okumalısınız! Kozmetik mağazası açmak mantıklı mı?

Parasız bayilik almak mümkün değil mi?

Şu anda girişimcilerin parasız franchise alması mümkün görünmüyor. Gelecekte, yetkililer politikalarını değiştirebilir.

Ne olursa olsun ciddi bir ana para gücünüz var ise Gratis yetkilileri ile görüşerek bu katı kuralı bozabilirsiniz. Bunu da hatırlatmakta yarar var.

Parasız Bayilik Fiyatı

Parasız Bayilik Fiyatı 2020’de olduğu benzer biçimde, şimdi durum bu şekilde değil. Bir tek franchise yada franchise vermeyen bir şirketle ortaklık yapabilirsiniz. Bundan bahsetmem gerekirse, Gratis bayilik almanın fiyatını araştırmanıza gerek yok. Parasız şirket bayilik vermemektedir.

Sizinle Gratis yazışma bilgilerini paylaşalım.

Telefon: 0 850 210 69 00

Telefon: 0 212 705 26 00 (Genel Merkez )

Adres: Eli bol Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Internet sayfası: www.gratis.com

E – Posta: info@gratis.com

Yönetici Notu: Ek olarak XML Bayi makalemize de göz atabilirsiniz.

Yorum yapın