Smallux VrCafe Bayilik Fırsatı!

Dünyanın ilk ve tek yeni nesil eğlence ve cafe formatında Franchise markası olan smallux vr cafe 4 değişik franchise modelindeki avantajları ile bayilik yatırım yapmayı isteyen herkesi bekliyor.

Düşük başlangıç maliyeti ve riski , süratli yatırım ve geri dönüşü kolay işletim sistemi ve huşumuza gidecek yüksek kâr marjı ile kendi işinin sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Besin Alanında bildiğimiz benzer biçimde risk fazla değil hele de franchise tarzında marka olmuş adlar ile hakikaten güzel geri dönüşler alınıyor.

 

Nedir Smallux Vr Cafe ?

Smallux VR Café’de, hususi harmanlanıp kavrulan dünya kahve çekirdekleri ve ustalaşmış kahve makinalarıyla her fincan için otomatikman taze öğütülerek hazırlanıp sunulan espresso bazlı içecekleri, meşhur dünya kokteylerinin alkolsüz kahve versiyonları, French Press’te taze demlenmiş hususi meyve çayları, premium pasta, gurme sandwich ve salata çeşitleri yatırımcılara büyük olanaklar sağlıyor. Ürünlerimiz yüzde 100 satın alan memnuniyetine haiz 1. derslik premium ürünlerdir.

Çağıl insanoğlunun günlük gereksinimlerine yanıt verecek şekilde parasız Wi-Fi, scanner, printer, dj set up, mixer, karaoke vb. ekipmanlarla donatılmış, esin veren, motive eden, günün saatlerine nazaran dingin bir emek verme ortamı yada keyifli bir parti atmosferi sunan Smallux, günün değişik saatlerinde bu ambiansları deneyimlemek isteyen, 7’den 70’e geniş bir satın alan profiline haizdir.

 

İş Modelleri Ve Bayilik Konseptleri 

 SMALLUX VR COFFEE & SHOP

 • BİLDİĞİNİZ CAFÉ’LERİ UNUTUN!

  Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil eğlence Café & Shop Franchise’ı olan Smallux VR Café, düşük maliyet, düşük risk, yüksek kâr, süratli yatırım geri dönüşü ve avantajlı bayilik fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

  Vizyonu, inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Smallux’ün AVM’ler ve Caddeler için geliştirdiği Coffee & Shop konsepti ile para kazanmak ister misiniz? “The Ultimate Café Experience” sloganıyla OKMEN A.Ş. tarafınca geliştirilen bu hususi konseptte, dünyanın önde gelen premium kahveleri, gurme sandwichler ve premium pastaların yanısıra lifestyle trend Smallux ürünleri, Sanal Gerçeklik deneyimleri ve Smallux’e hususi alkolsüz Kahve Kokteylleri satarak yüksek kazanç elde etme imkanınız var.

SMALLUX COFFEE CORNER

 • KÜÇÜK ALANLARDA YÜKSEK KAZANÇ!

  Süratli büyümesini franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, inovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik ekibine borçlu olan Smallux VR Café, sizi tesir alanına adım attığınız andan itibaren büyüleyen bir konseptle bir araya getiriyor. Coffee Corner.

  Cadde ve sokaklarda 35 – 60 m2 arası dükkanlar için uygun olan bu konsept ile içtiğiniz bir yudum kahve, yiyeceğinizden bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, ufak bir armağan, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir serüven günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.

SMALLUX VR CAFE KİOSK

 • TANIM

  Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, toplumsal amaçlı genel kapalı alanlar için Take away Café, garip ürünler ve VR’dan oluşan Kiosk sistemimizdir.

 • ÖZELLİKLER

  Biri Cafe’ digeri VR olmak suretiyle 2 metal sekizgenden oluşan kioskumuz; kahve ve pasta yiyecek için barı, ürün standları, ustalaşmış kahve makinası, pastalar için bombeli display buzdolabı, hususi kahve öğütücüsü, dipfriz, pos makinası, yazarkasası, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatikman gözlemleyebilme.

SMALLUX VRBOX

 • ÖZELLİKLER

  Hafifçe aluminyum alaşımdan üretilmiş dış kasa, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatikman gözlemleyebilme.

 • FİYATLANDIRMA

  Anahtar teslim, kurulum, bakım, 1 yıl güvence dahil fiyat; Peşinatsız Smallux VR Cafe’ye hususi banka kredisiyle, 48 ay 865TL, 24 ay 1445TL, 30 ay 1211TL. Nakit 29000TL yada kredi kartına 4 taksitle, TEB ve Güvence Bankası hususi girişimci antlaşmalarımızla, asla nakit ödemeden, ayda averaj 5000TL kazanmaya derhal başlayın..

 

 

Franchise Destek Hattı : +90 850 644 06 56

WhatsApp Destek: +90 541 440 50 14
Bizi Arayın : +90 312 440 00 14

 

“Smallux VrCafe Bayilik Fırsatı!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın