Smallux VrCafe Bayilik Fırsatı!

Dünyanın ilk ve tek yeni nesil eğlence ve cafe formatında Franchise markası olan smallux vr cafe 4 farklı franchise modelindeki avantajları ile bayilik yatırım yapmayı isteyen herkesi bekliyor.

Düşük başlangıç maliyeti ve riski , hızlı yatırım ve geri dönüşü kolay işletim sistemi ve huşumuza gidecek yüksek kâr marjı ile kendi işinin sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Gıda Alanında bildiğimiz gibi risk fazla değil hele de franchise tarzında marka olmuş isimler ile gerçekten güzel geri dönüşler alınıyor.

 

Nedir Smallux Vr Cafe ?

Smallux VR Café’de, özel harmanlanıp kavrulan dünya kahve çekirdekleri ve profesyonel kahve makinalarıyla her fincan için otomatik olarak taze öğütülerek hazırlanıp sunulan espresso bazlı içecekleri, ünlü dünya kokteylerinin alkolsüz kahve versiyonları, French Press’te taze demlenmiş özel meyve çayları, premium pasta, gurme sandwich ve salata çeşitleri yatırımcılara büyük olanaklar sağlıyor. Ürünlerimiz yüzde 100 müşteri memnuniyetine sahip 1. sınıf premium ürünlerdir.

Modern insanın günlük ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ücretsiz Wi-Fi, scanner, printer, dj set up, mixer, karaoke vb. ekipmanlarla donatılmış, ilham veren, motive eden, günün saatlerine göre dingin bir çalışma ortamı veya eğlenceli bir parti atmosferi sunan Smallux, günün değişik saatlerinde bu ambiansları deneyimlemek isteyen, 7’den 70’e geniş bir müşteri profiline sahiptir.

 

İş Modelleri Ve Bayilik Konseptleri 

 SMALLUX VR COFFEE & SHOP

 • BİLDİĞİNİZ CAFÉ’LERİ UNUTUN!

  Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil eğlence Café & Shop Franchise’ı olan Smallux VR Café, düşük maliyet, düşük risk, yüksek kâr, hızlı yatırım geri dönüşü ve avantajlı bayilik fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

  Vizyonu, inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Smallux’ün AVM’ler ve Caddeler için geliştirdiği Coffee & Shop konsepti ile para kazanmak ister misiniz? “The Ultimate Café Experience” sloganıyla OKMEN A.Ş. tarafından geliştirilen bu özel konseptte, dünyanın önde gelen premium kahveleri, gurme sandwichler ve premium pastaların yanısıra lifestyle trend Smallux ürünleri, Sanal Gerçeklik deneyimleri ve Smallux’e özel alkolsüz Kahve Kokteylleri satarak yüksek kazanç elde etme imkanınız var.

SMALLUX COFFEE CORNER

 • KÜÇÜK ALANLARDA YÜKSEK KAZANÇ!

  Hızlı büyümesini franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, inovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Smallux VR Café, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyüleyen bir konseptle buluşturuyor. Coffee Corner.

  Cadde ve sokaklarda 35 – 60 m2 arası dükkanlar için uygun olan bu konsept ile içtiğiniz bir yudum kahve, yiyeceğinizden bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.

SMALLUX VR CAFE KİOSK

 • TANIM

  Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, sosyal amaçlı genel kapalı alanlar için Take away Café, ilginç ürünler ve VR’dan oluşan Kiosk sistemimizdir.

 • ÖZELLİKLER

  Biri Cafe’ digeri VR olmak üzere 2 metal sekizgenden oluşan kioskumuz; kahve ve pasta yemek için barı, ürün standları, profesyonel kahve makinası, pastalar için bombeli display buzdolabı, özel kahve öğütücüsü, derin dondurucu, pos makinası, yazarkasası, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatik olarak gözlemleyebilme.

SMALLUX VRBOX

 • ÖZELLİKLER

  Hafif aluminyum alaşımdan üretilmiş dış kasa, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatik olarak gözlemleyebilme.

 • FİYATLANDIRMA

  Anahtar teslim, kurulum, bakım, 1 yıl garanti dahil fiyat; Peşinatsız Smallux VR Cafe’ye özel banka kredisiyle, 48 ay 865TL, 24 ay 1445TL, 30 ay 1211TL. Nakit 29000TL veya kredi kartına 4 taksitle, TEB ve Garanti Bankası özel girişimci antlaşmalarımızla, hiç nakit ödemeden, ayda ortalama 5000TL kazanmaya hemen başlayın..

 

 

Franchise Destek Hattı : +90 850 644 06 56

WhatsApp Destek: +90 541 440 50 14
Bizi Arayın : +90 312 440 00 14

 

Smallux VrCafe Bayilik Fırsatı!” Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.