Kullanım Şartları

www.iskurparakazan.com internet sitemizi kullanmadan önce (kayıtlı üye olarak yada olmayarak) aşağıda açıkça belirtilmiş olan maddeleri dikkatlice okumanız ve onaylamanız gerekmektedir.

www.iskurparakazan.com Kullanım Şartları

 1. www.iskurparakazan.com sitesine giriş yapmış kişilerin (Üye/üye değil) bu koşulları dikkatlice okuduğu ve aynen kabul ettiği, bu duruma aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinin kabul edildiği anlamına gelmektedir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmekten çekiniyorsa, siteye giriş yapmamaları önerilir.
 2. www.iskurparakazan.com üyelik sistemi için hiçbir ücret ve kişisel bilgi (Tc kimlik no, Anne kızlık soyadı, Doğum tarihi vb.) talebinde bulunmaz.
 3. www.iskurparakazan.com üyelik sisteminde isim, soy isim, mail adresi gibi bilgiler istenebilir. www.iskurparakazan.com bünyesinde toplanan bu bilgilerin tek sahibi olup, üçüncü şahıslarla paylaşılamaz ve kullanılamaz.
 4. www.iskurparakazan.com internet sitesinde yayınlanan tüm makaleler, yorumlar vb. “bilgilendirme” amacıyla hazırlanmıştır.
 5. www.iskurparakazan.com internet sitesinde yayınladığı makaleler, yorumlar, resimler vb. tüm “tüm” içeriklerden, 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
 6. www.iskurparakazan.com tarafından yayınlanan (yazı, resim, video, haber) içeriklerin, kaynak belirtilmesi koşulu ile alıntı yapılmasına izin verilir. www.iskurparakazan.com paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır.
 7. www.iskurparakazan.com diğer internet sitelerine bağlantı linki verebilir. Bu bağlantı yolu ile ziyaret edilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensiplerinden www.iskurparakazan.com sorumlu tutulamaz. www.iskurparakazan.com Kullanım koşulları’nda beyan edilen gizlilik anlaşması sadece www.iskurparakazan.com tarafından toplanan kullanıcı bilgilerini kapsar. Bu sebeple bağlantılar ile başka bir web sitesine geçiş yapıldığında sözü geçen sitenin kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliği ayrıca okunmalıdır.
 8. www.iskurparakazan.com ziyaretçilerine ve üyelerine bilgilendirme maili gönderebilir. Ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilendirme mail sistemlerinden www.iskurparakazan.com site yönetimini bilgilendirmesi koşuluyla çıkma hakkına sahiptir.
 9. www.iskurparakazan.com ziyaretçileri ve üyeleri tarafından www.iskurparakazan.com içeriklerinden önerilen ürün ve hizmetlerin kalitesinden, güvenli oluşundan, ücretlerinden ve bu gibi özelliklerden www.iskurparakazan.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.
 10. www.iskurparakazan.com kötü amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması ve tedbir almaş olması ile birlikte, nihai güvenliğin sağlanması amacıyla ziyaretçiler ve üyeler kendi virüs koruma sistemlerini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdürler. Bu süreçle kullanıcı, www.iskurparakazan.com sitesine girmesi nedeniyle kendi donanım ve yazılım sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 11. www.iskurparakazan.com tek taraflı olarak “Kullanım Şartları“nı değişen yasalar ve koşullara göre değiştirebilir veya yürürlükten kaldırma hakkına sahiptir.