Jet Ski Kiralama İşi Nasıl Yapılır 2023

1960’larda jet ski bankacısı Jacobsen Tarafınca buluş edilen ve günümüze kadar büyük talep gören bir deniz aracıdır. Yaz bölgelerinde, denizde jet ski kiralama işi İnanılmaz popüler. Doğal olarak ki organik koruma alanlarının ve açık akarsuların olmadığı yerlerde yapılmalıdır. Amatörler ve profesyoneller için iki tür jet ski vardır. Denizlerde kiralanan jet skiler tamamen amatörler için olup 40-50 deniz miline kadar hız yapabilmektedir. Ağırlıkları averaj 300 kilo’dır. Şimdi gelelim en oldukca dört gözle beklenen mevzuya. Jet Ski Iyi mi ve Nereden Kiralanır? Jet ski kiralama tutarları ne kadar?? Jet ski kiralama işi para kazanıyor mu??

Not: sizin için hazırladık Yeni iş fikirleri Yazımızı okuyarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

Jet Ski Kiralama Iyi mi Yapılır?

Jet Ski Nasıl ve Nereden Kiralanır

Jet Ski Iyi mi ve Nereden Kiralanır

Devletimizde jet ski kiralama işi yaygın olsa da hala popüler olmadığı bölgeler var. Bu açılışları gören girişimci olmadığı için öğrenci karşın bu alanlar boş kaldı. Sahil belediyelerinden izin alarak jet ski kiralama işine başlayabilirsiniz. Jet ski kiralama tutarları öteki eğlence ürünlerine bakılırsa daha avantajlıdır.2. el jet ski tutarları 20 bin ile 60 bin TL içinde. modeller içinde farklılık gösterir. Doğal yenisini almak isterseniz jet ski tutarları tercihlerinize bakılırsa 20 bin dolara kadar çıkabiliyor. Devletimizde en oldukca malum markalar ise ‘‘Yamaha, Flyboard, Polaris, Sea Doo, Kawasaki, Bombardier.

Kıyı belediyelerinden izin alırken hem de kültür ve gezim bakanlığından da izin almanız gerekiyor. Bunun için birçok prosedür gereklidir. Bunun yerine bu işte etken olmayan bir otel işletmeciliği ile anlaşabilirsiniz. Bu antak kalma ile faaliyetlerinize otel üstünden devam edebilirsiniz.

Yazları yapılması gerekenler Başlıklı yazımızda sezonluk %500 kar ile yapabileceğiniz işler var. Bu sektörlerle yıl içinde 6 ay çalışmak yeterlidir.

Jet Ski Kiralama Tutarları Ne Kadar

Jetski Kiralama Fiyatları

Jetski Kiralama Tutarları

Jet ski kiralama işi Kazançlar bolca ve doyum edicidir. 15 dakikalık kiralama tutarı 50 TL’den başlıyor. Doğal ki kazancınız pazarlama faaliyetinize bağlı olarak değişecektir. Jet ski için hususi etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Minimum 2 tane jet ski ile başlamanız tavsiye edilir. Bu sayede yarışmalar düzenleyebilir ve işinizi artırabilirsiniz.

jet ski endüstrisi Bunu bilmiyor olabilirsiniz, bunun için endişelenmenize gerek yok. Alacağınız jet ski ürünlerinin bayileri size bu mevzuda eğitimler veriyor. Ek olarak genel olarak yazlık alanlarda bu mevzuda hizmet veren teknik servisler bulunmaktadır. Herhangi bir mesele yaşamamak için onlarla bir antak kalma yapmalısınız.

jetlerbu kiralama tutarları Bölgenize göre değişiklik gösterir. Mesela; Gezinsel bir bölgede 100 TL’ye kadar jet ski kiralamak mümkündür. Sonuçta, onlar için 20 dolar oldukça düzgüsel bir miktar. Sadece bu rakamlar yerli gezgin olan bölgelerde oldukça yüksek olacaktır. Tekirdağ, İzmir, Çanakkale, Aydın benzer biçimde gezinsel bölgelerde averaj kiralama tutarları 50 TL’dir.

Jet ski kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?

Jet ski için kıyı denetim cihazlarını kullanmanız gerekir. Finansmanla çatışmamak için bölgenizdeki kıyı belediyesi ile iletişime geçin. Jet ski’lerinizi yaptırmanız ihtiyaç duyulan aylık bakımları dikkatsizlik etmeyin. İş kurmadan ilkin yapacağınız alanın organik sit alanı içinde olup olmadığını iyice araştırın. Yapmadığınız bu araştırma ceza almanıza niçin olabilir. İkinci el jet ski alacaksanız kesinlikle teknik servis talebinde bulunmalısınız. Aksaklık benzer biçimde durumlar iş akışınızı negatif etkileyebilir. Otel müşterilerine hususi kampanyalar sunabilir, web üstünden pazarlama faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Jet ski tutarları size yüksek geliyorsa, atv kiralama Ek olarak işi yapabilirsiniz. Şu sebeple ATV motor tutarları 3 bin TL’den başlıyor. Ek olarak, izin koşulları daha kolaydır.

Bir jet ski kiralama işi iyi mi yapılır ” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Aklınıza takılan mevzular için yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

kaynak: https://www.profitableventure.com/starting-a-jet-ski-business/

“Jet Ski Kiralama İşi Nasıl Yapılır 2023” üzerine 2 yorum

Yorum yapın