Shiba Coin Fiyat Tahmini & Geleceği 2023-2024-2025

Bu yazıda Shiba madeni parasını tartışıyoruz. Shiba coin ile ilgili tüm detaylar, Shiba madeni para fiyat tahmini, Shiba madeni para geleceği ve daha birçok mevzu hakkında informasyon bulabilirsiniz. Son zamanların en popüler ve merakla takip edilen altcoinlerinden biri shiba inu geliyor. Mayıs 2021’de yatırımcıların ilgi ve ilgisini çeken Shiba, bu zamanda oldukça terfi etti. Vitalik Buterin liderliğindeki Shiba, her geçen gün daha çok yatırımcıya ulaşmaya devam ediyor.

Bu yazımızda Shiba coin hakkında uzmanların belirlediği uzun vadeli tahminlere yer vereceğiz. 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 senesinde Shiba madeni paranın fiyatı ne olacak? Uzmanlar ve analistler bu altcoin hakkında ne düşünüyor? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Shiba Inu incelemesi Çözümleme ve analizlerin yer almış olduğu bu makaleyi kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.

Shiba madeni para Inu nedir?

Shiba Inu, tıpkı Dogecoin şeklinde latife amaçlı oluşturulmuş bir madeni paradır. Bir meme madeni para projesi olan Shiba’nın sembolü, Japon köpek ırkı “Shiba” dan geldi. Son zamanlarda altcoin piyasasında kripto para birimi hakkında en fazlaca konuşulan olan Shiba, bilhassa Mayıs 2021’de gündemi değiştiren altcoin oldu. “DOGE Killer” olarak piyasaya çıkan Shiba, Dogecoin’in arkasından piyasaya sürüldü.

Shiba deneysel bir araştırma ve geliştirme olarak yaratıldı. Bu hem de Shiba’nın resmi internet sayfasında de belirtilmiştir. Shiba ilk dönemde fazlaca süratli bir yükseliş gösterdikten sonrasında düşüş trendine girdi. Bunu aşağıdaki çizelgede görebilirsiniz.

Yukarıdaki grafikten de görüleceği suretiyle Shiba, Mayıs 2021’deki saldırısının arkasından düşüş trendine girdi. Arkasından Haziran ayında dalgalı bir seyir izledi. Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında yatay bir seyir izlenmektedir. Ekim 2021’de Shiba tüm zamanların rekorunu kırdı.

Fakat Shiba madeni parasının geleceği nedir? Yükseliş gerçekleşecek mi? Tüm bu soruların cevapları ve Shiba madeni para fiyat tahminleri Mevzuya devam edelim.

Shiba madeni parasının geleceği iyi mi?

Yukarıda bahsettiğimiz şeklinde Shiba, Doge Katili olarak tanımlanır. Bu ifadeyi şu şekilde tanımlayabiliriz: Shiba, Dogecoin’e rakip olarak piyasaya sürülen yeni nesil köpek temalı bir kripto paradır. Bazı uzmanlar bu tanımı reddetse de bazı uzmanların da bu tanımı desteklediği görülmektedir.

Birçok altcoin uzmanı ve analisti Shiba madeni para geleceği Bu mevzuda mükemmel bulunduğunu söylüyor. Uzmanlar, Shib coinin uzun solukta kıymet kazanacağını ve mühim bir kripto para birimi haline geleceğini belirtiyor. Bunu piyasa verilerine baktığımızda görebiliyoruz. Marketcoincap verileri incelendiğinde Shiba’nın kısa sürede en kıymetli kripto para birimleri içinde yer almaya başladığını söylemek yanlış olmaz.

Shiba’nın binlerce altcoin içinde piyasa kıymeti sıralaması 8. sıra Bunu belirtmek mümkündür. Piyasa kıymeti her geçen gün artmaktadır. Shiba, en kıymetli 10 madeni para arasına girmeyi başardı.

Shiba için güncel piyasa verilerine https://coinmarketcap.com/tr/currencies/shiba-inu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Shiba madeni para geleceği Mevzuyla ilgili uzmanlar, rakamındaki sıfırların zaman içinde silineceğini belirtiyor. Bu, Shiba’nın yükselişte olduğu anlamına gelir. 10 kat artış Yoluna devam etme potansiyeline haizdir. Yatırımcıların Shiba’ya olan ilgisinin zaman içinde artacağı tahmin ediliyor.

Shiba coin Inu fiyat tahminleri

Shiba coin Mayıs 2021’de 20 kattan fazla artarak yatırımcısını güldürdü. Sadece, Shiba’nın düşmesi uzun sürmedi ve kısa bir süre içinde eski fiyat seviyesinde olmasa da trajik bir düşüş oldu.

Mayıs 2021’de Shiba 20 kat arttı, arkasından önceki seviyesinde olmasa da ciddi şekilde düştü. Ekim 2021’de Shiba gene aynı saldırıyı yapmış oldu ve sayılarından yeniden sıfır attı.

Sadece Shiba coin bu saldırıyı sürdürebilecek mi? Yoksa yeniden düşer mi?

Bu soruların cevaplarını uzmanlardan ve analistlerden edindiğimiz bilgilere bakılırsa sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Fiyat tahminlerini TL değil dolar kuru üstünden paylaşacağız. Genel anlamda yabancı kaynaklardan faydalandığımız ve gelecekte dolar TL kurunun nasıl sonuçlanacağını bilmediğimiz için en doğru yöntem bu olacaktır.

Ekim 2021 başı itibariyle Shiba yukarı yönlü bir atak yapmış oldu. KASIM BAŞLARI 2021 itibariyle, Shiba fiyatı 0.000040 ile 0.000055 dolar içinde işlem görüyor. Büyük yükselişin arkasından SHIBA’da bir düzeltme var. Dalgalı bir seyir var. Gelişimleri takip ediyoruz.

GENEL TREND ŞİMDİ AZALIYOR.

Platformlar devamlı olarak tahminlerini güncellemektedir. Elimizden geldiğince güncel tahminlere yer vermeye çalışıyoruz. Tahminler asla kati değildir.

Kripto para piyasalarında HER BÜYÜK ARTIŞ HER ZAMAN BÜYÜK DÜŞÜŞ OLDUĞUNU da hatırlamakta yarar var. Aksi takdirde sizi üzecek işlem tutarlarından KAÇININ.

Shiba madeni para fiyat tahmini 2022-2023-2025

Shiba madeni para fiyat tahmini Açıkça konuşmak mümkün değil. Anlık gelişmeler ve haberler, fiyat seviyesini hatta ilgili altcoinin geleceğini pozitif yönde yada negatif yönde değiştirebilir. Şundan dolayı, Shiba madeni para fiyat tahmini Yabancı kaynaklardan elde ettiğimiz fiyat tahminlerini baz alıyoruz.

Wallet Investor’a bakılırsa, Shiba coin 2026 yılına kadar neredeyse iki katına çıkacak. Gene Wallet Investor’a bakılırsa, 1 yıl içinde Shiba 0.000079$ aralığında olacak. Wallet Investor, Shiba’nın geleceği hakkında fazlaca parlak tahminlerde bulunmuyor. Wallet Investor’a bakılırsa yükselişte olsa da, bu artışlar geçici.

Wallet Investor’ın tahmini Ekim 2021 itibariyle tutulduğunu söyleyebiliriz. Sadece Wallet Investor 5 senelik tahminini geri çekti. 5 senelik Shiba tahmini yalnız 0.0001 dolar.

Longforecast’e bakılırsa Shiba, Kasım 2021’in sonuna kadar satışa sunulacak. 0.000074 $ ayağa kalkabilir. Kasım ayında SHIBA, 0.000040’dan itibaren dolara kadar düşebilir eğer en yüksek 0.000074 $ ayağa kalkabilir.

Longforecast’e bakılırsa, SHIBA ARALIK 2021 sonu itibariyle 0.000066$ ayağa kalkabilir. ARALIK için en düşük fiyat tahmini 0.000030$, en yüksek fiyat tahmini 0.000066$ seviyedir.

Longforecast, tahminlerini ve fiyat tahminlerini AŞAĞIDA güncelledi.

LONGFORECAST SHIBA 2021-2022-2023 FİYAT TAHMİNLERİ

(SADECE TAHMİNİDİR. TANIM YOKTUR.)

TAHMİNLER DOLAR KURU KURU OLARAK VERİLMİŞTİR.

Kaynak: https://longforecast.com/shib, Bu Tablo 16.11.2021 tarihinde güncellenmiştir.

Coinpriceforecast’ten Shiba fiyat tahminleri, Aralık 2021’in sonu için 0,0019 ABD dolarıdır. SIFIR atacağını tahmin ediyor. Tahminlerini devamlı güncelleyen Coin Price Forecast, Aralık 2021 sonu için yukarı yönlü tahminini yeniden güncelledi.

Coinpriceforecast’in shiba coin fiyat tahminlerini aşağıdaki görselde sizlerle paylaşıyoruz. Coinpriceforecast’in Shiba için Ekim 2021 tahmini, beklentilerin üzerindeydi. Aşağıdaki tabloyu güncelledik. Shiba yukarı yönlü atak yaparken kurum ve kuruluşlar tahminlerini güncelliyor.

COINPRICEFORECAST SHIBA 2021-2022-2023-2024-2025-2030 FİYAT TAHMİNLERİ

(SADECE TAHMİNİDİR, HİÇ SONLANDIRILMAMIŞTIR.)

TAHMİNLER DOLAR KURU KURU OLARAK VERİLMİŞTİR.

Kaynak: https://coinpriceforecast.com/shib, Bu Tablo 16.11.2021 tarihinde güncellenmiştir.

Genel olarak yabancı kaynaklar, SHIBA’nın orta ve uzun solukta fazlaca fazla yükselmeyeceğini tahmin ediyor. Uzun vadeli yatırım için uygun olmadığı görüşündeler. Kısa vadeli bir yatırım olarak tavsiye edilir. Kısa vadede birçok platform Shiba’nın Ekim 2021’deki yükselişini doğru tahmin etti. SHIBA için KASIM VE ARALIK 2021 ayının ne yöne gideceğini hep beraber izleyeceğiz.

Shiba coin 1 dolar eder mi?

Arz miktarları düşünüldüğünde Shiba coin için 1 dolar pek mümkün görünmüyor. Sadece Shiba, yukarıdaki fiyat tahminlerinin fazlaca ötesine geçebilir. Önümüzdeki 5 yıl için bu kurumlar tarafınca meydana getirilen fiyat tahminleri 1 yıl içinde gerçekleşebilmektedir. Bu durumu öteki kripto para tahminlerinde çokça gördük. Bundan dolayı herhangi bir tahminciyi, uzmanı yada platformu asla rehberiniz olarak almamalısınız.

Shiba madeni paranın fiyatının gelecekte 1 dolar yerine 1 sent olabileceği konuşuluyor.

ÖNEMLİ NOT: Buradaki bilgiler tamamen tahminden ibarettir. Herhangi bir kesinlik içermez. Hata oranı yüksektir. Bundan dolayı mesuliyet kabul edilmez.

Shiba madeni para geleceği ve Shiba madeni para fiyat tahmini Mevzuyla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Tahminler yazımızın sonundadır. Son tahmin güncellemesi: 16.03.2022

Yorum yapın