Evde Para Kazanma Yolları 2023

Evde para kazanma yolları ile ilgili internette sayısızca kaynak bulabilirsiniz. Sadece bir çok boşa kürek çekmekten başka bir işinize yaramayacak. Bu yazımda  evden emek vererek %100 para kazanabileceğiniz işleri sizinle paylaşacağım. Evde para kazanma yolları içinde daha ilkin duymadığınız bir fazlaca düşünce var. Duymuş olduğunuz klasik yöntemlerle yalnız niş mevzulara eğilerek para kazanabilirsiniz.

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanmak istiyorsanız ilk olarak bunun mümkün olduğuna emin olun. Listede yer edinen fikirler içinde yapacağınıza inandığınız işleri yapmanız mühim. Doğal olarak bir de işin sabır kısmı var. Bu yöntemler çoğu zaman internetten para kazanma  fikirlerinden oluşuyor. Eğer bir işin içinde web var ise kesinlikle sabırlı olmanız gerekiyor.

 

Blog yazarak evde para kazanma ile ilgili kesinlikle yazılara denk gelmişsinizdir. Blog yazmayı bilmiyor olabilirsiniz. Bu yalnız bir örnek. Blog yazarak evde para kazanmak istiyorsanız minimum 6 ay süresince çalışmanız gerekiyor. İlk 6 ay asla gelir elde edemeyeceksiniz. Sadece 6 ay sonunda ise emeklerinizin meyvesini toplamaya başlarsınız. Genel anlamda blog yazarak evden para kazanmak isteyenler ilk  3 ay da kazanamadığı için pes eder. Bu blog yazma işinde geçerli değil yalnız. Öteki web üstünde yapılacak işlerde de geçerli. Şimdi arkanıza yaslanın ve evde para kazanma yolları başlıklı yazımızda sizin için en uygun yöntemi belirleyin.

Not: Evde para kazanma yolları haricinde En Yeni 75+ İş Fikri başlıklı yazımızı okuyarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

Evde Para Kazanma Yolları

evde para kazanma yolları 1

evde para kazanma yolları 1

Parasız, kolay yoldan evde para kazanma yolları başlıklı bir yazı görürseniz bunlara inanmayın. Parasız peynir yalnız fare kapanında olur. Kendinize güvenip lüzumlu detayları edinmek için emek harcadığınız süre evden para kazanabilirsiniz. Doğal olarak bir de kendinize niş mevzular belirlemelisiniz. Aşağıda yer edinen fikirler daha fazlaca niş konulardan oluşmaktadır.

 

 

1.Printful ile Evden Para Kazanmak

Printful.com baskı hizmeti veren bir internet sayfası. Site üstünde baskıya hazır yüzlerce giyim bulabilirsiniz. Yaptığınız bir logoyu yada resmi siteye yükleyip istediğiniz giysiye uygulayabilirsiniz. Doğal olarak en fazlaca t-shirt tasarımları yapılır. Site baskısını yapmış olduğu tasarım ürünlerini istediğiniz yere kargolar. Şimdi aslolan para kazanacağınız noktaya değinelim.

 

Customcat, Print Aura, SpreadShirt gibi alternatif siteleri incelemenizi tavsiye ederim.

Customcat, Print Aura, SpreadShirt benzer biçimde alternatif siteleri incelemenizi tavsiye ederim.

Printful sitesi ABD da yer almıştır. Averaj t-shirt tutarları 10-15 dolar içinde değişiyor. Bu sitede üstünde yaptığınız tasarımları, ABD da Etsy benzer biçimde zanaatkar ürünlerinin satılmış olduğu sitelerde pazarlayabilirsiniz. Yalnız  ”Printful” ile yapmış olduğu baskılardan 2 yılda 3 bin satış yapmış dükkanlar var. Sistem kolay aslına bakarsak. Asla tasarım yapmayı bilmeseniz bile Bionluk, Fiver, Upwork benzer biçimde sitelerde en fazla 5 dolar karşılığında 10 tane tasarım yaptırabilirsiniz. Ya da internetten parasız binlerce tasarım resimleri bulabilirsiniz.

 

Printful sitesini Etsy ile entegre edebiliyorsunuz. Yapmanız ihtiyaç duyulan, tasarımları printful sitesine yüklemek. Size verilen örnek t-shirt resimlerini de etsy sitesine ilave edin. Etsy üstünden sipariş ulaştığında, bu sipariş otomatikman printful sitesine iletilir. Printful ise size mail atar.Bu şekilde bir sipariş geldi onaylıyor musunuz diye.  Doğal olarak sizde onaylayıp printful sitesine 15 dolar ödeme yaparsınız. Ürün Etsy deki müşteriye gittiği süre sizde site üstünden ödemenizi almış olmuş olursunuz. Etsy sitesinde averaj tshirt tutarları 30 dolardan başlıyor.

 

2.Alışveriş Arbitrajı Yaparak Para Kazanmak

Arbitraj; uygun fiyata aldığınız bir ürünü, başka platformlarda daha yüksek fiyata satarak kar etmeniz anlamına gelir. Vatanımızda alışveriş arbitrajı yaparak evden para kazananlar var. Sadece bu işi profesyonelce yapanların sayısı fazlaca azca. Dünya üstünde bilhassa Hintliler tarafınca meydana getirilen evde para kazanma yolları içinde bir numaradır.

 

Genel anlamda Aliexpress sitesi üstünden ürün alınarak yapılır. Bu siteden indirimli fiyatlara alınan ürünler, ABD da Amazon ve Ebay benzer biçimde sitelerde yüksek fiyatlara satılır. Hintliler bunu yaparak para kazanırlar. Sadece size daha kolay başlangıç yönteminden bahsedeyim.

 

Feysbuk da yer edinen Aliexpress alışveriş grubuna katılın. Bu grup üstünde her gün 10’larca satıcı kampanyası paylaşılıyor. Mesela denk geldiğim bir kampanyayı size anlatayım.4 tane akıllı ve kameralı ampul 160 TL olarak satışı sunulmuş. Sipariş verdiğiniz süre ürün en geç 20 günde elinize geçiyor. Tanesi 40 TL’ye gelen bu ürün devletimizde 130 TL. Letgo üstünden bu ürünü kolaylıkla 100 TL benzer biçimde bir fiyata pazarlayabilirsiniz.

Not:Evde para kazanma yolları sıralamasında yer edinen fikirler hakkında data sahibi olmayabilirsiniz. Sadece bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.İstekli olduğunuz takdirde öğrenmek en fazla 1 haftanızı alacaktır. Denemeden öğrenemezsiniz.

 

3.Pinterest Affiliate ile Para Kazanmak

2018 senesinde Pinterest uygulamasında verilen her 1 dolarlık reklamdan 2 dolar kazanılmış. Amerikalı bayanların %65’i alışveriş yapmadan ilkin Pinterest uygulamasına bakmayı tercih ediyor. Kısacası Affiliate pazarlama yapmak için muhteşem bir pazar. Bana gore evde para kazanma yolları içinde en kolay olan yöntem. Fazlaca fazla süre harcamanıza da gerek yok. Doğal olarak ilk başta birazcık yatırım yapmalısınız.

Sammy dress sitesinde yer alan bu kampanya ile ilgili yaptığım çalışmada 5 dolarlık reklam ile 20 dolar kazandım.Evde Para Kazanma Yolları...

Sammy dress sitesinde yer edinen bu kampanya ile ilgili yaptığım çalışmada 5 dolarlık reklam ile 20 dolar kazandım. Evde Para Kazanma Yolları…

 

Yurtdışı alışveriş sitelerinin en alt kısmında satış ortaklığı, bağlı pazarlama ortaklığı benzer biçimde bağlantılar görmüş olacaksınız. Hatta Aliexpress sitesinde dahi var.Keza ben genel anlamda Aliexpress ile bunu yapabilirim. Bu sebeple ödemeleri güvence olan bir site. Ortaklık programına abone olun. Abonelikten sonrasında istediğiniz ürün için size hususi bağlantı verilir. Mesela, fazlaca uygun bir fiyata güzel bir çanta buldunuz. Derhal bu çanta ile ilgili bir görsel hazırlayın. Görselin üstünde fiyat bilgisini kampanyalı olarak ilave edin.%60 indirim benzer biçimde. Resmi Pinterest uygulamasına yükleyin. Url kısmına de Aliexpress aldığınız linki yapıştırın. Fotoğraf yayınlandıktan sonrasında derhal reklam emek harcaması halletmeye başlayın.

Not: Pinterest üstünden Affiliate pazarlama yaparak para kazanmak için reklamları yalnız ABD da paylaşıma sunmalısınız. Alım gücü en yüksek olan ülke ABD. Doğru ürün seçtiğiniz süre yatırdığınız her 1 dolar için kolaylıkla 5 dolar kazanabilirsiniz. Daha detaylı data için Pinterest ile para kazanmak başlıklı yazıyı inceleyin.

 

4.Whatsapp ile Evden Para Kazanmak

Evde para kazanma yolları içinde en fazlaca duyulmuş yöntemdir. Dünya üstünde 1,6 milyar kullanıcıya haiz olan Whatsapp ile kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Doğal olarak Whatsapp üstünde yer edinen direkt para kazanabileceğiniz bir yöntem yok. Para kazanma yöntemini kendiniz hususi olarak belirlemelisiniz.

 

Mesela; Rusya, Ukrayna ve Belarus benzer biçimde ülkelerde aylık abonelik tutarına haiz whatsapp grupları var. Bu grupların aylık tutarı 5 dolardan başlıyor. Grup mevzuları ise kitap severler, yatırımcılar, alışveriş sevenler, dolaşmak isteyenler benzer biçimde sıralanıyor. Bu mevzuda ücretli bir grup oluşturup, evde para kazanabilirim diyorsanız deneyebilirsiniz. Sadece benim tavsiyem Whatsapp ile Afilliate pazarlama yapmanız yönünde. Yukarıdaki yöntem ile aynı.

 

İhtiyacınız olan cep telefonu hattı ve Whatsapp kullanabileceğiniz bir telefon. İnternet üstünde şirket rehberleri üstünden binlerce alan kişi numarası bulabilirsiniz. Ortaklı programına abone olduğunuz sitelerin linkini Whatsapp üstünden paylaşın. Doğal olarak bunu resimli olarak göndermeye itina gösterin.10 bin şahıs göndereceğiniz Whatsapp mesajı ile minimum 100 kişiden geri dönüş almanız mümkün. Daha detaylı data için whatsapp ile para kazanmak başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

5.Medium İle Para Kazanmaya Başlayın

Blog sitesi açmak size zor geliyor olabilir. Yukarıda sabırlı olmanız gerektiğinden bahsetmiştim. Bu sebeple yazdığınız bir yazının Google da en üst sıralara çıkması minimum 6 ayı bulabilir. Bu süre benim için fazlaca uzun diyorsanız, sizin için en iyi alternatif Medium sitesi. Bu site üstünde yazılarını kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Google da itibarı yüksek olan bir site. Medium üstünden paylaştığınız yazı kolaylıkla Google da ilk sıraya çıkabilir.

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları

Yazılarınız okuyucular tarafınca beğenilirse alt bölümde bulunan alkış simgesi ile size destek verilir. Doğal olarak bu alkış ile kimsenin cebinden para çıkmaz.Yalnız Medium aldığınız alkış karşılığında size ödeme yapar. Paylaştığınız yazı siyasal bir içerik olabilir.Kısaca size uygulanan bir limit yok.

 

Geçen yıl Amerikalı bir kullanıcı Medium üstünden yalnız tek bir yazı ile 50 bin dolar kazanmıştır. Yazı yalnız Uber ile Lyft uygulamasının karşılaştırmasından ibaret. Yazı yazarı bu yazıyı okuyup Uber yada Lyft programına kayıt olanlardan şahıs başı 20 dolar para kazanmıştır. Kısaca almış olduğu alkışlardan para kazanmasına gerek kalmadı. İngilizce bilginiz var ise bu şekilde medium.com üstünden kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Eğer İngilizce bilmiyorsanız, satış ortaklığı veren Türk firmaların bağlı pazarlama programlarını deneyebilirsiniz.

 

6.Etsy ile Evden Para Kazanmak

Google Ads üstünden ”evde para kazanma yolları” ile ilgili araştırma yapanların cinsiyet istatistiklerine baktım. Bu anahtar kelime %65 ile en fazlaca bayanlar tarafınca kullanılmış. Etsy bayanlar için evde para kazanma yolları içinde en fazlaca tavsiye ettiğim yöntem. Etsy, zanaat ve el emeği ürünlerin satılmış olduğu bir site. Seri üretim meydana getirilen ürünleri bu sitede bulamazsınız. Daha fazlaca orijinal armağan olabilecek el emeği ürünler yer alır.

 

Doğal olarak buraya kadar her şey düzgüsel. Güzel olan yanı ise kar marjı oldukça yüksek. Mesela; kolay bir yastık kılıfının fiyatı 60 dolar. Türkiye de 5 TL ye alabileceğiniz el yapımı bilezik 30 dolar. Bunun benzer biçimde bir fazlaca ürün var. Dükkan açmak ise fazlaca kolay. Hatta yeni üye olanlar için ilk 40 listeleme parasız. El emeği olarak yaptığınız ürünler var ise kesinlikle bu sitede satışa sunun. Site üstünde Türk kilim satıcılarının sayısı fazlaca. Türkiye de 200 TL ye satılan eskitme kilimler site üstünde 600 dolara kadar alıcı buluyor.

Etsy de satılan bu kilimin fiyatı 850$. Üstelik satıcı 110 adet satmış.

Etsy de satılan bu kilimin fiyatı 850$. Üstelik satıcı 110 tane satmış.

Etsy evden para kazanma yolları içinde size en fazlaca kazandıracak yöntemler içinde yer almıştır. Daha detaylı data için Etsy satıcı rehberi başlıklı yazıma kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyorum. Yapabileceğiniz ürünler ile ilgili satış istatistiklerini yazı içinde bulabilirsiniz.

 

7.Udemy İle Para Kazanmak

Udemy eğitim videolarının yer almış olduğu bir site. Udemy sitesine girdiğiniz süre genel anlamda İngilizce öğrenmek, yazılım öğrenmek, logo tasarımı yapmak benzer biçimde eğitim videolarıyla karşılaşacaksınız. Bu eğitim videolarının fiyatı en düşük 30 TL. Bazı videoların 10 bin, 15 bin şahıs tarafınca satın alındığını görebilirsiniz. Peki siz ne iyi mi bir eğitim videosu çekebilirsiniz?

 

Udemy Türkiye eğitim sayfası oldukça dar mevzulara haiz. Kısaca genel anlamda yalnız yazılım, web ve dil üstüne eğitimler bulabilirsiniz. Oysa ABD sayfasında her mevzuda binlerce eğitim videosu var. Iyi mi şarkı söylenir, iyi mi yiyecek yapılır, iyi mi spor yapılır benzer biçimde mevzular da buna dahil. Sadece güvenilir olun kısa sürede bu videolar Udemy üstünde artmaya başlamış olacak. Hatta bu eğitim videolarından birisi size de ilişkin olabilir.

 

Mesela; 2. el vasıta alırken nelere dikkat etmeliyiz benzer biçimde bir eğitim videosu çıksa direkt alırım. Hatta bayanlar tarafınca da bu videonun satın alınacağına inanırım. Vasıta sahibi olan sadece, 2. el vasıta alırken nelere dikkat edilmesini bilmeyen 10 binlerce şahıs var. Bir vasıta başlangıcında detaylı ifade ile meydana getirilen video çekimi data verici olabilir. Informasyon veren şahıs siz olmanız gerekmiyor. Bir oto tamircisi ile anlaşıp bu biçim bir videoyu siz çekebilirsiniz.

 

8.Blog Yazarak Evden Para Kazanın

Evde para kazanma yolları içinde kişisel olarak tercih ettiğim yöntem. İnternet sonsuz bir dünya. Hayal dünyanız ne kadar geniş ise, web üstünde o aşama ilerleyebilirsiniz. Bana gore blogger olmak özgür olmak demek. Yazmak için bir mevzu hakkında bilginiz olmasına gerek yok. Araştırma yapmayı seviyorsanız, evden blog yazarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem araştırdığınız mevzuda data sahibi olmuş olursunuz, hem de öğrendiklerinizi paylaşarak blog ile para kazanırsınız.

 

Blog yazmak zor bir iş değil. Asla kod bilmeden kolaylıkla bir blog oluşturabilirsiniz. Mühim olan orijinal içerik üretmeniz. Mesela; bu yazıyı sizin yazdığınızı varsayalım. Evde para kazanma yolları diye araştırma yapanlar yazıya tıkladı. Bu yazıyı okumuş olduğu süre sizin sayenizde evde para kazanmaya başladıysa, güvenilir olun başarıya ulaşmış bir blog yazarısınız.

İnternet son yıllarda görebileceğiniz en büyük çöplük. Günde 3 buçuk milyon yazı paylaşılıyor. İşe yaramayan binlerce içerik var.Google arama motorunun en büyük amacı bu içeriklerle savaşım etmek.

Yazdığınız yazıların bu çöpler içinde yer almasını istemiyorsanız kesinlikle data verici içerikler oluşturun. Yazılarınızın altına yorum yapılıyorsa, bilin ki ziyaretçi ile etkileşim oluşturmayı başarmışsınız.

 

9.Evde Davet Merkezi Oluşturmak

Telefon ile konuşmak hakkaten bir sanattır. Her insanın kesinlikle yetenekli olduğu bir alan var. Eğer telefon ile konuşma ve satış yapma kabiliyetine haiz iseniz evinizde minik bir davet merkezi kurabilirsiniz. Mühim olan ne satacağınıza karar vermeniz. Daha doğrusu ne pazarlayacağınıza. Bu mevzuda yaratıcı olmalısınız.

Mesela; kış vakti kombi ve petek temizliği mecburi bir gereksinim. İnsanların aklına gelmese ya da birisi hatırlatmasa kolay kolay yaptırmazlar. Bu hizmeti veren bir şirket ile anlaşın. Tahmini olarak maksimum 100 TL’ye anlaşabilirsiniz. Ondan sonra arama halletmeye başlayın. Bu hizmetin fiyatı piyasada averaj 250 TL civarı. Siz kampanyalı olarak bu hizmeti 200 TL’ye verdiğinizi açıklayın. Avantajlarını ve dezavantajlarını sıralayın. Söz mevzusu can sağlığı olduğundan başarı ihtimaliniz yüksek.

Evde Para Kazanma Yolları- Çağrı Merkezi

Evde Para Kazanma Yolları- Davet Merkezi

Kombi ve petek temizliği yalnız bir örnek. Bunun benzer biçimde satışını yapabileceğiniz yüzlerce hizmet var. Ne satabilirim diye zorlanırsanız Armut.com sitesine girip hizmetleri inceleyin. Sizinle komisyon ortaklığı oluşturmak isteyecek binlerce hizmet satıcısı var. Hatta bir ara Pronet Alarm sistemi üyeliği için alan kişi başına 200 TL komisyon ödeyen bayilerle karşılaştığım oldu. Daha fazlaca mecburi ihtiyaçlardan yola çıktığınızda başarıya ulaşmış olma şansınız oldukça yüksek.

 

10.Mobil Uygulamalar İle Para Kazanın

Evde para kazanma yolları içinde yer edinen bu yöntemde fazlaca büyük beklentileriniz olmasın. Kısaca maksimum kazanacağınız miktar aylık 200$.Sadece bu yöntem sizin için ideal olabilir. Yalnız cep telefonu ile evden para kazanabilirsiniz. Doğal olarak işin püf noktasını bilmeniz lazım.

 

Bu sitelere üye olduğunuz süre lokasyon bilgisi olarak ABD’yı seçin. Bu sebeple uygulamalar da Anket doldurma, abone olma, uygulama indirme benzer biçimde para kazanma şekilleri var. Türkiye de anket başına 1 dolar kazanabilirken, ABD lokasyonu ile minimum 5 dolar kazanırsınız. Üstelik daha güvence. Sizler için hazırlamış olduğum para kazandıran 32 mobil uygulama başlıklı yazı üstünden daha detaylı data alabilirsiniz.

 

Bu yöntem parasız para kazanma yöntemi olarak algılanmasın.Sizden uygulama indirip yorum yapmanız istenecek.Uygulama sahipleri pozitif yorum alıp saygınlık kazanmak için anket firmalarına para ödüyor.Anket firmaları da size komisyon ödeyerek ortak emek harcama yapmaktadır.

 

11.Twitter ve Instagram Hesap Satışı

Bana gore evde para kazanma yolları içinde en kolay yöntemlerden birisi. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek iş takipçi sayısını arttırmak.2 bin kişilik gerçek takipçi sayısına haiz bir hesabın averaj satış fiyatı 100 TL civarı. Bu yöntem ile para kazanmak için açacağınız hesabın mevzusu fazlaca mühim. Hangi hesaplar daha fazlaca takipçi çekiyor onu keşfetmelisiniz.

 

Teknoloji videoları ve siyasal videolar paylaşan hesapların takip edilme potansiyeli yüksek. Bu videoları yurtdışı Twitter kullanıcılarından temin edebilirsiniz. Videoları indirdikten sonrasında üstüne yorum yaparak paylaşın. Doğal olarak etiket ve tag eklemeyi dikkatsizlik etmeyin.1 ay içinde 50 bin takipçiye ulaşan hesaplar var. Hatta 20 TL ile alınabilecek bir ürünü armağan olarak takipçilerinize sunun. Retweet edenlere yada etiketleme yapanlara çekiliş ile bu hediyenin verileceğini bildirin. Bu sayede tahminlerinizin ötesinde gelişme yakalayabilirsiniz.

 

12.Backlink Satarak Para Kazanın

Backlink; yazıların içine bağlantı konularak paylaşılmasıdır.Türkçe karşılığı geri bağlantı anlamına gelir.Backlink internet sayfası sahiplerine oldukça büyük avantaj sağlar.Kısa zamanda sitenin hit sayısını arttırır.Peki siz iyi mi backlink pazarlayabilirsiniz?

 

Bionluk.com sitesine giriş yapın. Bu kelimeyi yazdığınız süre ilanları görmüş olacaksınız.20 tane forum sitesinde bağlantı paylaşımı 10 TL benzer biçimde. Yada 10 tane sitenin altında bağlantı yazarak paylaşım yapmak 10 TL benzer biçimde. Bu yazının altına yorum yaparak bağlantı paylaşabilirsiniz sözgelişi.20 tane forum sitesinde hesap açmak zor olmasa gerek. Ondan sonra bu siteye duyuru verin. İlk yedi gün içinde ilanlarınıza geri dönüş meydana getiren olacaktır. Doğal olarak size tavsiyem 20 değil de 30 forum sitesi yazın. Bu sebeple yeni olduğunuz için pozitif yorumlara ihtiyacınız var. Profilinizde 20 pozitif yorum olduktan sonrasında aynı hizmeti kolaylıkla 2 katı fiyata pazarlayabilirsiniz.

 

13.Evde Kripto Para Madenciliği Yapın

Kripto para madenciliği Bitcoin ile insanoğlu tarafınca duyulmaya başlandı. Evde para kazanma yolları içinde asla emek harcamadan para kazanabileceğiniz bir yöntem. Doğal olarak sermayenize gore bir kazanç yöntemi belirlemeniz gerekiyor. Bitcoin üretmek için yüksek donanımlara haiz ekran kartları almanız lazım. Sadece Bitcoin ve Etherium üretmenizi tavsiye etmiyorum. Bu iki kripto para biriminin treni kaçalı fazlaca oldu. Artık üretim maliyetlerini kurtarmak zor. Ek olarak bu iş için yatırım halletmeye gerek yok. Bu sebeple alacağınız ekran kartlarının maliyeti oldukça yüksek.

Evde cep telefonu ve bilgisayar yardımı ile kolaylıkla madencilik yapabilirsiniz.

Evde cep telefonu ve bilgisayar yardımı ile kolaylıkla madencilik yapabilirsiniz.

Sadece cep telefonunuz yada bilgisayarınız ile değişik kripto para birimlerinin madenciliğini yapabilirsiniz. Örnek olarak Walton Chain para kripto para birimi bu iş için ideal. Şuan güncel fiyatı 3 dolar olan bu para biriminin, 2025 sonunda 400 dolara kadar çıkacağı söyleniyor. Teknolojisini incelediğiniz süre bunun mümkün bulunduğunu anlayabilirsiniz. Evde para kazanma yolları içinde ABD da en fazlaca kullanılan yöntemdir. Bilhassa öğrenciler tarafınca okul yurtlarında bu yöntem ile para kazanılır.

 

14.Yazı Yazarak Evden Para Kazanın

Acil paraya ihtiyacınız var ise en kısa zamanda para kazanabileceğiniz bir yöntem. Yazı yazmak kompozisyon yazmakla aynı. Evde para kazanma yolları içinde bayanlar tarafınca en fazlaca icra edilen meslek. Bir kişinin aynı anda 50 tane internet sayfası olabiliyor. Doğal olarak bu siteler için tek tek yazı yazması olanaksız. Haliyle hazır yazı ya da sipariş usulü yazı satışı meydana getiren siteler ile iletişime geçiyor. Sizler de bu yazı sitelerinde üyelik oluşturabilir yazı satışı yapabilirsiniz.

 

Doğal olarak mühim olan kaliteli içerik oluşturmak.10 tane internet sayfasına haiz olduğum zamanlarda hazır yazı aldığım oldu. Daha doğrusu sipariş usulü. Devamlı tek yazı siparişi verdim. Kaliteli yazanlar ile devamlı emek harcama yaptım. Hatta tek bir yazı yazarına 1 ay içinde 6500 TL ödediğim oldu. Bu sebeple hazırladığı yazı aylık minimum 4 bin trafik aldı ve yazıya 410 tane yorum yapılmış oldu.

 

Yazı yazarak para kazanmak başlıklı yazıyı okuyarak daha detaylı data alabilirsiniz. Üstelik yazı siparişi alabileceğiniz siteler yazı içinde yer almakta. Sipariş almanız en fazla 2 gününüzü alacaktır. Eğer bu mevzuda başarıya ulaşmış olursanız devamlı editör olarak evden çalışabilirsiniz. Evde para kazanma yolları içinde en güvence yöntem diyebilirim.

 

15.Fotoğraf Satarak Evden Para Kazanmak

Cep telefonu ile çektiğiniz fotoğraflardan dahi para kazanabilirsiniz. Evet bu fotoğrafların satışını yapabileceğiniz 100’lerce internet sayfası ve uygulama var. İnternette yada dijital çalışmalarda orijinal içerik mühim. Google tarafınca tespit edilen kopya fotoğraflar ile firmalar ceza alır. Direkt Google çöplüğüne gönderilir.

fotoğraf çekerek para kazanmak..

fotoğraf çekerek para kazanmak..

Doğal olarak fotoğraf satın alma kısmı yalnız orijinal olması ile ilgili değil. Mesela; firmanın Kenya da ufaklıklara ilişkin bir görsele ihtiyacı var.Bu görsel fotoğraf için Kenya’ya gitmesi oldukça maliyetli .İnternet üstünden bu fotoğrafı parasız bulabilir ya da izinsiz alabilir.Sadece ileride açılacak bir dava ile karşı karşıya kalabilir. Bu hem ceza almasına hem de marka imajının zedelenmesine niçin olur.Bundan dolayı gereksinim duyan fotoğrafı 10 dolar karşılığında satın alması daha mantıklı.

 

Telefonunuzda yer edinen ve size ilişkin olan fotoğrafları bir fazlaca sitede satışa sunabilirsiniz. Üstelik bir fazlaca kere satma hakkına sahipsiniz. Sonuçta telif hakkı sizde. Fotoğraf satarak evden para kazanmak başlıklı yazıda daha detaylı site bilgilerine ulaşabilirsiniz. Evde para kazanma yolları içinde en keyifli yapılacak işler arasındadır.

 

Evde Para Kazanama Alternatif Yöntemler

evde para kazanma 2

evde para kazanma 2

Yukarıda yer edinen yöntemler ile para kazanmak istiyorsanız, teknoloji ile aranızın iyi olması gerekir. Sadece bu şekilleri tercih etmiyor da olabilirsiniz. Evde üretim yapmak isterim ya da daha değişik para kazanma şekilleri araştırıyorum kabul edebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğum evde para kazanma yolları içinde yer edinen yazıları inceleyerek aradığınız yöntemi kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Yukarıda yer edinen evde para kazanma yolları fikirleri size yabancı olabilir. Sadece ihtiyacınız olan detayları öğrenmek en fazla 1 haftanızı alacaktır. Öğrenmekten çekinmeyin. Ya da yapamam diye endişelenmeyin.

Dünya üstünde 3,6 milyar web kullanıcısı var. İnternet üstünden para kazanarak işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Özgürlüğün yolu internetten geçiyor. Bunu ertelemeyin ve kesinlikle başlayın.

 

” Evde para kazanma yolları ” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Pozitif yada negatif yorum yapmayı, beğendiyseniz paylaşmayı dikkatsizlik etmeyiniz.

Yorum yapın