Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları & Siteleri 2023

reklam izleyerek para kazanınGünümüzün popüler para kazanma fikirleri içinde yer verilmiştir. Reklam izleyerek para kazanmak için bu makaleyi kesinlikle incelemelisiniz. Böylece, reklam izleyerek para kazan 2021 ve 2022 için lüzumlu yolları ve siteleri öğrenmiş olacaksınız. reklam izle para kazan Bu süreçte rotalar oldukça önemlidir. Yalnızca reklam izleyerek para kazanmak için bu şekilleri dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir çok süre reklamlar dizimizi, filmimizi ya da seyretmek istediğimiz içerikleri yarıda keserek moralimizin bozulmasına niçin olur. Sadece bu can bunaltan durumu maddi bir gelire dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik ciddi bir maddi kazançtan bahsediyoruz. 2021’de reklam izleyerek para kazanmak Bu mevzuda oldukça ciddi bir yol kat edildiğini söyleyebiliriz. Öyleki ki birçok şahıs bu alandan ek gelir elde etmektedir.

Bu işi ana gelir kaynağınız olarak düşünüyorsanız, sizin için iyi bir seçim olmayabilir. Şu sebeple yaşam standartlarınızın iyi seviyelerde olması için reklam izleyerek yeterince para kazanmanız mümkün değildir. Sadece amacınız ek bir gelir elde etmek ve boş zamanlarınızda para kazanmak ise bu işin tam size nazaran bulunduğunu söyleyebiliriz. Peki, reklam izleyerek para kazanın Mümkün mü, reklam izleyerek para kazanın için ne yapılmalı reklam izleyerek para kazanma siteleri ve yollar Mevzuyla ilgili detaylı ve detaylı içeriğimizi sizler için derledik.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Gelirinizi elde edeceğiniz tüm platformlar internete bağlıdır. İnternetten para kazanma yolları içinde son zamanlarda popüler bir iş kolu haline gelen reklamları seyretmek için web bağlantınızın olması gerekmektedir. Sadece akıllı telefonunuz, tabletiniz yada bilgisayarınız üstünden reklam izlemeniz mümkündür. Sadece herhangi bir negatif durumda (örn. web bağlantınızın kesilmesi) reklam izleyerek gelir elde edemezsiniz. Ek olarak izlemeniz ihtiyaç duyulan reklamları da atlamadan sonuna kadar izlemelisiniz. Aksi takdirde yaptığınız işten verim alamayacaksınız ve herhangi bir kazanç elde edemeyeceksiniz.

Bilhassa pandemi sürecinde bir çok fiziki emek verme kesintiye uğradı. Bu yüzden nüfusun büyük bir kısmı evde zaman geçirmek mecburiyetinde bırakıldı. Hal bu şekilde olunca dizi, film ve video içeriklerinin tüketimi oldukça arttı. Durumun bilincinde olan web girişimcileri birçok yeni fikirle insanlara ve kendilerine gelir deposu oluşturmuşlardır. Normal olarak reklam izleyerek para kazanma şekilleri uzun senelerdir fenomen olmuştur. Bu süreçte popülaritesini artırdı. Peki reklam izleyerek iyi mi para kazanılır? İçeriğimizi okumaya devam ederek detayları keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Uygulamalardan Para Kazanma


Reklam İzleyerek Iyi mi Para Kazanılır?

Reklam İzleyerek Iyi mi Para Kazanılır?

Pek oldukça sektörün reklamlar yardımıyla kendini geliştirebildiğini takdir edeceksiniz. Aslen, bir çok durumda, bu endüstrileri ayakta tutan reklamlardır. Bu anlamda dünyadaki senelik reklam harcamaları yüz milyarlarca dolar değerinde (2020 için küresel reklam harcanması 557,3 milyar dolar). Normal olarak reklamlar, reklam şirketlerine oldukça iyi getiri sağlayabilir. Bu sayede markalarını büyütür ve güçlendirirler. Bu anlamda yapılacak işin kıymeti de büyük ehemmiyet arz etmektedir.

Ilk olarak bu mevzuda hizmet veren siteleri ve uygulamaları araştırmanız gerekiyor. İçeriğimizin devamında sizler ile bazı popüler site ve uygulamaları paylaştık. gözden geçirebilirsiniz. Arkasından ilgili siteye üyeliğinizi tanımlayacaksınız. Burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan oldukça mühim bir unsur var; güvenlik. Şu sebeple siteye üye olurken bazı kişisel bilgilerinizi tanımlamanız gerekiyor. Kullandığınız yada kullanacağınız sitenin güvenlik açıkları var ise yada güvenilir değilse, kişisel verileriniz üçüncü kişilerin eline geçebilir. Bu, başınızı ağrıtabilecek sorunların kapısını çalmak anlamına gelir. Bu anlamda iyi bir araştırma yapmanızı ve uygulama/site ile ilgili yorumları takip etmenizi tavsiye edebiliriz.

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonrasında sizin için iş tanımları yapılır. Bunu uygulamadan gelen bir bildirim, telefonunuza gelen bir SMS yada e-posta adresinize gelen bir bağlantı ile direkt takip edebilirsiniz. Sitenin sunmuş olduğu özelliklere nazaran değişebilen bir durumdur. O süre reklamı izlemeye gitmelisin. Bu süreçte kesinlikle reklamı ileri sarmamalı, sonuna götürmemelisin vs. Tespit edildikleri için şeklinde süre kazanmaya çalışan yöntemlere başvurmamalısın. Bu yüzden göreviniz de geçersiz sayılır.

Reklam görüntülemenizi tamamladıktan sonrasında bu reklamları sms, e-posta yada öteki yöntemlerle arkadaşlarınızla paylaşmanız istenir. Doğal olarak bu siteden siteye farklılık gösteriyor. Bazıları istiyor, bazıları istemiyor. Her reklamı izledikten sonrasında profilinizde belirli bir bakiye tanımlanır. Limit kotasını geçtikten sonrasında ücretiniz hesabınıza aktarılacaktır. Burada da dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir nokta var. Çalışacağınız sitenin ödeme şekilleri. Paypal ile ödeme yapıyorsanız Türkiye’den alma şansınız yok. Bazı reklamlar ve para kazanma siteleri de bitcoin yada öteki altcoinler vasıtasıyla ödeme yapar.

İlginizi Çekebilir: Youtube’dan Iyi mi Para Kazanılır


Reklam İzleyerek Para Kazanılacak Siteler 2021-2022

Bu anlamda dünya genelinde binlerce site ve uygulama bulunduğunu söylemek mümkün. Sadece vatanımızda bu tür yüzlerce sitenin varlığından söz edebiliriz. Netflix şeklinde firmalar bile bu yönde çalışıyor. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktalara yukarıdaki alt başlığımızda değindik. Aklınıza takılan bir sual işaretinin yanıtını sizlerle paylaşmak istiyoruz. ‘Bu siteler bu işten ne kazanıyor?’ Aslen tüm 3 taraf (reklamveren, reklam sitesi, son kullanıcılar (siz) için bir kazan-kazan karşılıklılık ilişkisi vardır. Bu sayede reklam veren ürün yada hizmetini tanıtıp markasını duyururken, izle reklam para kazanma sitesi) bütçesinden belli bir hisse alır, reklam izleyenler ise daha düşük tutarlarda kazanç kabul ederek ek gelir elde etme olanağına haizdir.

Bu site ve uygulamalardan bazılarını sizlerle paylaştık. Sadece tüm bu derlenmiş siteleri/uygulamaları detaylı bir halde araştırmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan dolayı mesuliyet kabul etmiyoruz.

Bu site/uygulamalar;

Neobux Fusioncash(.)net Superpay Offerbux Indoxdollar Slidejoy Apptrailer Cashcrate You-cubez Clickers Holiday

şeklindedir. Bahsettiğimiz şey buzdağının bir tek görünen kısmı. Unutulmamalıdır ki bu alanda hizmet sunan binlerce site bulunmaktadır. Ödemelerinizi ve kişisel verilerinizi güvende tutmak için ilgili uygulamaları ve siteleri iyi çözümleme etmeniz gerekmektedir.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Reklam İzleyerek Ne Kadar Kazanın

Bu mevzu aslına bakarsak sizin çalışmanıza ve kullandığınız sitenin imkanlarına bağlı. Bazı siteler yüksek meblağlarda para kazanırken bazıları diğerlerine nazaran daha düşük fiyatlar sunuyor. Mesela global bir site kullanırken izlediğiniz her reklam için 25 cent kazanabilirsiniz. Ülkemizdeki bu tür sitelerde averaj 10-15 kuruş kazanabilirsiniz. Bu yüzden kur farkını göz önünde bulundurarak reklam izleyerek para kazanmak isteyen ülkemiz vatandaşları yabancı kaynaklı sitelere yönelmektedir. Gene de! Bazı global sitelerin kullanım tanımlarında ilgili ülke vatandaşı olmak da aranmaktadır. Bu yüzden, bu sorunla ilgilenmeniz ve çalışmalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir.

Sadece tek bir reklam izledikten sonrasında bakiyenizi banka hesabınıza aktarmanız mümkün değildir. Zira 1 TL’lik ücretin çekilebilmesi için (varsayımsal bir örnektir) ilgili sitenin bu tutardan fazla bir havale tutarı ödemesi gerekebilir. Buna dayanarak her site, kullanıcılarına kendi çıkarlarını göz önünde bulundurarak paralarını çekebilecekleri bir limit kotası belirler. Bazı durumlarda bu 50 TL, bazı durumlarda 50 dolar olabiliyor. Buradaki amaç, reklam izleyen kullananların devamlılığını sağlamaktır. Böylece kullanıcı, para çekme limitine ulaşılana kadar ilgili siteyi/uygulamayı kullanmaya devam edecektir. Netice olarak site daha oldukça kazanıyor ve iş yapıyor.

Ek olarak, bakiyenizde beklerken paranızın işlenmesine izin verebilirler (bir tutum hesabı kullanmak ve öteki yatırımlar şeklinde). Sadece kullandığınız site güvenilir ise ödeme mevzusunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Sadece reklam izleyerek ne kadar para kazanacağınız bu mevzuya ayırdığınız zaman içinde alakalıdır. Normal olarak günde 1 saat harcayan kullanıcı ile günde 3 saat harcayan kullanıcının kazanacağı miktar değişik olacaktır. Averaj olarak alırsak aylık 1.000 TL civarında bir maddi gelir elde etmek mümkün. Reklam izleyerek para kazanma fikri ile alakalı düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok’tan Para Kazanmak


Reklam izleyerek para kazanmanın yollarını anlattık. Günlük harcadığınız zamana bağlı olarak averaj 1.000 TL ile 3.000+ TL içinde kazanma şansınız olabileceğini ihmal etmeyin. Makalemizi iyi mi buldunuz? Yorumlarınızla bizlere geri bildirimde bulunursanız seviniriz.

NOT: Bu yazıyı Ekşi ve Bayanlar Kulübü’nün yorumlarından yola çıkarak sizler için oluşturduk.

Yorum yapın