Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Bayilik satın alarak iş oluşturmak her geçen gün daha yaygın hale geliyor. Bayilik sistemi karlı olmasının yanı sıra iş kurma sürecini daha ergonomik hale getiriyor. Musluoğlu baklava bayiliği sistemi günümüzde çok çok fazla ilgi gören alanlar içinde yer almıştır. Baklava alanında adından söz ettiren şirket, birçok bayisine oldukça iyi koşullarda emek harcama imkanı sunuyor. Sadece firmadan bayilik almak isteyenlerin yatırım bütçelerini iyi ayarlamaları gerekiyor.

Musluoğlu Baklava Bayilik Koşulları

Musluoğlu Baklava Bayilik Koşulları

Musluoğlu baklava bayilik şartları Gerçekleştiğinde kısa sürede kendi işinizi kurma fırsatını yakalarsınız. Beklentilere yanıt veren şirket derhal her mevzuda sizlere lüzumlu desteği sunmaktadır. Baklava bayiliği almak da hazır alan kişi kitlesine ulaşmak için önemlidir. Baklava bayiliği bilhassa insanların tatlı mevzusunda daha seçici olmasıyla oldukça daha garantili bir yatırım şekli olarak görülüyor. Musluoğlu baklava isim hakkı tutarı Bu firmadan ücret ödeyerek bayilik almak kafi değildir.

Ana para ve telif haricinde firmanın sizden çeşitli mevzularda beklentileri vardır. Firmanın bayilik koşulları için bir iş planı hazırlayarak iyi bir müracaat yapabilirsiniz. Musluoğlu merkez kontakt Bilgilere ulaşarak firmanın tüm koşulları hakkında kolayca informasyon edinmek mümkün olabilir.

Musluoğlu Baklava Bayilik Koşulları

Baklava bayiliği almayı düşünüyorsanız sektörde adından söz ettiren firmaları tercih etmelisiniz. Sıkıntılı koşullara karşın adından söz ettiren bir şirket ile çalışmak, bu süreçte daha kısa sürede başarıya yetişme imkanı sağlamaktadır. Musluoğlu baklava bayilik şartları Bunlar içinde saymak mümkündür:

Ilk olarak lüzumlu sermayeyi sizden almanız gerekiyor. Sonrasında başvurunuzu yapmalısınız. Bayilik görüşmesine çağrı edildiğinizde sizden istenen belgeleri de sunmanız gerekmektedir. Sözleşme ilk etapta 5 senelik imzalanır. O süre doğru yerden bir dükkan kiralamanız yada satın almanız gerekir. Hazır mağaza var ise derhal teslim edilebilir. İşletmenin devri ve kurulumu esnasında size kafi bilgiyi verir. Minimum yedi gün süresince hem kuramsal hem de ergonomik eğitim alacaksınız.

Musluoğlu baklava bayiliği Müracaat yaparken ne olursa olsun bir iş planınız olduğundan güvenilir olmalısınız. İş planı, iş oluşturmak isteyen kişilerin dikkatle düşünmesi ihtiyaç duyulan bir mevzudur. Maliyet, kar ve zararınız benzer biçimde detaylar iş planı ile daha net görülebilir. Gittikçe zorlaşan iş yeri açma mevzusunda insanların her adımını planlı ve programlı bir halde atmaları gerekiyor.

Şirket, işletmenin müessese aşamasında insanlara destek sağlar. Sadece gene de pazar araştırması yaparak bu alanda daha net bilgilere ulaşmanız gerekiyor. Alan kişi potansiyelinizi çoğaltmak için ustalaşmış çalışmalara da dikkat etmelisiniz.

Not: Baklava Bayiliği almak haricinde değişik fikirler almak istiyorsanız 115+ Yeni İş Fikri başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz.

Musluoğlu Baklava İsim Hak Bedeli

Franchise alırken bazı firmalar isim tutarı talep edebilirken bazıları istemeyebilir. Musluoğlu baklavasının isim hakkı mevzusunda net bir sayı söylemek mümkün olmayabilir. Sadece kişilerin bu alandaki yatırımları için 300 bin ile 2 milyon TL içinde bir yatırım bütçesi olması gerekiyor. Son aşama zor bir süreç benzer biçimde görünse de sermayeniz var ise şirket size birçok alanda en iyi desteği veriyor. Firmanın bayilik sistemleri ile ilgili olarak şunlar söylenebilir:

Firmanın mevcut işletme sayısı 21’dir. Averaj kâr oranı %40 ile %50 içinde değişmektedir. Kârdan hisse oranı %4 civarındadır. 2022 yılı için hedeflenen bayi/franchise sayısı 20 bayidir. Firmanın sektörü kafe, tatlı ve baklavadır.

Bu bilgiler ışığında doğru bir yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kar oranı oranını yüksek tutmaması firmanın mühim avantajlarından biridir. Yüksek standartlarda bayilik sistemi sunmak Musluoğlu baklava bayiliği sistem birçok girişimcinin ilgisini çekmektedir. Besin sektöründe iş yeri açarken devamlı lüzumlu özeni göstermelisiniz.

Bu kadar iyi malum bir isimle çalışmak, alan kişi tabanınızın da hazır olmasını sağlar. Bulunduğunuz ortamda daha kurumsal, hijyenik ve güvenilir bir işletme imajı oluşturabilirsiniz. Sadece ilk kez iş kuruyorsanız deneyimli bir şirket ile çalışmak size birçok avantaj sağlar. Rekabetçi ortamlarda hayatta kalabilmeniz için ana merkez tarafınca devamlı destekleniyorsunuz.

Musluoğlu Genel Müdürlük İletişim

Bayilik satın almak, yatırım sürecinde son aşama mühim bilgileri ihtiva eder. Bundan dolayı firmaya başvurmak yada bayilik hakkında informasyon almak isterseniz merkeze ulaşabilirsiniz. Musluoğlu merkez kontakt Merak ettiğiniz her soruya bilgilerle kolayca yanıt alabilirsiniz. Firmanın kontakt detayları aşağıdaki gibidir:

Telefon: 0 216 784 36 06Mail Adresi: info@musluoglubaklava.comAdres: Şerifali Mahallesi Çetin Caddesi Atabek Sokak No: 11 Yukarı Dudullu- Ümraniye/ İstanbul

Musluoğlu Baklava firmasına bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Firmanın toplumsal medya adreslerini Instagram, Feysbuk ve Twitter üstünden de takip edebilirsiniz. Oldukça etken ve dinamik bir ekibe haiz olan Musluoğlu Baklava şirketi bayilik sistemleri alanında birçok kişiye kapılarını açmaktadır.

Okuyun: Baklava Bayiliği Veren Firmalar

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Musluoğlu Bayilik Başvurusu

Musluoğlu Baklava’dan bayilik almak istiyorsanız ilkin başvurmalısınız. Müracaat esnasında istenen detayları iletmenizin arkasından başvurunuz incelenir. Muayeneden sonrasında şirket sizi görüşmeye çağırabilir. Bu görüşmeler esnasında çeşitli sorular sorulur ve verdiğiniz cevaplar çerçevesinde bayilik başvurunuz değerlendirilir.

Başvurunuzun değerlendirilmesi sonucunda onaylanması durumunda tarafınıza dönüş yapılacaktır. Şirket ek olarak onaylanmayan başvurulara da cevap vermektedir. Bu süreçte sizden müracaat için bazı belgeler istenmektedir. Belgelerinizin güncel ve eksiksiz olduğundan güvenilir olmanız gerekir. Sonrasında yer seçimi mevzusunda şirket ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Musluoğlu bayilik başvurusu Sonrasında şirket size birçok yönden destek sunuyor.

İşletmeniz kurulduktan sonrasında anahtar teslimi yapılır. Bayilik alabilmek için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim nokta şirket imajına katkı sağlayabilecek biri olduğunuzu kanıtlamanızdır. İşin başlangıcında duracak, işi sahiplenecek ve şirketi güçlendirecek bayi adaylarına öncelik verilir. Bundan dolayı görüşmeler esnasında iş disiplinine haiz olduğunuzu ne olursa olsun detaylı olarak belirtmelisiniz. En önemlisi, şirket, işinin zirvesinde duracak insanlarla çalışmak istiyor.

Franchise Modeli ve Destekleri

Bayilik almak için Musluoğlu Baklava firmasını tercih ettiyseniz size verilen destek sunar hakkında informasyon sahibi olmalısınız. Şirket, destek sunar mevzusunda son aşama endişeli. Bayileri ile her anlamda informasyon paylaşımı yapabilen şirket, yüksek başarı elde etmenize destek sağlar. Franchise modeli ve desteği hakkında şunlar söylenebilir:

Çalışanlara eğitim desteği Yönetim ekibine eğitim desteği Devamlı yenilenen Ar-Ge emek harcaması Tek tip konsept 365 gün 7/24 franchise desteği Ulusal ve mahalli reklam ve pazarlama destekleri Yönetim danışmanlığı destekleri Mimari destek sunar Doğru lokasyon seçiminde yardım İşletmenizin karlılığı ve operasyonları için lüzumlu destek sunar işletme

Şirket size son aşama yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır. Bayilerine sunmuş olduğu hizmetlerde oldukça ustalaşmış olan şirket, beklentileri karşılama mevzusunda titizlikle iş koşturmacasındadır. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren şirket bayilerine her anlamda destek vermektedir. Bugün bayilik alarak baklava açmak isteyenlerin ilk tercihleri ​​içinde Musluoğlu Baklava şirketi geliyor. Musluoğlu baklava bayiliği Alım koşulları açısından insanları zorlamayan, bayiye yatırım sürecinde devamlı destek verilen bir firmadır.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

“Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli” üzerine bir yorum

Yorum yapın