Boyner Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Boyner, Türkiye’nin en mühim zincir mağazalarından biridir. Binlerce çalışanı bulunan Boyner mağazaları, çalışan sayısını devamlı artırıyor. Boyner emek harcama koşulları Bu mevzuda büyük ilgi görüyor. Beklentileri karşılayan bir emek harcama ortamına haiz olmak Boyner mağazalarına olan ilgiyi artırıyor. Boyner, kurumsal iş yeri arayan kişilerin başvurduğu bir firmadır. Bu sebeple Boyner mağazalarında her insanın emek harcama saatleri bellidir.

Boyner Çalışma Koşulları ve Çalışan Yorumları

Boyner Emek verme Koşulları ve Çalışan Yorumları

Boyner çalışan yorumları İncelendiğinde, çalışanların şirketten memnun oldukları görülmektedir. Emek verme koşulları ve maaş durumu çalışanların şirketten memnun olmalarını sağlar. Boyner Mağazacılık A.Ş. İlk mağazasını 1981 senesinde açmıştır. Sektöre girişi İstanbul Bakırköy’de oluşturulan Çarşı mağazası ile olmuştur. Şirket, son aşama başarıya ulaşmış satış politikalarıyla geniş bir kesime hitap etmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana birçok kaliteli kürü uygun fiyata satmakta ve müşterilerine ulaştırmaktadır.

2004 senesinde bugünkü adını alan şirket, Türkiye’nin 37 ilinde mağaza açtı. Mağaza sayısı ortalama 117’ye ulaştı. 10 binin üstünde çalışanı ile sektörde en fazla çalışana haiz firmalardan biridir. Boyner Mağazaları’nda çalışmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. ikisi birden Boyner personel maaşları ve emek harcama koşulları bu ilginin başlıca sebepleri içinde yer verilmiştir.

Boyner Emek verme Koşulları

Boyner Mağazalarında çalışmak istiyorsanız firmanın emek harcama şartlarını bilmelisiniz. Boyner Mağazaları’nda değişik emek harcama pozisyonları bulunmaktadır. Mağaza müdürü, müdür yardımcısı, kasiyer, satış danışmanı, depo mensubu olarak çalışabilirsiniz. Bunlara ek olarak, genel merkezde çalışmak için değişik iş pozisyonları vardır. Personel aramalarının bir çok mağazalar içindir. Boyner emek harcama koşulları incelendiğinde şunlar söylenebilir:

Boyner mağazalarında emek harcama saatleri çoğu zaman AVM’lerle aynıdır. Haftalık emek harcama saatleri kanunla belirlenen 45 saattir. Günlük emek harcama süresi 8,5 saat olarak belirlenmiştir. Bu günlük emek harcama süresine öğle yemeği ve çay molası dahildir. Vardiyalı çalışırlar. Her personel haftada bigün izin alır. Çalışanlar çoğu zaman hafta içi haftalık izin alırlar. Yılı dolduranlara 14+2 gün senelik izin verilir.

Bu koşullar göz önüne alındığında Boyner, standartları oldukca iyi olan bir şirket olarak görülebilir. Perakende sektörünün yoğun temposu bu mağazalarda görülüyor. Bu yüzden işe almadan ilkin başvurduğunuz şubenin yoğun emek harcama temposunu öğrenmelisiniz. Boyner Mağazaları’nda çalışırken devamlı ayakta durmanız icap ettiğini de bilmelisiniz.

Boyner Çalışan Yorumları

Perakende sektöründe çalışmak isteyen kişilerin yoğun bir emek harcama temposuna alışmaları gerekmektedir. Bu hıza ayak uyduramayacağınızı düşünüyorsanız bu süreç zor olabilir. Boyner Mağazaları da son aşama yoğun iş ortamlarıdır. Boyner çalışan yorumları İncelendiğinde genel olarak pozitif olduğu söylenebilir. Sadece gene de emek harcama ortamından yakınma edenlerin olduğu söylenebilir.

Sektörün ortak problemlerinden biri de bu. Bu sebeple mağazacılık sektörü devamlı ayakta olması ihtiyaç duyulan bir alandır. Bu alanda kafi tecrübeye haiz olmayan kişiler ilk işe giriş dönemlerinde zorlanabilirler. Bu durumda minik şikayetlere niçin olabilir. Sadece firmanın genel işleyişi hakkında herhangi bir yakınma bulunmamaktadır.

Boyner çalışanları hem maaşlarından hem de öteki koşullardan oldukça memnun. Ek olarak çalışanlara sunulan kariyer fırsatları da fazladan kıvanç yaratan mevzular içinde yer verilmiştir. Boyner emek harcama koşulları Bunu göz önünde bulundurarak oldukca iyi kariyer fırsatlarının sunulmuş olduğu söylenebilir. Boyner mağazalarında çalışmak istiyorsanız ilanlar doğrultusunda başvuruda bulunabilirsiniz.

Boyner Personel Maaşları

Boyner çalışanları birçok değişik fırsat sunuyor. Kariyer imkanlarının yanı sıra maaşları da oldukça iyi seviyede. Sadece, tüm çalışanlar aynı maaşı almıyor. Boyner personel maaşları belli kriterler var. Her şeyden ilkin, mağaza müdürü ile yeni işe alınan bir satış danışmanı içinde maaş farkı bulunduğunu bilmeniz gerekir.

Mağazada işe alınan yeni satış danışmanları asgari ücretle adım atar. Maaş olarak asgari ücretten daha çok kazanmak istiyorsanız, belirli bir süre şirkette çalışmanız gerekir. Uzun seneler çalışanların maaşları asgari ücretin oldukca üstünde. Yoğun bir programı var benzer biçimde görünse de mağazanın senelerdir birçok çalışanı var.

Resmi tatillerde çalışmak zorunda olduğunuzda şirket fazla mesai tutarı öder. Ek olarak düzgüsel zamanlarda fazla mesai olarak fazla mesai tutarı alırsınız. Bununla beraber Boyner Mağazaları’nda premium sistem de bulunuyor. Satışa verdiğiniz desteğe nazaran bonus sistemi değişim izah edebilir. Sadece, çoğu zaman maaşın yarısı kadar bir prim ödemesi alabilirsiniz. Bunun için mağazaya verilen aylık kotayı aşma şartı vardır.

Şirket, çalışanlarına yol tutarı ödemez. Sadece yiyecek tutarı, çalışanlara her ay ödenen bir ücret türüdür. Yiyecek tutarı olarak her ay hesaplarınıza belirli bir miktar para yatırılır. Ek olarak çalışanların sigortalarının da ödenmesi gerekmektedir. Şehirden uzak AVM’lerde çalışanlar için de mağaza hizmeti sunmaktadır.

Okuyun: Sivil Emek verme Koşulları

Boyner İş Başvurusu

Boyner Mağazaları’nda çalışmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Müracaat yaparken mağazanın kriterlerini karşıladığınızdan güvenli olmalısınız. Müracaat esnasında iyi bir CV hazırlamanız gerekmektedir. CV’de yer alması ihtiyaç duyulan bilgiler mevzusunda saydam olmalısınız. Yanlış bilgilerin eklenmesi, iş başvurunuzun negatif sonuçlanmasına niçin olacaktır. Boyner iş başvurusu CV’de olması gerekenler şunlardır:

Adınız ve soyadınız Adres ve yazışma bilgileriniz Erkekler için askerlik Yaş bilgisi Yeterlik durumu Uygar durum Doğum yeri ReferanslarÇalışma deneyimleriHobilerKurs ve sertifika detayları

Bunun benzer biçimde birçok bilginin CV’de olduğundan güvenli olmalısınız. Böylece CV’niz başvurudan sonrasında oldukca daha süratli dikkat çekebilir. Başvurularınızı mağaza şubelerine yapabilirsiniz. Bununla beraber kariyer sitelerinde gösterilen ilanlara da ulaşabilirsiniz. Sadece başvurduğunuz pozisyona tam olarak uygun olduğunuza karar vermelisiniz.

Boyner Emek verme Saatleri

Boyner Mağazaları’nda emek harcama saatleri günlük 8,5 saat olarak belirlenmiştir. Bu süre hem sabah hem de akşam işçileri için geçerlidir. Mağazada emek harcama saatleri akşam ve sabah vardiyalarına nazaran değişim izah edebilir. Bununla beraber yönetici ve kadrolu çalışanların emek harcama saatleri de farklılık göstermektedir.

Boyner emek harcama saatleri çoğu zaman avmleriyle aynıdır. Şu demek oluyor ki AVM’nin açılış ve kapanış saatlerine nazaran belirleniyor. Sadece çalışanlar, mesaileri dolduğunda mesailerini tamamlarlar. Sonraki çalışanlar işi devralır. Mağazaların düzgüsel emek harcama saatleri sabah 10:00’dur. Kapanış saati 22:00. Oldukça dört gözle beklenen bir öteki mevzu ise part-time emek harcama saatleri. Part-time çalışanlar bir tek haftanın belirli günlerinde çalışırlar.

Yarı zamanlı çalışanlar da kendi emek harcama saatlerini belirleyebilirler. Genel anlamda talebe olan part-time çalışanlar, emek harcama saatlerini okul saatlerine nazaran belirleyebilirler. Maaş durumu tam çalışandan daha azdır. Boyner emek harcama koşulları Yarı zamanlı çalışanlar için de önemlidir.

Okuyun: İngilizce Evde Emek verme Koşulları

Boyner İnsan Kaynakları İletişim

Boyner Mağazaları’na iş başvurusu yapmak isteyenler web adresi kullanabilirsiniz. Boyner insan kaynakları Sitenin yazışma formu çoğu zaman yazışma için kullanılmaktadır. Bununla beraber sitenin kariyer bölümünde iş müracaat formu doldurulabilir. Müracaat formunu doldururken tüm bilgilerin yer almasına dikkat etmelisiniz. Bununla beraber yazışma bilgilerinizi eksiksiz yazmalısınız.

Boyner’de çalışmak isteyenlere tavsiyeler

Perakende sektörü son aşama sıkıntılı bir sektör olmasına karşın oldukça çok ilgi görmektedir. Günümüzde pek oldukca şahıs Boyner benzer biçimde büyük bir mağazanın elemanı olmak istiyor. Sadece yoğun bir mağazada çalışmak sizi oldukca zor duruma sokabilir. Boyner’de çalışmak isteyenlere tavsiyeler kapsamında şunlar söylenebilir:

Mağazalarda devamlı uyumlu bir çalışan olmaya itina göstermelisiniz. Müşterilere güler yüz göstermek önemlidir. Dışa dönük ve iletişimde kuvvetli olmalısınız. Sorunlara devamlı çözüm odaklı yaklaşmalısınız. İş arkadaşlarınızla ve amirlerinizle iyi geçinmelisiniz. Boyner’in emek harcama koşullarını evvelinde inceledikten sonrasında başvurmalısınız. Verilen eğitimlere katılmalısınız. Eğitimlerde edindiğiniz detayları iş süreçlerine yansıtmalısınız.

Tüm bu detaylara dikkat etmek iyi bir çalışan olabilmek için önemlidir.

Yorum yapın