YouTube Para Kazanma Garantili!

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkesin dilinde olan youtube yi bilmeyeniniz yoktur. Bu yazımızda youtuber’lik dediğimiz olayını meslek seçmiş ve kendine bundan pay çıkarmak isteyen arkadaşlar için sağlam bir önerimiz var ve kesin sonuç gösteriyor.

Öncelikle google trafik önemli bir yer tutuyor neden derseniz hayatımızın her alanında Google var.

Cep telefonlarında bilgisayarlarda tabletlerde kısacası her yerde bu da demek oluyor ki herşeye google üzerinden ulaşıyoruz.

Bu sayede trafik çekebiliriz. Aslında bu yöntem ile genellik le haber sitelerine trafik çekilmesi daha  kolay yalnız burada youtube ‘nin googlede bulunabilirliğini kullanıp video isminin aradığı an en üstte çıkmasını sağlayacağız.

 

Başlıyoruz…

Öncelikle püf noktası GOOGLE TRENDS sayfası. Bu sayfada googlede anlık en çok aranılan haberler kelimeler videolar yer alıyor ayrı zamanda bölgesel olarak da filtreliyebiliyoruz.

Şimdi öncelikle google trendler sayfasını açıp güzel ve popüler konu olan başlıklardan birini seçip videomuzu hazırlıyoruz.

Bu resimdeki gibi bölgeyi seçebiliyoruz.

 

 

Başlıkları alıyoruz ve güzel bir video hazırlıyoruz. Ve çok uzun ve sıkıcı olmasına gerek yok konuya hitap etsin yeter. Şunuda unutmayalım telif hakkı olacağından telif olan müzik ve sesleri koymayalım.

Sonrasında ise google de çıkacak şekilde anahtar kelimeler ile videoyu düzenleyip yayına sokuyoruz. Ve bekliyoruz. Otomatikmen google youtube de ki başlığı arandığı an ilk sayfada getirecek ve sizin video trafik alacak ve izlenimi artaacak. Sizde reklam koyarak her izlenimden para kazanacaksınız. Tabiki bu kadar kolay değil her an bu işlemi farklı yollardan yapan birçok insan var her saat veya dakika yenilenebiliyor ve siz bunu takip etmeli konuyu iyi seçmelisiniz. İstatistikleri iyi kontrol edip anlık trafikte düşüş olmayan konuları seçebilirsiniz. Mesela dolar en yüksek olduğundan dolar üzerine bir konu seçebilirsiniz. Bu gün boyu etkili olacak bir konu olabilir.

 

Geri dönüşleri bizimle paylaşırsanız seviniriz. İyi çalışmalar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.