YouTube Para Kazanma Garantili!

Merhaba dostlar ilk olarak her insanın dilinde olan youtube yi bilmeyeniniz yoktur. Bu yazımızda youtuber’lik dediğimiz vakasını meslek seçmiş ve kendine bundan hisse çıkarmak isteyen dostlar için sağlam bir önerimiz var ve kati netice gösteriyor.

Ilk olarak google trafik mühim bir yer tutuyor niçin derseniz hayatımızın her alanında Google var.

Cep telefonlarında bilgisayarlarda tabletlerde kısacası her yerde bu da demek oluyor ki herşeye google üstünden ulaşıyoruz.

Bu sayede trafik çekebiliriz. Aslen bu yöntem ile genellik le haber sitelerine trafik çekilmesi daha  kolay yalnız burada youtube ‘nin googlede bulunabilirliğini kullanıp video isminin aramış olduğu an en üstte çıkmasını sağlayacağız.

 

Başlıyoruz…

Ilk olarak püf noktası GOOGLE TRENDS sayfası. Bu sayfada googlede anlık en fazlaca aranılan haberler kelimeler videolar içeriyor ayrı zamanda bölgesel olarak da filtreliyebiliyoruz.

Şimdi ilk olarak google trendler sayfasını açıp güzel ve popüler mevzu olan başlıklardan birini seçip videomuzu hazırlıyoruz.

Bu resimdeki şeklinde bölgeyi seçebiliyoruz.

 

 

Başlıkları alıyoruz ve güzel bir video hazırlıyoruz. Ve fazlaca uzun ve bunaltan olmasına gerek yok mevzuya hitap etsin yeter. Şunuda unutmayalım telif hakkı olacağından telif olan müzik ve sesleri koymayalım.

Sonrasında ise google de çıkacak şekilde anahtar kelimeler ile videoyu düzenleyip yayına sokuyoruz. Ve bekliyoruz. Otomatikmen google youtube de ki başlığı arandığı an ilk sayfada getirecek ve sizin video trafik alacak ve izlenimi artaacak. Sizde reklam koyarak her izlenimden para kazanacaksınız. Heralde bu kadar kolay değil her an bu işlemi değişik yollardan meydana getiren birçok insan var her saat yada dakika yenilenebiliyor ve siz bunu takip etmeli mevzuyu iyi seçmelisiniz. İstatistikleri iyi denetim edip anlık trafikte düşüş olmayan mevzuları seçebilirsiniz. Sözgelişi dolar en yüksek olduğundan dolar üstüne bir mevzu seçebilirsiniz. Bu gün boyu etkili olacak bir mevzu olabilir.

 

Geri dönüşleri bizimle paylaşırsanız seviniriz. İyi emekler diliyoruz.

“YouTube Para Kazanma Garantili!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın