Youtube Abone Arttırma Taktikleri | Abone Kasma

YouTube’da ne kadar fazlaca aboneniz olursa, videonuz o denli fazlaca trend videolar İçeri girme şansı o denli yüksek. Sizin için Youtube abone taktikleri Bununla ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Yazımızı okuduktan sonrasında hile yapmadan abone sayınızı iyi mi artıracağınız mevzusunda detaylı bilgiye haiz olacaksınız. Ek olarak yazıda abone olun, beğenileri artırın ve yorumları yazdırın Bu tür mevzularda sizlere fazlaca mühim bilgiler vereceğiz.

youtube abone taktikleri

Youtube abone taktikleri

google’da abone arttırma hileleri Başlıklı reklamlara yada makalelere rastlamış olmalısınız. Kanalınız hakkında uzun vadeli düşünüyor ve bu işi profesyonelce yapacağınızı söylüyorsanız. bu tür hileler Müracaat yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Zira bu hileler yarardan fazlaca zarar getirecektir. youtube algoritması Bunun yalnız rahat bir kurallar dizisi olmadığından güvenli olun. senin bir üstünün var suni zeka yazılımı var. Yaptığınız her numara size eksi puan olarak yazılacaktır. Bunu bir örnekle açıklayalım.

Sözde abone hilesi, abone sayısını düzmece olarak artırmaktan ibarettir. Evet, doğru, abone sayınız artıyor, sadece video görüntülemeleriniz hala durağan(durgun). Burada negatif noktalar direkt olarak Youtube tarafınca size yazılacaktır. Sizlere vereceğimiz Youtube abone arttırma taktikleri ile naturel olarak abone sayınızı fazlalaştırabilirsiniz. Bu bile Youtube abone taktikleri büyük fenomen Youtuber’ların kullandığı yaygın taktikler. Bu taktikleri uygulayarak naturel ve organik yöntemlerle abone sayınızı kalıcı olarak artırabilirsiniz. kuyu abone olabilirsiniz.

Okuyun: Youtube Para Kazanma Şartları

Youtube Abone Arttırma Taktikleri

Youtube Abone Arttırma Taktikleri

Youtube Abone Arttırma Taktikleri

Bu taktikleri sizin için yazalım dedik. hepsi bu Youtube abone taktikleri Bunu yapmış olursanız, uzun solukta kazanan siz olmuş olursunuz. Bu taktikleri uyguladığınızda Youtube algoritmaları tarafınca trendler ve tavsiye edilen videolarda gösterilme olasılığınız daha yüksek olacaktır.

1) Haftada minimum bir video yüklemelisiniz.

Ne kadar fazlaca aboneniz olursa, videonuz o denli yüksek olur. Doğal olarak bunu kaliteli videolar için söylüyoruz. Bu mevzuda kesinlikle kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Haftada minimum bir video yayınlamak nihai hedefiniz olmalıdır. Aksi takdirde, düzgüsel abonelerinizi kaybedebilirsiniz. Bir çok Youtube kullanıcısı, fazla abone olduğu kanalları inceleyerek, kullanışlı olmayanları silmeye çalışır ve güncel videoları bulamazlar. Kanalınızın onlardan biri olmamasını istiyorsanız bu altın kuralı ihmal etmeyin. Güncel kaliteli videolar yüklediğinizden güvenli olun.

2) Planlayın, Planlayın ve Buna Bağlı Kalınca

Yaptığınız planlar, yalnızca video yüklemeleri için değil, yaptığınız her şey için geçerlidir. Kanalınız hakkında ne yapacağınızı planlarsanız başarı şansınız artar. Bunu video ile açıklayalım. Bazı Youtuber’lar, videolarında her Cuma yeni videolarımıza göz atmanız icap ettiğini söylüyor. Bu yüzden seyirciye her Cuma yeni videolar yayınladıklarını, kanalı takip etmezlerse kaçıracaklarını ima ederler. Bu yüzden seyirci, merak ve kaçırma korkusuyla direkt abone olmayı tercih ediyor.

3) Videolarınızı En Doğru Şekilde Etiketleyin

Videolarınızı etiketlerken tamamen videolarınızla ilgili etiketler kullanmaya itina gösterin. Videoların içinde ne olduğu ile ilgili olmayan etiketler sebebiyle seyirciler videolarınızı en fazla 5-10 saniye seyredip arkasından kapatacaktır. Bu da izlenme süresi düşük olduğundan Youtube algoritmaları tarafınca negatif puan almanıza niçin olacaktır. Videolarınızı etiketlerken maksimum 12 etiket kullanmaya itina gösterin. Abartılı etiketler size yarardan fazlaca zarar verir.

4) Video Başlıklarınızı Yazmak İçin Daha Fazla Vakit Harcayın

Videolarınızın en fazlaca görüntülenmesini elde eden faktörlerden biri de başlıktır. Videonuz ne kadar kaliteli olursa olsun, video başlığı izleyiciyi çekmiyorsa kaliteli videonuza yazık olur. Video başlığını yazmadan ilkin aynı tarzda videolar olup olmadığını deneyin. Mümkünse onlardan değişik başlıklar yazmaya çalışın. Doğal olarak bunu yaparken videonuzun mevzusunun dışına çıkmayın. En ideal başlık 5 kelimeden oluşmaktadır. 5 kelimelik başlık, izleyicinin tek seferde okuyabileceği başlıktır.

5) Son Aşama İlgi Çekici İçerik Yükleyin

Videolarınızın devamlı örneksiz olması icap ettiğini belirtmiştik. Sadece belli bir noktadan sonrasında kanalı tek başına özgünlük içinde kurtarmak kafi olmuyor. Videolarınız ilgi çekici ve ilgi çekici içeriğe haiz olmalıdır. Bunu size benzeyen kanalları inceleyerek yapabilirsiniz. Mesela, gezi videoları meydana getiren fazlaca sayıda vlogger var. Gezi videoları çekiyorsanız, seyircileri bu videolara çekmek için değişik yöntemler kullanmanız gerekir. Drone ile çekim yapmak yada seyahat esnasında insanlara yardım etmek benzer biçimde değişik mevzuları eklemeniz gerekiyor. İnsanlar sizin hakkınızda konuştuğunda, kesinlikle öteki gezginlerden iyi mi değişik olduğunuzdan bahsetmeliler. Fakat bunu da sağlayabilirsiniz.

Okuyun: Youtube Para Hesaplayıcı

6) Kanal Tanıtımınız İçin Lüzumlu Önemi Gösterin

İnsanlar kesinlikle kanalınıza gidecek ve beğendikleri bir videoya göz atacaklar. Peki onlarla iyi mi tanışacaksınız? Kanalınızdaki tanıtım videosu Youtube abone taktikleri için fazlaca mühim Gerekirse intro hazırlığı için de ustalaşmış destek alabilirsiniz. Zira insanoğlu kanalınıza bir kez girecek ve onları tek seferde ikna etmeniz gerekecek.

7) Videonun Altındaki Açıklamaları Doldurun

Videonun altındaki açıklamalar burada en büyük şansınız. Bazı şeyleri insanlara video ile anlatamazsınız. İşte yazı burada devreye giriyor. Tüm videolarınız için altyazılarda kanalınızdan bahsederek abone toplayabilirsiniz. Normal olarak toplumsal medya hesaplarınız için de takipçi kazanabilirsiniz. Normal olarak bunu yaparken her videonuz için durağan(durgun) altyazı kullanmayın. Video ile ilgili yazılara da ayrı ayrı dikkat ederek yer vermelisiniz.

8) Videolarınızın Ufak Resimlerini Kendiniz Oluşturun

Ustalaşmış Youtuber’lar, videolarına daha çok seyirci çekmek için rastgele bir seçim yapmak yerine kendi video ufak resimlerini yapmayı tercih ediyor. Çektiğiniz video kalitesiz olabilir. Düşük kaliteli ufak fotoğraf kullanmak yerine profesyonelce tasarlanmış kaliteli görseller kullanmak seyirci sayısını artıracaktır. Normal olarak seyirci sayınız arttıkça abone sayınız da artacaktır. Bu en büyük Youtube abone taktikleriOnlardan biri.

9) Videonun Sonunda İzleyicilerden Abone Olmalarını İsteyin

Her videonun sonunda izleyicilerden abone olmalarını istemekten çekinmeyin. Onlara niçin abone olmaları icap ettiğini, abone olduklarında ne benzer biçimde avantajlar elde edeceklerini açıklayın. Projenizden birazcık bahsedin. Doğal bu tarz şeyleri yaparken en fazla 7 saniye ayırın. En fazla 7 saniye süresince talebinizi dinlerler. Seyirciyi ikna ederseniz 7 saniye içinde abone olurlar.

10) En Azca 5 Dakikalık Videolar Yükleyin

Izleyici aslen 1-2 dakikalık kısa videoları seviyor. Fakat bundan hoşlanmayan youtube algoritmaları. Videonuz ne kadar kısa olursa, bahsettiğiniz şey o denli azca tatminkar olarak kabul edilir. Bu yüzden uzun içeriklerin daha bilgilendirici olduğu söylenmekte ve tavsiye edilen ve trend olan videolarda yer verilmiştir. Normal olarak bu süre minimum 5 dakikadır. Bunu 10 dakika süresince kendin için yapabilirsin.

11) Abonelere Kıymet Kazanacaklarını Söz Verin

Youtube abone arttırma taktikleri içinde en önemlisi bu. Videolarınız kesinlikle seyirciye bir şeyler katmalıdır. Bir güldürü videosu sizi güldürmeli, bir seyahat videosu öğretmeli, müzik yapıyorsanız duygulandırmalısınız kısaca ihtiyacınız olan şeyi karşılayacak videolar çekmelisiniz. Sonrasında gereksinimlerini karşılayan kanallara abone olan kullanıcılar sizin kanalınıza da abone olacaktır.

Okuyun: Youtube Ekipman Sıralaması

12) Toplumsal Medyayı Etken Olarak Kullanmalısınız

Abone arttırmanın en kolay yolu toplumsal medyadır. Hedefinize giden kısayoldur. Toplumsal medyayı etken olarak kullanırsanız Youtube kanalınız için fazlaca yararlı olacaktır. Phenomenal Youtubers’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Abone sayısı ve toplumsal medya takipçi sayısı neredeyse hepsi için aynı. Şu demek oluyor ki etkileşim fazlaca iyi kurulmuş. Yakalanan videolar ilk olarak toplumsal medyada paylaşılıyor. Hemen sonra Youtube trenler listesine dahil edilir. Bu hem izlenme sayısını hem de abone sayısını artırır.

13) Videolarınızın sonuna bir tavsiye bağlantısı eklediğinizden güvenli olun.

İzleyici yanlışlıkla videonuza girmiş ve videonuzu beğenmiş olabilir. Videonun sonuna yol gösterici bağlantılar yerleştirerek kullanıcının kanalınızda daha çok zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu hem izlenme sayınızı artıracak hem de abone olma şansınızı ikiye katlayacaktır. Doğal linkleme işini yaparken ilgili videolar için de bunu yapmayı ihmal etmeyin. Asla kimse alakasız video bağlantılarına tıklamayacaktır.

14) Öteki youtuberlarla iş birliği yaparak abone sayınızı artırabilirsiniz.

Youtube abone arttırma taktikleri içinde fenomenlerin en fazlaca uyguladığı taktiktir. Öteki youtuber’larla toplantı ve organizasyonlarda yada e-posta kanalıyla bağlantı kurarak iş birliği yapabilirsiniz. Bu sayede başka bir kanal takipçisinden fazladan abone kazanabilirsiniz. Bunu bir referans aboneliği olarak adlandırabiliriz. Fazlaca kullanışlı bir yöntemdir.

15) Proje Bazlı Video Çekiyorsanız Sayı Koyabilirsiniz

Bu çoğu zaman dolaşan youtuberlar tarafınca yapılır. Tek bir video izlediğinizde, bu tarzda kaç videoyu beğenebileceğiniz hakkında informasyon sahibi olacaksınız. Videolar izlerken kaliteli ve eğlenceliyse abone sayısı kolayca arttırılabilir.

16) Sizinle Aynı Stile Haiz Videolara Yorum Yapın

Kullananların bir çok yorumlar bölümünü okuyor ve insanların ne söylediğini merak ediyor. Sizinle aynı tarza haiz videolara ilk ve son yorumları halletmeye çalışın. Yorumlarınızla açıkça destek isteyebilirsiniz. Normal olarak kullanıcılar kanala göz atacak ve beğenirlerse abone olacaklardır.

17) Ufak Yarışmalar Düzenleyebilir ve Hayranlarınızla Etkileşime Girebilirsiniz

Bu taktiği uygularken fazlaca dikkatli olmalısınız. Bilhassa ödül mevzusunda. Kesinlikle nakit ödül koymayın. Inanırım seni izleyen fazlaca daha varlıklı insanoğlu vardır. Koyduğunuz para ödülü onlar için bir şey ifade etmeyecektir. Sadece tinsel kıymeti olacak hediyeler fazlaca işinize yarayacaktır. Bu sayede kanalınız büyüyecek ve sadık bir abone kitlesi oluşturacaksınız.

18) Feysbuk Reklamlarını Başlangıç ​​Aşamasında Kullanabilirsiniz

Youtube kariyerinize yeni başladıysanız ve toplumsal medya kitleniz geniş değilse Feysbuk ücretli reklamlarını kullanabilirsiniz. 4 bin etkileşim için yalnız 40 TL pazarlık yapabilirsiniz. Kaliteli videolarınız için başta bu kadar uygun fiyatlı reklamlar yapmış olursanız abone sayınızı kolayca artırabilirsiniz. Doğal ilerde Feysbuk’ta reklam verirseniz kalitenizi kaybedersiniz.

19) Yararsız Düşük Kaliteli İçeriğinizi Silin

Her videonuz muhteşem olacak diye bir kaide yok. Normal olarak işlerin istediğiniz benzer biçimde gitmediği videolarınız vardır. Bu videoları kanalınızda tutarak video başına izlenme oranlarını düşürmeyin. Diyelim ki 50 videonuz bir milyon görüntülendi. Bu, video başına averaj 20.000 görüntüleme anlamına gelir. Fakat bir videonuz 100 kez izlendiyse orada tutmanın bir anlamı yok.

20) İlk Videoları Çekmeye Çalışın

Video çektiğiniz mevzularda ne olursa olsun rakipleriniz var. Güncel vakalara bir göz atın ve konunuzla ilgili ilk videoyu çekmeye çalışın. Bunu bilhassa teknoloji kanallarında görebilirsiniz. İlk olarak iPhone X videosunu çeken kanal aynı gün 1,5 milyon izlenme sayısına ulaştı. Kendi alanınızda da ilk olabilirsiniz.

Youtube Aboneleri

youtube abone sayısı nasıl arttırılır

youtube abone sayısı iyi mi arttırılır

youtube abonesi Kelime birazcık jargon olsa da hile ile alakası yok. Bir tek Y yukarıda yazılıoutube abone arttırma taktikleriBu ihtiva eder. Bu yalnız kullanıcılar tarafınca oluşturulan bir kelimedir.

Yeniden belirtmekte yarar var, bu işte ustalaşmış olmak istiyorsanız hileye başvurmayın. Hileye başvuran kanallar Youtube tarafınca kısa sürede fark edilmekte ve kapatılmaktadır. Her şeyin naturel bulunduğunu söylüyoruz.

Youtube abone taktikleri başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız paylaşmaktan ve yorum yapmaktan kıvanç duyarız.

kaynak: https://www.wordstream.com/blog/ws/how-to-get-subscribers-on-youtube

Yorum yapın