YAPTIĞINIZ TAKILARI SATARAK EVDE PARA KAZANIN!

Kendi yaptığınız takıları satarak evden para kazanabilirsiniz. Bir çok şirket el yapımı yada otomasyon ile üretilen takıları alarak dükkanlarında raflara koyarak para kazanıyor. Bu yol ile sizin de yaptığınız takılar el emekleriniz satılarak para kazanacaksınız. 

 

Evde para kazanma yollarını arayanların sayısı her geçen gün artmakta. Sizler de evde bir şeyler yapmanın hevesi içindeyseniz bu mevzu hakkında birşeyler yapabilirsiniz. El yapımı takılarınız el emekleriniz satılır ve sizde ev de para kazanmış olmuş olursunuz. El emekleriniz değerlendi dersek tam da üzerine basmış oluruz. Yükselen trend olan takı dükkanları artık değişik takılar ve modeller aramakta. Bu açığı da kendi üretimleri olan el emekleri ile kapatmaya çalışıyorlar.

 

Evde kendi paralarını kazanmak isteyen hanımlar için biçilmez kaftan olan takı işi için birazcık el emeği birazcık beceri yetiyor. Toptan alınan malzemeler ile değişik modeller meydana getirilen takılar ilgi görebilir. Peki iyi mi satacağız dediğinizi görür duyar gibiyim.

 

Ilk olarak yaptığınız takıların birkaç resmini çekerek firmalar ile tedarikçi iletişimine gidebilirsiniz. Bu mevzuda sizlere birkaç şirket önerimiz olacak heralde. Ilk olarak sizlere birkaç takı videosu da paylaşacağız. Bu sayede bir ihtimal asla yapmadığınız  bir el işçiliği öğrenerek sizlerde ailenize katkı sağlayabilirsiniz.  Bu mevzuyu gelen yorumlar dahilinde paylaşmak istedim . Hakkaten piyasada sermayesiz işler adı altında birçok iş fikri dolanmakta.  Sadece bu mevzuda yeniden söylüyoruz belirtmek istiyoruz hiçbir iş sermayesiz olmaz ve ilerlemez. Iyi mi demişler ” beleş peynir sadece fare kapanında olur” sözünde de belirtilen şeklinde hiçbir iş emek ve ana para vermeden ilerleyemez. Evet yapılır açılır fakat ilerleyemez. O yüzden minik de olsa bir ana para oluşturulur ve plan yapılır. Takı işinde de küçük maliyetler ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Takılarınız için web üstünde değişik modeller bakabilir ileri görüş izah edebilirsiniz. Popüler olacak takılar düşünebilir ve sizde takıların beğenilmesi için çaba sarf edebilirsiniz. 

Şimdi size birkaç takı şirketi not alıyoruz bunlar ile iletişime geçerek tedarikçi olabilirsiniz. Ihmal etmeyin kati ilgi duymazlar demeyin. Piyasa artık farklılıkları göz önüne alıyor.

 

Takıştır takı

Kılıf & Kılıf

MOCHKA Accessories 

Takıştır Bijuteri 

 

 

“YAPTIĞINIZ TAKILARI SATARAK EVDE PARA KAZANIN!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın