YAPTIĞINIZ TAKILARI SATARAK EVDE PARA KAZANIN!

Kendi yaptığınız takıları satarak evden para kazanabilirsiniz. Çoğu firma el yapımı veya otomasyon ile üretilen takıları alarak dükkanlarında raflara koyarak para kazanıyor. Bu yol ile sizinde yaptığınız takılar el emekleriniz satılarak para kazanacaksınız. 

 

Evde para kazanma yollarını arayanların sayısı her geçen gün artmakta. Sizler de evde bir şeyler yapmanın hevesi içindeyseniz bu konu hakkında birşeyler yapabilirsiniz. El yapımı takılarınız el emekleriniz satılır ve sizde ev de para kazanmış olursunuz. El emekleriniz değerlendi dersek tam da üstüne basmış oluruz. Yükselen trend olan takı dükkanları artık farklı takılar ve modeller aramakta. Bu açığı da kendi üretimleri olan el emekleri ile kapatmaya çalışıyorlar.

 

Evde kendi paralarını kazanmak isteyen hanımlar için biçilmez kaftan olan takı işi için biraz el emeği biraz beceri yetiyor. Toptan alınan malzemeler ile farklı modeller yapılan takılar ilgi görebilir. Peki nasıl satacağız dediğinizi görür duyar gibiyim.

 

Öncelikle yaptığınız takıların birkaç resmini çekerek firmalar ile tedarikçi iletişimine gidebilirsiniz. Bu konuda sizlere birkaç firma önerimiz olacak tabiki. Öncelikle sizlere birkaç takı videosu da paylaşacağız. Bu sayede belki hiç yapmadığınız  bir el işçiliği öğrenerek sizlerde ailenize katkı sağlayabilirsiniz.  Bu konuyu gelen yorumlar dahilinde paylaşmak istedim . Gerçekten piyasada sermayesiz işler adı altında birçok iş fikri dolanmakta.  Ancak bu konuda tekrar söylüyoruz belirtmek istiyoruz hiçbir iş sermayesiz olmaz ve ilerlemez. Nasıl demişler ” beleş peynir ancak fare kapanında olur” sözünde de belirtilen gibi hiçbir iş emek ve sermaye vermeden ilerleyemez. Evet yapılır açılır ama ilerleyemez. O yüzden küçük de olsa bir sermaye oluşturulur ve plan yapılır. Takı işinde de ufak maliyetler ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Takılarınız için internet üzerinde farklı modeller bakabilir ileri görüş gösterebilirsiniz. Popüler olacak takılar düşünebilir ve sizde takıların beğenilmesi için çaba sarf edebilirsiniz. 

Şimdi size birkaç takı firması not alıyoruz bunlar ile iletişime geçerek tedarikçi olabilirsiniz. Unutmayın kesin ilgi duymazlar demeyin. Piyasa artık farklılıkları göz önüne alıyor.

 

Takıştır takı

Kılıf & Kılıf

MOCHKA Accessories 

Takıştır Bijuteri 

 

 

YAPTIĞINIZ TAKILARI SATARAK EVDE PARA KAZANIN!” 2 Yorum Yapılmış

  1. Nuelif Mardanlou

    selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.