Xml İç Çamaşırı Bayiliği

N11 , hepsiburada gibi sanal satış platformlarında para kazanma yöntemini öğrenmiş sayılırız. Dropshipping ile sizlerde stoksuz e ticarete merhaba diyebilirsiniz.

 

Bununla ilgili yazımızı okuyan arkadaşlara öneri olarak iç çamaşırı bayiliği araştırdık. Ücretsiz olarak xml bayilik verecek bir firma bulduk ve mail yolu ile şartlarını öğrendik. Sonucunda pazar payına bakarak iç çamaşırı sektöründe ilginin internet ortamında arttığını farkettik. İnsanlar artık yorulmadan beden seçimi yaparak istediği çamaşırı alabiliyor ve bayanlar için fırsat olarak değerlendiriliyor. Şimdi sizlere firma detayları ve şartlarını anlatalım. Öncelikle firmaya bayilik şartları ile ilgili  mail attık bize güzel bir dönüş yaptılar detaylar aşağıda:

 

KARGO & TESLİMAT
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Olası gecikme durumlarında destek ekibimiz tarafınıza bilgilendirmede bulunacaktır.
Siparişlerinizi isteğiniz üzere deponuza veya Dropshipping yöntemi ile direkt müşterilerinizin adreslerine gönderebiliriz.
ÖDEME & KAR MARJLARI
XML hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
250 TL üzeri siparişlerinizde kargonuz ücretsiz olup, 250 TL altında kargo ücreti sabit 4,99 TL’dir.
Ödemeler sipariş aşamasında Havale veya Kredi Kartı ile peşin alınmakta olup, ödemesi yapılmayan siparişlerin kargo çıkışı yapılmamaktadır. İsteğe bağlı olarak cari hesabınıza bakiye yükleyebilir, ödeme aşamasında cari hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.
Kar marjları aylık cironuza göre belirlenmektedir. Komisyon oranlarımız ve şartlarımız aşağıda ki gibidir;
Aylık cironuz 0-30.000 TL ise %30 (KDV Dahil)
Aylık cironuz 30.000-60.000 TL ise %35 (KDV Dahil)
Aylık cironuz 60.000 ve üzeri ise % 40 (KDV Dahil)
XML ENTEGRASYONU
XML entegrasyonu sabit IP’niz üzerinden gerçekleşmektedir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra tarafımıza ileteceğiniz statik IP’niz sistem üzerinden tanımlanarak, XML bağlantımız tarafınıza iletilecektir.
Bayilik ile alakalı tüm sorularınız için; bayi@ifondi.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.