Xml İç Çamaşırı Bayiliği

N11 , hepsiburada benzer biçimde sanal satış platformlarında para kazanma yöntemini öğrenmiş sayılırız. Dropshipping ile sizlerde stoksuz e ticarete merhaba kabul edebilirsiniz.

 

Bununla ilgili yazımızı okuyan arkadaşlara tavsiye olarak iç çamaşırı bayiliği araştırdık. Ücretsiz bir şekilde xml bayilik verecek bir şirket bulduk ve mail yolu ile şartlarını öğrendik. Sonucunda pazar payına bakarak iç çamaşırı sektöründe ilginin web ortamında arttığını farkettik. İnsanlar artık yorulmadan gövde seçimi yaparak istediği çamaşırı alabiliyor ve bayanlar için fırsat olarak değerlendiriliyor. Şimdi sizlere şirket bilgileri ve şartlarını anlatalım. Ilk olarak firmaya bayilik şartları ile ilgili  mail attık bizlere güzel bir dönüş yaptılar detaylar aşağıda:

 

KARGO & TESLİMAT
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde kargoya verilir. Ihtimaller içinde gecikme durumlarında destek ekibimiz tarafınıza bilgilendirmede bulunacaktır.
Siparişlerinizi isteğiniz suretiyle deponuza yada Dropshipping yöntemi ile direkt müşterilerinizin adreslerine gönderebiliriz.
ÖDEME & KAR MARJLARI
XML hizmetimiz tamamen parasızdır.
250 TL üstü siparişlerinizde kargonuz parasız olup, 250 TL altında kargo tutarı durağan(durgun) 4,99 TL’dir.
Ödemeler sipariş aşamasında Havale yada Kredi Kartı ile peşin alınmakta olup, ödemesi yapılmayan siparişlerin kargo çıkışı yapılmamaktadır. İsteğe bağlı olarak cari hesabınıza bakiye yükleyebilir, ödeme aşamasında cari hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.
Kar marjları aylık cironuza bakılırsa belirlenmektedir. Komisyon oranlarımız ve şartlarımız aşağıda ki gibidir;
Aylık cironuz 0-30.000 TL ise %30 (KDV Dahil)
Aylık cironuz 30.000-60.000 TL ise %35 (KDV Dahil)
Aylık cironuz 60.000 ve üstü ise % 40 (KDV Dahil)
XML ENTEGRASYONU
XML entegrasyonu durağan(durgun) IP’niz üstünden gerçekleşmektedir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonrasında tarafımıza ileteceğiniz statik IP’niz sistem üstünden tanımlanarak, XML bağlantımız tarafınıza iletilecektir.
Bayilik ile ilgili tüm sorularınız için; bayi@ifondi.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın