Vigo Kurye Maaşları, Yorumları ve Çalışma Şartları

Online alışverişin arttığı bu zamanda insanoğlu güvenebilecekleri ve siparişlerini sorunsuz teslim alacakları firmalar arıyorlar. Bu adlardan biri olmuş ve teslimat denilince akla ilk gelen adlardan biri olmuştur. canlı, “Ani. Her yerde.” Sloganı ile bu alandaki iddiasını ortaya koymuş başarı göstermiş bir platformdur. İnsanların siparişlerini uzun süre beklemeden yetişmesi için kurulmuştur. Toplumsal bir problem haline gelen uzun soluklu beklemeler tarihe karışmıştır. Vigo yardımıyla müşteriler derhal teslimat seçeneğinden memnun.

Vigo Kurye Maaşları

Vigo Kurye Maaşları

Vigo, Getir yada Trendyol benzer biçimde markaların ürünlerini sipariş veren kişiye ulaştıran süratli teslimat firmasıdır. “Senenin en süratli teslimat markası” ödülünü kazanan Vigo, müşterilerine istedikleri yerde istedikleri kadar kurye ihtiyacını sağlıyor. Güleryüzlü emek harcama prensibi ve Türkiye’de 60 ilde 5000’den fazla kurye ile hizmetlerine devam etmektedir.

Vigo’nun bu kadar oldukca tercih edilmesi pek oldukca şahıs için olmazsa olmaz bir iş fırsatı olarak görülüyor. Bu durumda ilk araştırılan mevzular; Vigo Emek verme Koşulları, Vigo Kurye Maaşları, Vigo Kurye İncelemeleri olarak görünür. Bu yazımızda Vigo hakkında detaylı bilgiler yer almakta olup, Vigo Emek verme Koşulları, Vigo Kurye Maaşları, Vigo Kurye Yorumları ve benzeri birçok alt başlıkta bahsedilmiş olduğu benzer biçimde dört gözle beklenen sorulara cevaben bilgiler bulunmaktadır. Vigo.

Vigo, Trendyol GO ve Getir Nedir?

1- Trendyol

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol, 2010 senesinde Demet Mutlu tarafınca kuruldu. Trendyol Fast Market, Trendyol Besin ve Dolap uygulamalarını içermektedir. Giyimden elektronik ürünlere, yiyecek servisinden market servisine kadar Türkiye’nin en oldukca öne çıkan mobil uygulamalarından biri haline geldi. Kampanyaları ile hanım adam fark etmeksizin her yaş grubuna hitap etmektedir. Trendyol, geniş çalışan tabanı ile hizmetlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

2- getir

Getir, yiyecek ve içecek ürünlerinizi online alışveriş ile tedarik edebileceğiniz en popüler mobil uygulamalardan biridir. Bi Mutluluk Getir sloganı ile dimağımızda kalan; Getir Market, Getir Yiyecek, Getir Su, Getir Çarşı, Getir Büyük, Getir Bi Taksi, Getir İş ve N11 uygulamalarını içermektedir. Getir 10.000’den fazla çalışanı ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

3- Vigo

Vigo ise Trendyol ve Getir benzer biçimde bir online alışveriş platformu değil. Vigo, insanların siparişlerini daha kısa sürede alabilmeleri için mevcud bir kurye hizmetidir. Devamlı, her yerde işte olan süratli teslimatlarla. Vigo kuryeleriülke genelinde tercih edilmektedir. 5.000’den fazla çalışanıyla Vigo, hizmetlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Vigo, Trendyol ve Getir; Online alışveriş platformlarının en seçkin isimlerinden biridir. Trendyol ve Getir, müşterilerine marketler, yiyecek, çarşılar ve daha pek oldukca mevzuda mobil uygulamalar üstünden hizmet veriyor. Vigo ise Trendyol ve Getir benzer biçimde online alışveriş platformlarının ürünlerini müşterilerine ulaştırmak için kurulmuş süratli teslimat kurye hizmetidir. Trendyol ve Getir’in kendi kuryeleri var. Sadece taşıması zorluk derecesi yüksek, günler devam eden kıyafetlerin yada ürünlerin süratli bir halde teslim edilmesi için Vigo kurye hizmeti kullanılmaktadır.

Vigo Emek verme Koşulları

Vigo da öteki firmalar benzer biçimde çalışanlarına bazı şartlar koymuş ve bu şartlara uyanlara emek harcama imkanı sunmuştur. Vigo emek harcama koşulları motorlu kurye ve vasıta kuryesine nazaran değişim izah edebilir. İşte Vigo’nun çalışanları için belirlediği Vigo Emek verme Koşulları:

– Minimum 2012 model araca haiz olmak. (Eğer vasıta sahibi değilseniz, Vigo kendi araçlarından birini kullanmanız için tahsis edecektir.)

– Yeterlik ve sürüş tecrübesine haiz olmalıdır.

– 18 yaşlarında olmalı ve herhangi bir sıhhat problemi bulunmamalıdır.

– Adli sicil kaydı bulunmamalıdır. Kayıt defteri temizliği Vigo için önemlidir.

– Emek verme saatlerini geciktirmemek yada aksatmamak için azami itina gösterilmelidir.

– Vigo tarafınca sağlanan malzemelerin dikkatli kullanımına dikkat edilmelidir.

Tüm bu koşulları eksiksiz bir halde yerine getiren her kişi, başvurusunu yaptıktan sonrasında mülakata çağrılır. Mülakat sonrasında pozitif netice alınırsa Vigo kuryesi olmaya hak kazanırsınız.

Vigo Kurye Maaşları

Vigo Kurye Maaşlarıtaşınan paket sayısı ve paket içeriğine nazaran şekillenir. Ek olarak Vigo’nun başvurusu hakkında pozitif yorumlar alan kuryeler de bonus kazanabiliyor. Tüm bunlara ek olarak Vigo çatısı altında 3 yıl çalışmış her çalışan ek ücret alma hakkına haizdir. Averaj Vigo Kurye Maaşları 4.000 TL ile 12.000 TL içinde değişebilir. Bu ücretin belirlenmesinde kendi motorunu kullanan kuryeler ile firmanın motorunu kullanan kuryeler değişik değerlendirilir.

Vigo Kurye Emek verme Saatleri

Vigo Kurye Emek verme Saatleri 12 – 13 saattir. Vigo kurye emek harcama saatleriGece 8 ile 24 içinde istenilen saatte çalışmaya başlamış olacak şekilde ayarlanmıştır. Vigo kuryelerinin mola süreleri emek harcama saatlerine dahildir. Teslim edilen her paketten sonrasında minimum 40 dakika ara verilir. Vigo kuryelerin haftada 1 gün izin hakkı vardır.

Vigo Courier için Hangi Sürücü Belgesi Gereklidir?

İki tür kurye hizmeti vardır: Vigo motorlu kurye ve Vigo vasıta kurye. Vigo Motorlu Kuryeler A1-A2 sınıfı ehliyete haiz olmalıdır. Vigo Car Courier için vasıta ehliyeti gereklidir. Bu şartları elde eden kişiler Vigo Motorlu Kurye yada Vigo Vasıta Kurye olabilir.

Vigo Kurye Müracaat Formu

Müracaat formuna Vigo’nun uygulamasından “Bizimle Çalışın” kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ekranda kişisel bilgileriniz başta olmak suretiyle doldurmanız istenen bazı bölümler bulunmaktadır. Sadece başvurunuzu tamamlayıp onayladıktan sonrasında sizden istenen bazı belgeler olacaktır. Vigo Kurye Başvurusu İçin Lüzumlu Evraklar:

– Doğum belgesi

– Mesela nüfus kaydı

– Sürücü ehliyeti

– Sürücü Ceza Skoru Sorgulama

– Lisans (Kendi motorunuzu kullanacaksanız)

– Adli Sicil Kaydı

– Vergi Kurulu

– Konut

Vigo’da çalışmak isteyenlere tavsiyeler

Vigo Çalışanlarından biri olmak için ilk olarak Vigo Emek verme Koşullarını eksiksiz yerine getirmeli ve tutumunuzun sürekliliğini sağlamalısınız. Güler yüzlü olmanız ve satın alan ile iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Vigo mesai saatleri içinde işinizi muntazam yapmalı ve dakiklik mevzusunda titiz olmalısınız. Müşterilerin yalnız kuryeler ile kontakt kurduğu düşünüldüğünde, Vigo Kurye hizmetini temsil ettiğinizi unutmadan hareket etmeniz işletmeniz için önemlidir. Ek olarak ekip ruhunu yakalayarak iş arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmanız gerekir.

Okumak: Bayilik Şartlarını Getirin

Vigo Kurye İncelemeleri

Vigo’nun kendi uygulamasını indirerek Vigo kurye incelemelerine ulaşabilirsiniz. İnternet üstünde bazı platformlarda Vigo kurye ile ilgili yakınma ve pozitif yorumlara ulaşmak mümkündür.

Vigo İletişim Detayları

Adres: Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Nidakule No:16 Kadıköy/ İstanbul

Telefon: 0850 822 67 05

Kozyatağı Ofis: Şehit Mehmet Akif Ongun Sok. Eskiyapan Plaza 11 D:B 34742 Kadıköy/ İstanbul

Beşiktaş Ofisi : Türkali, Nüzhetiye Cd. No: 28A 34357 Beşiktaş/ İstanbul

Ankara Ofisi: Oğuzlar Mahallesi, Çetin Emeç Bulvarı, Gürsel İş Merkezi, No:62 Çankaya/ Ankara

İzmir Ofisi: Erzene Mahallesi 85 Sokak No:10/B Bornova/ İzmir

Yukarıdaki adreslerden yada uygulama üstünden Vigo; Adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve iletmek istediğiniz mesajı girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Vigo Kurye Maaşları, Yorumları ve Çalışma Şartları” üzerine bir yorum

Yorum yapın