VİDEO İNTRO HAZIRLAMAK

Videoların önüne etkili şekilde eklenen introlar iyi mi hazırlanmış olur? Bir çok youtuber’ın kullandığı program ile sizlere video giriş içinde ne olduğu doğrusu intro hazırlamayı anlatacağız. Hiçbir tasarım ve kodlama bilmenize gerek yok. Uygulama ile kolayca videolar hazırlayabilirsiniz. Örnek videolar ve birçok efekt ile de videolarınızı süsleyebilirsiniz.

 

Ilk olarak dostlar intro hazırlamanın birçok yolu var ve programlı ve programsız seçenekler bulunuyor. Programsız olanlar web browser ile kolayca hazırlanan internet sayfaları mevcut bu tarz şeyleri online olarak hazır şablonlar ile kolayca düzenleyerek hazırlayabilirsiniz. Birkaç kolay adım yada örnek videolar da bu mevzuda sizlere destek olabilmektedir.Sizlere birkaç site önerelim.

renderforest.com 

Sitede kolayca yüzlerce hazır içerik bulunuyor sadece video sonunda kendi filigranlarını videoya ekliyorlar. Filigran olmadan indirmek için de paket satın almanız gerekiyor. Bu mevzuda ücret ödenebilir zira kolaylıkla yapılabilecek birçok tema mevcut. Kolayca editlenebilir olmasıda cabası. Ek olarak hd kalitede içerikler yapabiliyorsunuz.

 

video intro hazırlama

 

Panzoid.com

Bu sitede filigransız kolayca parasız intro hazırlayabilirsiniz. Ek olarak editleme stüdyosu birazcık değişik ve ustalaşmış. Sitede kolayca arkaplan yazı stili şeklinde seçenekleri düzenleyebilirsiniz. Kendine ilişik online ortamda program şeklinde hazırlanmış bir web site. Yeni başlamış olan Youtuberler için birebir şeklinde gözüküyor.

Şimdi sizlere değişik daha etkili bir programdan bahsedeceğiz. Kesinlikle video editlemenizde değişik araçlara gereksinim duymayacağınız bir program. Movavi İle Kolayca Video İntro Yapabilirsiniz. Yazımız da sizlere bir de video hazırladık bu mevzuda yarar sağlayabilir yazımızın sonunda sizlere hazırlamış olduğumuz video bulunmaktadır. Movavi bildiğimiz şeklinde bir video edit programıdır. Kolaylıkla filmler hazırlayabilir kesebilir yada efektler ekleyebilirsiniz. Araştırmalarımız sonucunda En kolay ve performanslı program olarak movavi hakikaten etkili. Hem yeni başlayanlar hemde işini ilerletmiş olanlarınız için bu program biçilmiş kaftan. Şimdi basitçe bir intro hazırlayalım.

Ilk olarak programı indirmek ile başlamış olalım. Bilmenizde fayda olacak şey bu programı ilerlemek istiyorsunuz satın almanız gerekmektedir. Ihmal etmeyin bu programa verdiğiniz para size katıyla dönecektir.Zira bu biçim programlar yatırımdır. Kolayca ses kesim işlemleri video dönüştürme şeklinde işlemler kolaylıkla yapılıyor. Şimdi program fiyatlarına bakalım.

Bu planlarda iki seçenek var ve devasa yükseklikte fiyatlı değil. Bu mevzuda ufak bir yatırım ile kolaylıla başlayabilirsiniz.Ödediğiniz ücret karşılığında fazlaca fazla fonksiyonlara haiz bir editör sahibi olacaksınız.

 

Adım adım İntro hazırlama :

Ilk olarak programı açıyoruz ve örnek video kısmından bir şablon seçerek düzenlemeye başlıyoruz.

Seçtiğimiz şablonu indiriyoruz bu derhal bitiyor esasen. Sonrasında onu aşağıdaki film şeridine ekliyoruz ve şimdi yazı ekleyeceğiz.Buradan şablon şeçebilir yada kendimiz hazırlayabiliriz Videomuza yada kanalımıza ilişik bir görsel de kullanabiliriz.

Sonrasında İse yazının üzerine tıklayarak yazı kısımlarını düzenleyeceğiz.Kendimize bakılırsa düzenleyip işlemi tamamlayacağız. Yazımızı düzenleyip projeyi bir oynatıp bakıyoruz. Eğer beğenir ve bu şekilde tamamlamak istersenizde dışarı aktar yaparak ve video formatını seçerek lüzumlu ayarları bitirip  videomuzu bitiriyoruz. Sonrasında youtube için yada başka videolarımızda bu introyu kullanabiliriz.

Videomuzu izleyebilir ve mevzuyu daha iyi pekiştirebilirsiniz. 

 

“VİDEO İNTRO HAZIRLAMAK” üzerine 2 yorum

Yorum yapın