Ücretsiz Web Site kurmak!

Parasız internet sayfası oluşturmak için birkaç adım uygulamak kafi. Parasız internet sayfası sahibi olabilirsiniz.

 

Ortalama hepimizin internet sayfası oluşturmak ile ilgili merakı olmuştur. Bu mevzuda araştırmalar yapmış olup parasız web site açarak öğrenmek isteyenlerimiz olmuştur. Ücret ödeyip bir alan adı sahibi olabilirsiniz sadece ücretsiz bir şekilde tecrübe etmek size sağlam adımlar ile ilerlemeyi öngörebilir. Birçok para kazanma mevzusunun içinde adsense ilgili birçok yazı okumuş olabilirsiniz. Etkili ve güzel okunaklı yazılar yazarları kendinize çekecektir. Alan adının tesiri oldukça yazıların özgünlüğü arama popularitesi de bunlar içinde. Aranılan yazıları da bulundurmak bunun için güzel bir adım.

 

Parasız alan adı sahibi olmak için yapmamız ihtiyaç duyulan parasız alan adı elde eden sistemlere bir tek üye olmak ve alan adımızı hosting kısaca dosyaları barındırdığımız alana yönlendirmek. Parasız alan adı hizmeti elde eden sistemleri de sizlerle paylaşmak istedik.

dot.tk

freenom.com/tr/index.html

tr.000webhost.com/ucretsiz-alanadi-hosting

hostinger.web.tr/ucretsiz-hosting#gref

 

Bu örnek sitelerden bir tanesi ile başlayabilirsiniz fakat tavsiye olarak birkaç site isterseniz ilk etapta reklamsız tk uzantılı alan adını seçebilirsiniz. Kullananlar yada yeni başlayanlar için oldukca başarı göstermiş bir site. Bu sayede sizde bir alan adı sahibi olabilirsiniz. Şunu unutmayalım aynı kullanıcı kayıt sistemi benzer biçimde aynı alan adı kullanılıyorsa aynısını almanız mümkün değil bu da alan adı satışının ne kadar ilerlediğini gösteriyor. Bu mevzuda ciddi satış potansiyeli var.

Şimdi de parasız hosting’e ihtiyacı olanlar için parasız hosting elde eden firmalar.

tr.000webhost.com

tr.hostadvice.com

 

Internet sayfası oluşturmak için bir tek bunlar gerekmmiyor. Parasız blog yada blogger sistemlerini de kullanabilirsiniz. Birçok blogger sağlam kitlesi ile güzel paralar kazanabiliyor. Parasız olması fena olacağı anlamına gelmez. Uğraş ve emek karşılığını er geç verecektir.

“Ücretsiz Web Site kurmak!” üzerine bir yorum

Yorum yapın