Ücretsiz Web Site kurmak!

Ücretsiz web sitesi kurmak için birkaç adım uygulamak yeterli. Ücretsiz web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

Yaklaşık hepimizin web sitesi kurmak ile ilgili merakı olmuştur. Bu konuda araştırmalar yapıp ücretsiz web site açarak öğrenmek isteyenlerimiz olmuştur. Ücret ödeyip bir alan adı sahibi olabilirsiniz ancak ücretsiz olarak denemek size sağlam adımlar ile ilerlemeyi öngörebilir. Birçok para kazanma konusunun içinde adsense ilgili birçok yazı okumuş olabilirsiniz. Etkili ve güzel okunaklı yazılar yazarları kendinize çekecektir. Alan adının etkisi oldukça yazıların özgünlüğü arama popularitesi de bunlar içinde. Aranılan yazıları da bulundurmak bunun için güzel bir adım.

 

Ücretsiz alan adı sahibi olmak için yapmamız gereken ücretsiz alan adı sağlayan sistemlere sadece üye olmak ve alan adımızı hosting yani dosyaları barındırdığımız alana yönlendirmek. Ücretsiz alan adı hizmeti sağlayan sistemleri de sizlerle paylaşmak istedik.

dot.tk

freenom.com/tr/index.html

tr.000webhost.com/ucretsiz-alanadi-hosting

hostinger.web.tr/ucretsiz-hosting#gref

 

Bu örnek sitelerden bir tanesi ile başlayabilirsiniz ama öneri olarak birkaç site isterseniz ilk etapta reklamsız tk uzantılı alan adını seçebilirsiniz. Kullananlar veya yeni başlayanlar için çok başarılı bir site. Bu sayede sizde bir alan adı sahibi olabilirsiniz. Şunu unutmayalım aynı kullanıcı kayıt sistemi gibi aynı alan adı kullanılıyorsa aynısını almanız mümkün değil bu da alan adı satışının ne kadar ilerlediğini gösteriyor. Bu konuda ciddi satış potansiyeli var.

Şimdi de ücretsiz hosting’e ihtiyacı olanlar için ücretsiz hosting sağlayan firmalar.

tr.000webhost.com

tr.hostadvice.com

 

Web sitesi kurmak için sadece bunlar gerekmmiyor. Ücretsiz blog veya blogger sistemlerini de kullanabilirsiniz. Birçok blogger sağlam kitlesi ile güzel paralar kazanabiliyor. Ücretsiz olması kötü olacağı anlamına gelmez. Uğraş ve emek karşılığını er geç verecektir.

“Ücretsiz Web Site kurmak!” üzerine bir yorum

Yorum yapın