Ücretsiz Hediye Xml Bayilik!

Dropshipping ile para kazanma yöntemlerini sizlere Dropshippin Nedir adlı yazımızda paylaşmıştık. Stoksuz tecim ile evinizden bilgisayar başından kolayca para kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler xml bayilik almak ve belirli pazar bölgeleri hepsiburada n11 benzer biçimde ortamlarda mağazalar açarak size verilen xml dosyasını toplu ürün olarak yüklemek. Size bayilik veren firmanın ürünlerini tek tıkla satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Kâr marjınızı siz belirleyebilirsiniz. 

 

Şimdi sizlere hediyelik eşyaları mevzusunda parasız xml bayilik veren bir siteden bahsedeceğiz. Bu siteden alacağınız xml bayilik ile kolayca ürünlerinizi satabilir ve para kazanabilirsiniz. Bilmeyenler için internette en oldukça aranılan kategoriler içinde armağan yer verilmiştir. Artık insanoğlu mağaza mağaza dolaşmak yerine internette bulunan armağan sitelerinde kolayca armağan seçebiliyor ve kolayca istediği mesajı da ekleyip adresine gönderebiliyor. Sizler yalnız sitelerde mağazalar da değil toplumsal ortamlar da bile satarak para kazanabilirsiniz. İnstagram,feysbuk benzer biçimde ortamlarda kolayca satabileceğiniz bir sistem dropshipping.

 

Şimdi sizlere e-hediyeci.com bahsedelim. Bu sitede 4000+ çeşit ürün ile kolayca armağan seçilebilecek kategoriler bulunmaktadır. Süratli kargo ve işlem bekleme süresinin düşük olması siteyi öne çıkaran özelliklerden.

e-hediyeci.com; hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üstüne XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan tün platformlara tedarikçi durumunda olan barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

Xml Bayilik Şartları Neler ?

Siparişlerinizi istediğiniz kargo ve şablon ile gönderiyor.  XML den size gelen fiyatlara MİN.% 100 kar ilave ederek satışa açabiliyorsunuz.
Hususi kampanya yada toptan (1000 tane ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizlerden toplu alım için hususi fiyat isteyebilirsiniz.
Amazon, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, patirti, zebramo, sahibinden vb. benzer biçimde pazaryerlerinde yığın tutma ihtiyacınız olmadan, E-Hediyeci bayisi olarak ürünleri pazarlayabilirsiniz. 
E-Hediyeci.com çalışanları satın alan memnuniyetine ehemmiyet veren ve işini keyifle icra eden bir emek harcama anlayışına haiz ustalaşmış bir ekiptir. Müşterilerinize ürünlerin hasar görmesini en aza indirmek için ürünler titizlikle ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına gore lüzumlu kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve ihtiyaç duyulan duyarlılık gösterilmektedir. Ürünlerimiz hediyelik eşya olduğundan öteki XML bayiliklerine gore alışılmışın haricinde bir titizlikle paketleme yapılmaktadır.

Siteye üye olduktan sonrasında iletişime geçerek üye bilgilerinizi paylaşıyorsunuz. Yöneticiler size hususi % 50 iskonto tanımlıyorlar. Sonrasında size mail olarak xml ve excel olarak ürün listesini ulaştırıyorlar.

SİPARİŞ AŞAMASI Satmaca ve Teslimat Adresi :
Bayileri ürünü sepete attıktan sonrasında alım işlemi aşamasında iskonto uygulanmaktadır. Teslimat ve satmaca adresi kısmına müdahale etmeden  SİPARİŞ NOTU kısmına satın alan bilgilerini girebilir yada şablonu satın alan adı ile beraber bizlere [email protected] adresine mail gönderebilirler.  
e-hediyeci.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir ve ay sonunda  toplu şekilde gönderilmektedir. 
Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.
Kargolama :
Ürün kargolanması esnasında ürünün noksan gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk,ayıplı yada parçalanmış gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün harcamaları e-hediyeci.com `a aittir. 
Bayi tarafınca teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması benzer biçimde durumlarda kargoda oluşan tüm harcamalar Bayi tarafınca karşılanacaktır. 
Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri geri vermesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafınca karşılanır.
Kargolama Ücretleri :
Kargolar istediğiniz kargo şirketi ve kargo alıcı öder yada satıcı öder şeklinde sizin şablonunuz ile gönderilmektedir.
Bizim anlaşmalı kargomuz ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünlerde YURTİÇİ KARGO ile gönderilir ve  durağan(durgun) fiyat  7.50 TL + KDV ile ücretlendirilir. 
İletişime geçmek isterseniz  aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.
Telefon     : 0850 305 05 08 (Dahili:2)
Whatsapp : 0555 810 6495 
e-hediyeci : Canlı Destek
e-mail     : [email protected] ve site üstünden kontakt kısmı üstünden  aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreci, XML hakkında informasyon alabilirsiniz.

Yorum yapın