Ücretsiz Hediye Xml Bayilik!

Dropshipping ile para kazanma yöntemlerini sizlere Dropshippin Nedir adlı yazımızda paylaşmıştık. Stoksuz ticaret ile evinizden bilgisayar başından kolayca para kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler xml bayilik almak ve belirli pazar yerleri hepsiburada n11 gibi ortamlarda mağazalar açarak size verilen xml dosyasını toplu ürün olarak yüklemek. Size bayilik veren firmanın ürünlerini tek tıkla satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Kâr marjınızı siz belirleyebilirsiniz. 

 

Şimdi sizlere hediyelik eşyaları konusunda ücretsiz xml bayilik veren bir siteden bahsedeceğiz. Bu siteden alacağınız xml bayilik ile kolayca ürünlerinizi satabilir ve para kazanabilirsiniz. Bilmeyenler için internette en çok aranılan kategoriler arasında hediye yer almaktadır. Artık insanlar mağaza mağaza dolaşmak yerine internette bulunan hediye sitelerinde kolayca hediye seçebiliyor ve kolayca istediği mesajı da ekleyip adresine gönderebiliyor. Sizler sadece sitelerde mağazalar da değil sosyal ortamlar da bile satarak para kazanabilirsiniz. İnstagram,facebook gibi ortamlarda kolayca satabileceğiniz bir sistem dropshipping.

 

Şimdi sizlere e-hediyeci.com bahsedelim. Bu sitede 4000+ çeşit ürün ile kolayca hediye seçilebilecek kategoriler bulunmaktadır. Hızlı kargo ve işlem bekleme süresinin düşük olması siteyi öne çıkaran özelliklerden.

e-hediyeci.com; hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan tün platformlara tedarikçi durumunda olan barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

Xml Bayilik Şartları Neler ?

Siparişlerinizi istediğiniz kargo ve şablon ile gönderiyor.  XML den size gelen fiyatlara MİN.% 100 kar ekleyerek satışa açabiliyorsunuz.
Özel kampanya veya toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirsiniz.
Amazon, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, patirti, zebramo, sahibinden vb. gibi pazaryerlerinde stok tutma ihtiyacınız olmadan, E-Hediyeci bayisi olarak ürünleri satabilirsiniz. 
E-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahip profesyonel bir ekiptir. Müşterilerinize ürünlerin hasar görmesini en aza indirmek için ürünler titizlikle ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre gerekli kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve gereken hassasiyet gösterilmektedir. Ürünlerimiz hediyelik eşya olduğundan diğer XML bayiliklerine göre alışılmışın dışında bir titizlikle paketleme yapılmaktadır.

Siteye üye olduktan sonra iletişime geçerek üye bilgilerinizi paylaşıyorsunuz. Yöneticiler size özel % 50 iskonto tanımlıyorlar. Sonrasında size mail olarak xml ve excel olarak ürün listesini ulaştırıyorlar.

SİPARİŞ AŞAMASI Fatura ve Teslimat Adresi :
Bayileri ürünü sepete attıktan sonra alım işlemi aşamasında iskonto uygulanmaktadır. Teslimat ve fatura adresi kısmına müdahale etmeden  SİPARİŞ NOTU kısmına müşteri bilgilerini girebilir veya şablonu müşteri ismi ile birlikte bize info@e-hediyeci.com adresine mail gönderebilirler.  
e-hediyeci.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir ve ay sonunda  toplu şekilde gönderilmektedir. 
Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.
Kargolama :
Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk,ayıplı veya parçalanmış gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a aittir. 
Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. 
Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır.
Kargolama Ücretleri :
Kargolar istediğiniz kargo firması ve kargo alıcı öder veya satıcı öder şeklinde sizin şablonunuz ile gönderilmektedir.
Bizim anlaşmalı kargomuz ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünlerde YURTİÇİ KARGO ile gönderilir ve  sabit fiyat  7.50 TL + KDV ile ücretlendirilir. 
İletişime geçmek isterseniz  aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.
Telefon     : 0850 305 05 08 (Dahili:2)
Whatsapp : 0555 810 6495 
e-hediyeci : Canlı Destek
e-mail     : info@e-hediyeci.com ve site üzerinden iletişim kısmı üzerinden  aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreci, XML hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın