Tudors Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Tudors, Türkiye’de adam giyimine hizmet veren mağazalardan biridir. 1998 yılından beri varlığını sürdüren şirket, birçok yaş grubundan adama hitap ediyor. Geniş satın alan tabanı Tudors bayilik şartları Mevzuyla ilgili araştırma yapanların sayısı her geçen gün artıyor. Gömlek Krallığı olarak adından söz ettiren Tudors, kaliteli ürünleri ile geniş bir kesime hizmet vermektedir. Hem ürün kalitesi hem de yüksek hizmet standartları onu Türkiye’nin önde gelen giyim mağazalarından biri yapmaktadır.

Tudors bayilik şartları

Giyim firmasının tüm pozitif taraflarını bir arada düşünmek Tudors franchise başvurusu merak edilenler arasındadır. Sadece kaliteye ehemmiyet veren bir giyim mağazasına bayilik başvurusu yapmadan ilkin kesinlikle firmanın bayilik koşulları hakkında data alınması gerekmektedir. İyi bir iş planı yapmak ve sektördeki rakip markaları tanımak bu alanda başarı için büyük ehemmiyet taşıyor.

Tudors mağaza açılış maliyeti Hem de insanların üstünde durması ihtiyaç duyulan konulardan biridir. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ilk şey, mağaza açma sürecinde ne kadar ana paraya haiz olmanız gerektiğidir. Mağaza açma sürecinde personel giderlerinden dekorasyon giderlerine kadar geniş bir yelpazede bir gider listesiyle karşılaşabilirsiniz. Sadece bu Tudors şeklinde mühim bir markanın bayisi olmanın gereklilikleri içinde içeriyor.

Tudors Bayilik Koşulları

Tudors bayiliği almak için başvurmadan ilkin şartları detaylıca incelemeniz önemlidir. Şartlara uyulmaması yada eksiklikler bayilik alamamanıza niçin olacaktır. Zira Tudors, iş disiplininden ana para yeterliliğine kadar birçok mevzuda mühim kriterleri olan bir şirket. Tudors bayilik koşulları da bu açıdan büyük ehemmiyet taşımaktadır. Bu koşullar hakkında şunları söylemek mümkündür:

Tudors bayisi olabilmek için giyim sektöründe birazcık deneyim sahibi olmanız gerekmektedir. Kafi ana paraya haiz olmak en mühim koşullardan biridir. Markanın ismine uygun büyüklükte bir mağaza alanınız olmalıdır. Bu mağaza konumunun size ilişkin olması gerekmez. Ek olarak kiralama ile bir mağaza yeri bulabilirsiniz. Bayilik verilecek kişilerden katılım tutarı alınmaktadır. Bu fiyatı kabul etmek önemlidir. Bayilikler yalnız avmlerinde yada fazlaca kalabalık olan caddelerde açılabilir. Müracaat sonrası kabul edilen girişimciler franchise ücretini ödemek zorundadır.

Tudors bayiliği alacak kişilerin bu şartları kesinlikle yerine getirmesi büyük ehemmiyet taşımaktadır. Bilhassa giyim sektöründe hem satış hem de yönetim tecrübesine haiz girişimciler bayilik başvurularında önceliğe haizdir. Tudors’a başvururken lüzumlu belgelerin yanınızda olması gerekmektedir.

Turdors Franchise Başvurusu

Tudors’a franchise başvurusu yapmayı planlıyorsanız, şirket şartlarını detaylı olarak incelemelisiniz. Tüm şartları sağlıyorsanız ve deneyiminiz eksikse gene de bayilik alamayabilirsiniz. Firmanın en mühim kriterlerinden biri tecrübeli olmaktır. Tudors franchise başvurusu Katılım ücretini şirkete ödemeniz gerekmektedir. Şirket bu süreçte bayilerine de birçok mevzuda lüzumlu desteği sağlıyor.

Bugün ortalama 15 değişik ülkede hizmet veren firmalardan biridir. Hem de Türkiye’nin en fazla mağazasına haizdir. Dünya genelinde 220 şubesi bulunan firmanın bu şubelerden 176’sını Türkiye’de açmış olduğu söylenebilir. Ek olarak şirket, mağaza sayısını 2023 yılına kadar 500 şubeye çıkarmayı hedefliyor. Tudors şeklinde kurumsal ve büyük ölçekli bir mağazanın şubesi olmak istiyorsanız mağazanın emek verme saatlerine uymanız gerekiyor.

Firmanın tüm mağazalarında emek verme saatleri standart olarak belirlenmiştir. AVM içindeki mağazalar AVM ile beraber açılır ve aynı şekilde kapanır. Sokakta bir mağaza sabah 09:00’da açılıyor ve akşam 21:00’de kapanıyor. Kendi işinizde bu saatlere uymanız gerekmektedir.

Tudors Mağaza Açılış Maliyeti

Tudors mağazası açmayı düşünüyorsanız bazı mevzularda titiz davranmalısınız. Mağaza açılışı öncesinde, esnasında ve sonrasında çeşitli maliyetleriniz var. Bu açıdan iş planı daima üstünde durulan bir mevzudur. Bir iş planı yaparken, ilkin ne kadar paranız bulunduğunu düşünmelisiniz. Bu sayede öteki rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Tudors mağaza açılış maliyeti İşlem esnasında karşılaşabileceğiniz öğeler şunlardır:

Bayilik franchise müracaat tutarı Mağaza dekorasyon giderleri Çalışan maaşları Çalışan sigorta giderleri Çalışan yiyecek ücretleri İşyeri kirası Reklam ve tanıtım faaliyetleri

Bir sürü harcamanız olabilir. Genel olarak 100 bin ile 150 bin dolar içinde bir maliyete haiz olabilirsiniz. Bu şeklinde durumlarda maliyetinizi iyi hesaplamak, ne kadar kar edeceğinizi kolayca hesaplamanızı sağlar.

Okuyun: Tudors İstihdam Koşulları

Tudors Kar Marjı

Tudors, yalnız Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde tanınan bir mağazadır. Kaliteli adam giyim satışı yapıyor olması da satın alan kitlesini genişleten etkenler arasındadır. Bu bakımdan da Tudors kar marjı Bayilik almak isteyen kişilerin merak etmiş olduğu detaylar içinde yer verilmiştir. Sadece kar marjı mevzusunda net bir data vermek mümkün değil.

Mağazanızı açtığınız yer fazlaca önemlidir. Sokakta yada AVM’de yerinizin olması karlılık üstünde etkili bir durumdur. Ek olarak il merkezinde olmak ilçelere gore kar marjını etkileyebilecek faktörler içinde yer verilmiştir. Tudors, karlılığı yüksek firmalar içinde içeriyor. Şirketten bir franchise satın aldığınızda, şirkete bir kar oranı vermeniz gerekir. Sadece bu kâr oranı, görüşmeler esnasında şirketle bire bir belirlenir.

Şirket, pazarlama eğitimleri ile size destek olur. Hem de personel eğitimleri de sizlere verilen destek sunar arasındadır. Proje eğitimlerine katılarak başarı göstermiş bir iş kurma şansı bulabilirsiniz. Tudors bayilik şartları bu açılardan dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mevzular arasındadır. Oluşturulan mağazaların %40’a varan karlılık oranına haiz olduğu bilinenler arasındadır.

Tudors Genel Merkezi

Tudors markasının bayisi olmak istiyorsanız başvurular için merkeze ulaşmanız gerekiyor. Online yada telefonla müracaat yapabilirsiniz. İstenilen detayları eksiksiz vererek firmaya sizi muayene ettirebilirsiniz. Genel Müdürlük detayları aşağıdaki gibidir:

Telefon: +90 212 599 86 86 Genel Müdürlük Adres: Cemal Ulusoy Caddesi No: 13 Basınexpress Yolu Yenibosna B.evler/ İSTANBUL Web Sitesi: Tudor’lar

Bu bilgilerin haricinde firmaya internet sayfası üstünden de ulaşabilirsiniz. Kurumsal adresteki kontakt formunu doldurarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Tudors Bayi Başvurusu

Tudors bayiliği almak için firmaya şahsen başvurmanız gerekmektedir. Online müracaat formu bulunmamaktadır. Müracaat esnasında markanın bayilik alanındaki yetkili kişilerle iletişime geçilmelidir. Bu süreçte kendinizi fazlaca iyi ifade etmeniz gerekiyor. Girişimci ruha, kuvvetli kontakt becerilerine ve sektör tecrübesine haiz kişiler daha kolay kabul görmektedir.

Tudors bayilik başvurusu Bunu yaparken iş planınızı detaylı bir halde dosya halinde sunmalısınız. Bu sayede karşınızdaki kişiye iş ciddiyetinizi izah edebilirsiniz. Sermayenizin kafi bulunduğunu gösteren finansal bilgiler vermeniz bayi olmanızı kolaylaştıracaktır.

Giyim Mağazası Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

Bir giyim mağazası açmak her şekilde karlı bir iştir. Sadece bu süreçte sektörü yakından tanımak gerekiyor. Bu perspektiften Giyim mağazası açmak isteyenlere tavsiyeler Bu bağlamda söylenebilecek ilk şey deneyimdir. Bir mağaza açmadan ilkin başka bir mağazada kısa süreli de olsa tezgahtar olarak çalışmak size deneyim kazandırır.

Bilhassa marka mağazalarda satış elemanı, mağaza müdür yardımcısı yada müdür olmak büyük ehemmiyet taşımaktadır. İletişim becerilerinizi daima yüksek tutmalısınız. Çalışanlarınızı deneyimli kişilerden seçmeniz başarıyı getiren özellikler arasındadır. Bilhassa Tudors, Pierre Cardin ve Altınyıldız Classic şeklinde mağazalarda deneyimli olmak şube açmak açısından mühim noktalardır.

Yorum yapın