Toptancılık Yaparak para Kazanın!

Para kazanmak mevzusu ile ilgili birçok düşünce bulunmaktdır. Bunların birçoğunu tartışıyor ve eleştiriyoruz. Para kazanmanın çeşitli yolları bulunmakta.  Bu yollardan bir tanesi al-sat işidir. Şu demek oluyor ki tecim. Rahat mantıkla bir malı kıymeti ile alıp kâr marjı ile satarız. Bu işlemden edindiğimiz kâr ile işimizi yürütürüz. Mühim olan rekabetin neresinde olduğumuz. Ne kadara alıp ne kadara sattığımız bir yana alırken kazanmayı bilmeliyiz.

Ilk olarak iş fikrimizden bahsedelim. Cazip süratli satılabilen ve paramızı nakit olarak geri kazanmayı başarabileceğimiz ürünleri satmakta yarar var. Süratli tüketim malları devamlı süratli tüketilir adı üstünde ve düşük kâr marjı olsa bile sürüm devam edeceğinden kazancımız sürekli olacaktır. Mühim olan işimizi doğru planlayarak iyi malı iyi fiyata almalıyız. Ilk olarak toptancılar spotçular zam malları benzer biçimde birçok tedarik şirketi ile iletişime geçebiliriz. Bu mevzuda tedarikçi oldukça fakat fiyat mevzusunda ne yapabiliriz. Bu mevzunun cevabı nakit para ile çözülebilir. Bir çok işletme nakit para görünce elinden geleni yapacağından şüpheniz olmasın. Bu mevzuda sizlerinde elinizden gerekeni yapmanız gerekmekte. Ilk olarak Satacağımız ürünü kararlaştıralım. Bizim size önerebileceğimiz bir ürün var aslına bakarsak. Nescafe ürünü. Ilk olarak şaşırmayın yada yadırgamayın. Bu ürün piyasada birçok toptancıda kuruş hesabı ile rakabet etmektedir. Sağlam fiyatlar ile rekabetiniz oldukça sağlam olur ve süratli tüketim yardımıyla verimli olur. Fazla çeşit hayata geçirmeye bile gerek yok. Bir tek 3ü1 arada ile piyasaya girebilirsiniz. Ekmek su benzer biçimde satılmaya devam eden bir üründen bahsediyoruz. Bakkallar marketler kantinler hastaneler benzer biçimde birçok alanda satılmaya ve stoklu çalışılmaya devam ediyor. Bu da müşterimize minimum 1 koli bırakabiliriz demek oluyor.

Ürünün fiyatı sağlam ise peşin para satarak kolaylıkla paraya çevirebilirsiniz.  Küçük çaplı toptancılık serüvenini bu şekilde özetlemek doğru olmasada adam ürün ile sağlam temeller atmayı başarabilirsiniz. Ihmal etmeyin Satarken değil alırken kazanmaya çalışın. Üstelik büyük depolar ile başlamanıza bile gerek yok soğuk satış yaparak tecim hayatınıza başlayabilirsiniz.

“Toptancılık Yaparak para Kazanın!” üzerine 3 yorum

Yorum yapın