Telefon Aksesuarı Satarak Para Kazanın!

Para kazanma mevzusunda kazan kazan serimizde bugün sizlere değişik bir sektör den bahsedeceğiz. Karton bardak sektöründe dolar vs. öteki mevzular da yatırım maliyetleri arttığı için bazı okuyucularımız daha düşük sermayeli işler mevzusunda bizleri uyardı ve istekte bulunmuş oldu. Bu sayede sizlere daha düşük bütçeli yatırımlar ile yapılabilecek işler serisinde para kazanmak için telefon aksesuar satış mevzusunda yeni bir yazı hazırladık.

 

Ilk olarak bir ürünü alarak ve bunu değişik yollar ile satarak para kazanmak mevzusunda birçok mevzumuz bulunmakta. Bu yazımızda telefon aksesuarı satarak para kazanmak iyi mi olur onu işleyeceğiz.

Ilk olarak aksesuar derken aklımıza neler gelir bu tarz şeyleri konuşalım. Aksesuar mevzusunda kılıf , cam , koruma , kulaklık , lens  benzer biçimde birçok mevzuda ürün mevcut. Bu ürünleri ister elden ister e tecim sitelerinden satışa çıkarabilirsiniz. Mevzu ile ilgili sizlere tüyolar vereceğiz. Ilk olarak e tecim sitelerine geçmeden gittigidiyor benzer biçimde mecralardan da pazarlayabilirsiniz. Fakat ilkin ne yapacağız tedarik edeceğiz. Bu mevzuda isteyen arkadaşlara da destek oluruz yorumlarda bu işi yapmak isteyenler bizlere ulaşabilir.

Ilk olarak ucuz aksesuarlar ile başlayabiliriz. Kılıf benzer biçimde en fazlaca giden modellere bakabilirsiniz. Şuan moda iphone 13 12 11 modelleri ek olarak xiaomi samsung modellerine de öncelik tanıyabilirsiniz. Satacağımız modellere karar verip sonrasında gittigidiyora üye olmamız gerekiyor kolayca abone olabiliriz. Sonrasında ürünleri resimler vs eklemememiz gerekiyor.  Aksesuar satışı için  5000 ile 10000 arası ana para  önerimiz var kolayca satış yapabileceğinizi düşünüyorum. Dostlar bu aksesuar işinde toptancılık ta yapabilirsiniz fakat hani depo olarak değil. Telefoncu telefoncu gezerek. Perakende de web vs .

Telefon Aksesuarı Satış için birçok tedarik kanalı bulunmaktadır. Bu tarz şeyleri sizinle yazı sonunda paylaşacağız. Bu tedarikçilerden kolaylıkla ürün alabilir ve satış yapabilirsiniz. Aksesuar satılmasında kar oranları yüzde yüz üstünden yapılıyor fakat sirkülasyonu süratli olduğundan süratli tüketim olan bir sektör. Sizlerde kolay bir halde ek gelir elde edebilirsiniz. Aslen ek gelir demek de yanlış olabilir bundan dolayı iyi planlar ile tam zamanlı bir iş olarak kullanabilirsiniz.

 

En kolay aksesuar tedarik edebileceğiniz adresler:

 

Penguen ithalat

Tahtakale Toptan

Erdem toptan aksesuar

Bu firmalardan arayıp informasyon ve ürün fiyat alabilirsiniz. Birazcık çeşit yapmış olup işe koyulabilirsiniz. Anlamadığınız yerlerde yorumlarla bizlere yazabilirsiniz.

“Telefon Aksesuarı Satarak Para Kazanın!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın