Telefon Aksesuarı Satarak Para Kazanın!

Para kazanma konusunda kazan kazan serimizde bugün sizlere farklı bir sektör den bahsedeceğiz. Karton bardak sektöründe dolar vs. diğer konular da yatırım maliyetleri arttığı için bazı okuyucularımız daha düşük sermayeli işler konusunda bizleri uyardı ve istekte bulundu. Bu sayede sizlere daha düşük bütçeli yatırımlar ile yapılabilecek işler serisinde para kazanmak için telefon aksesuar satış konusunda yeni bir makale hazırladık.

 

Öncelikle bir ürünü alarak ve bunu farklı yollar ile satarak para kazanmak konusunda birçok konumuz bulunmakta. Bu yazımızda telefon aksesuarı satarak para kazanmak nasıl olur onu işleyeceğiz.

Öncelikle aksesuar derken aklımıza neler gelir bunları konuşalım. Aksesuar konusunda kılıf , cam , koruma , kulaklık , lens  gibi birçok konuda ürün mevcut. Bu ürünleri ister elden ister e ticaret sitelerinden satışa çıkarabilirsiniz. Konu ile alakalı sizlere tüyolar vereceğiz. Öncelikle e ticaret sitelerine geçmeden gittigidiyor gibi mecralardan da satabilirsiniz. Ama önce ne yapacağız tedarik edeceğiz. Bu konuda isteyen arkadaşlara da yardımcı oluruz yorumlarda bu işi yapmak isteyenler bizlere ulaşabilir.

Öncelikle ucuz aksesuarlar ile başlayabiliriz. Kılıf gibi en çok giden modellere bakabilirsiniz. Şuan moda iphone 13 12 11 modelleri ayrıca xiaomi samsung modellerine de öncelik tanıyabilirsiniz. Satacağımız modellere karar verip sonrasında gittigidiyora üye olmamız gerekiyor kolayca abone olabiliriz. Sonrasında ürünleri resimler vs eklemememiz gerekiyor.  Aksesuar satışı için  5000 ile 10000 arası sermaye  önerimiz var kolayca satış yapabileceğinizi düşünüyorum. Arkadaşlar bu aksesuar işinde toptancılık ta yapabilirsiniz ama hani depo olarak değil. Telefoncu telefoncu gezerek. Perakende de internet vs .

Telefon Aksesuarı Satış için birçok tedarik kanalı bulunmaktadır. Bunları sizinle yazı sonunda paylaşacağız. Bu tedarikçilerden kolaylıkla ürün alabilir ve satış yapabilirsiniz. Aksesuar satışında kar oranları yüzde yüz üzerinden yapılıyor ama sirkülasyonu hızlı olduğu için hızlı tüketim olan bir sektör. Sizlerde kolay bir şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Aslında ek gelir demek de yanlış olabilir çünkü iyi planlar ile tam zamanlı bir iş olarak kullanabilirsiniz.

 

En kolay aksesuar tedarik edebileceğiniz adresler:

 

Penguen ithalat

Tahtakale Toptan

Erdem toptan aksesuar

Bu firmalardan arayıp bilgi ve ürün fiyat alabilirsiniz. Biraz çeşit yapıp işe koyulabilirsiniz. Anlamadığınız yerlerde yorumlarla bizlere yazabilirsiniz.

“Telefon Aksesuarı Satarak Para Kazanın!” üzerine bir yorum

Yorum yapın