Tedi Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Tedi mağazaları 15 Haziran 2007’de kuruldu. Bugün geniş bir alan kişi kitlesi ile Tedi emek verme koşulları oldukça ilgi görmektedir. Tedi mağazalarında çalışabilmek için kişilerin belirli şartları taşıması gerekmektedir. Oldukça iyi bir emek verme ortamına haiz olan Tedi mağazalarında birçok değişik ürün çeşidi satılmaktadır. Bu yüzden kişilerin uygulamadan ilkin ürün skalasını ve emek verme koşullarını yakından incelemeleri gerekmektedir.

Tedi Çalışma Koşulları ve Çalışan Yorumları

Tedi Emek verme Koşulları ve Çalışan Yorumları

Tedi çalışan yorumları Uygulama esnasında belirleyici olsa da bazen sizi yanıltabilir. Bu yüzden ilk olarak emek verme koşullarını incelemelisiniz. Gereksinimleri karşılayabileceğinize inanıyorsanız, değişik şekillerde başvuruda bulunabilirsiniz. Mağazalardaki emek verme ortamı son aşama dinamiktir. Bu yüzden kalabalık, yoğun bir ortama alışmış olmanız herhangi bir güçlük yaşamamanız açısından büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Emek verme koşullarına ayak uydurabildiğiniz sürece fazlaca iyi standartlara haiz oldukları söylenebilir. Tedi iş başvurusu Bunu yaparak, mağazalar zincirinin bir çalışanı olabilirsiniz. Türkiye’nin pek fazlaca yerinde yaygınlaşan Tedi mağazaları her geçen gün daha çok kişiye kapılarını açıyor. Beklentilere yanıt veren iş ortamları ve yüksek maaşları ile günümüzde en fazlaca tercih edilen şirketlerden biridir.

Tedi Çalışan Yorumları

Tedi mağazalarında emek vermeden ilkin iyi bir sektör araştırması yapmanız gerekiyor. Devamlı işe girip çıkmak, özgeçmişinizde iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Bu yüzden sektör araştırması bir işe başlamadan ilkin size en iyi şekilde rehberlik edebilir. Tedi çalışan yorumları Sektör araştırmanızda ne olursa olsun yer vermeniz ihtiyaç duyulan konulardan biridir. Bir şirkette uzun seneler çalışabilecek kişiler var ise bu ortam iyi sayılabilir.

Sadece yoğun bir tempoya alışık olmayanlar olabilir. Bu kişiler iş ortamına uyum sağlayamadıklarında şirket hakkında negatif yorumlarda bulunabilirler. Bu yüzden çalışan yorumları mühim olsa da tam bir belirleyici değildir. Firmanın emek verme koşulları, emek verme saatleri, çalışanlarına sağlamış olduğu haklar bu süreçte dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan detaylar olmalıdır.

Tedi emek verme koşulları birçok mağaza ile aynı standartlar açısından. Bu yüzden emek verme koşulları size uygunsa rahatça müracaat yapabilirsiniz. Hem emek verme koşulları hem de saatleri nerede ise her insanın uyum sağlayabileceği şekildedir.

Tedi Emek verme Koşulları

Tedi mağazalarında çalışabilmek için yerine getirmeniz ihtiyaç duyulan kriterler vardır. Bu kriterleri göz önünde bulundurduğunuzda iş görüşmelerinden pozitif netice almanız daha kolay olur. Tedi emek verme koşulları Bunlar içinde şunlar sayılabilir:

Tedi mağazalarında sabah/akşam olmak suretiyle iki vardiya bulunmaktadır. Günlük emek verme süresi 7,5 saattir. Yiyecek ve çay molaları emek verme süresine dahil değildir. Haftada bigün izin hakkınız vardır. Bir senelik emek vermeyi tamamlarsanız 14+2 senelik izin kullanabilirsiniz. Tedi mağazalarında fazla mesai durumu söz mevzusu olabilir. Haftalık saatlerin fazla emek vermesi durumu var ise öteki günlerle telafi edilir. Personelin vardiyası haftalık olarak değişmektedir.

Bu koşullara uyum sağlayabilen kişiler şirkette uzun seneler rahatça çalışabilirler. Gün süresince her çalışanın hem çay hem de öğle yemeği molası vardır.

Tedi İş Başvurusu

Tedi mağazalarında çalışabilmek için kişilerin uygun koşullarda müracaat yapması gerekmektedir. Müracaat yapmanın birçok değişik yolu vardır. Tedi iş başvurusu için ilk olarak mağazaların şubelerine CV bırakmak tercih edilebilir. Çevrenizdeki tüm mağazalarda hazırladığınız resimli bir CV bırakarak kolayca başvurabilirsiniz. Tedi mağazalarının kurumsal internet sayfasındaki insan kaynakları bölümünden de müracaat yapabilirsiniz.

İnsan kaynakları bölümünde hazır bir iş müracaat formu doldurulabilir. Bu formdaki tüm detayları eksiksiz doldurmanız fazlaca önemlidir. İş başvurusu meydana getirecek kişilerin kariyer sitelerini de değerlendirmeleri gerekmektedir. Kariyer sitelerinde hususi pozisyonlar için oluşturulan başvuruların yanı sıra genel başvurular da yapmaktadır. İş başvurusu yaparken özgeçmişinizde aşağıdaki bilgilere dikkat etmelisiniz:

Kimlik bilgileriniz, kontakt ve adres bilgileriniz, daha ilkin çalıştığınız bölgeler, kaç senelik iş deneyiminiz, hangi pozisyonlarda çalıştığınız, referans bilgileriniz, hobileriniz

Özgeçmiş benzer biçimde birçok bilgiyi eklemelisiniz. CV’nizi elden verecekseniz ne olursa olsun fotoğraflı bir CV vermeye itina göstermelisiniz. Online müracaat yaparken yeni fotoğraf eklemek işe alım sürecinde oldukça etkili bir faktördür. Tedi mağazalarında iş bulmaya gayret gösteren kişilerin yapmış olduğu başvurular insan kaynakları tarafınca değerlendirilmektedir. Kriterlerinizi karşılarsanız, görüşmeye çağrılacaksınız.

Adaylar kimi zaman bir yada iki mülakata alınır ve mülakatlar sonuçlandırılır. İşe alımınızın kabul edilmesi durumunda sizinle telefon üstünden iletişime geçilerek lüzumlu bilgiler verilecektir. Bu süreçte sizden bazı belgeler istenebilir. İşe giriş belgelerini hazırladıktan sonrasında belirtilen tarihlerde ilgili şubede çalışmaya başlayabilirsiniz.

Okuyun: Bim Emek verme Koşulları ve Çalışan Yorumları

Tedi Çalışan Giysileri

Tedi mağazalarında çalışmak isteyenlerin bilmesi ihtiyaç duyulan birçok mühim detay var. Bunlardan biri de çalışanların kullanmak zorunda olduğu giysilerdir. Şubelerde çalışmak istiyorsanız mağazanın giyim kriterlerini karşılamanız gerekmektedir. Ilk olarak temiz, titiz ve tertipli olmak son aşama önemlidir. Bununla Tedi iş giysileri Belli standartlara haiz mağazalar içinde yer almıştır.

Çalışanlar kırmızı yakalı tişört giymelidir. Gömleğin göğüs kısmında mağazanın amblemi ve adı bulunmalıdır. Mağaza bu tişörtü çalışanlarına sağlıyor. İş giysileri mevzusunda oldukça rahat olan şirket, çalışanlarının bir tek üst giyim kriterlerini karşılamasını bekliyor. Bu süreçte en mühim mevzu çalışanların tertipli ve titiz görünmesidir.

Tedi Mağazaları Maaş

Tedi mağazalarında çalışan kişiler için maaş bilgisi önemlidir. Bu mağazaların herhangi bir şubesinde emek vermeyi planlıyorsanız, maaş konusunu evvelinde araştırmalısınız. Tedi mağazaları maaş Öteki mağazalarla nerede ise aynı. Yeni işe alınanlar ilkin asgari ücret maaşı alırlar. Ek olarak kişilerin kıdem ve mevkileri arttıkça maaşları da artmaktadır. Mağaza müdürü, asistanı, kasiyer ve satış çalışanı değişik maaşlar alabilir.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Bu kişiler belli bir süreyi tamamladıklarında maaşları da artabilir. Maaşlarının yanı sıra yiyecek de ödeniyor. Her ay ödenen yiyecek ücretleri de değişik şekilde kullanılabilir. Her çalışanın sigortası her ay ödenir. Birçok mağazanın aksine, gezi harcamaları da karşılanır. Ek olarak mağazalarda çalışan çalışanlar için premium bir uygulama var. Günümüzde emek verme koşulları açısından en ideal mağazalar içinde yer almıştır.

Tedi Emek verme Saatleri

Tedi’nin emek verme standartları oldukça iyi. Sadece iş arayanlar Tedi emek verme saatleri Ek olarak esnek bir emek verme saati sistemi olduğundan öğrenmeli. Tedi mağazalarında vardiya sistemi vardır. Personel yedi gün sabah, öteki hafta akşam çalışıyor. Bu yüzden gece geç saatlerde işten ayrılacağınızı bilmelisiniz.

Tedi mağazalarında günde 7,5 saat çalışmak zorundasınız. Mağazaların konumuna gore emek verme saatleri değişim izah edebilir. AVM içinde yer edinen mağazalarda emek verme saatleri AVM’nin açılış ve kapanış saatlerine gore belirlenmektedir. Mağazalar, işten geç çıkan personel için personel servisleri ayarlayabilir. Çalışanlar izin günlerinde çalışmak zorunda değildir. Düzgüsel emek verme saatlerine ek olarak bu kişiler fazla mesai de yapabilirler.

Okuyun: Şok Market Çalışan Yorumları

Tedi Genel Müdürlük İletişim

Tedi, birçok değişik yerde şubesi bulunan mağazalar içinde yer almıştır. Şubelerinde çalışmak isteyen kişilerin iş başvurularını uygun şekilde yapmaları gerekmektedir. Herhangi bir sual hakkında Tedi genel merkezi kontakt data mevcuttur. Bu bilgiler şunları ihtiva eder:

Telefon: 0 212 224 30 00Faks: 0 212 245 48 01/ 00Adres: Maltepe Mahallesi Litros Yolu Sokak No:6 Topkapı 34010 Zeytinburnu/ İstanbul

Bu kontakt detayları vasıtasıyla şirket merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Tedi’de Çalışmak İsteyenlere Tavsiyeler

Tedi mağazaları standartları fazlaca iyi olan mağazalar arasındadır. Beklentileri karşılayan bu mağazalarda çalışmak isteyen kişilerin ilk olarak kontakt becerilerine haiz olmaları gerekmektedir. Tedi’de çalışmak isteyenlere tavsiyeler Çerçevede birçok mevzudan bahsedilebilir. Bilhassa aşağıdaki noktalara dikkat etmelisiniz:

İş başvurusu yaparken kendinizi fazlaca iyi ifade etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla ve amirlerinizle iyi geçinmelisiniz. Mağazaya gelen müşterilere karşı devamlı sabırlı ve güler yüzlü olmalısınız. Kendi alanınızı fazlaca iyi yönetmelisiniz. Görevli olmalısın. Emek verme saatlerine uygun hareket etmelisiniz. Giyim ve görünüm kurallarına uymalısınız. Bakımlı ve bakımlı olmalısınız.

Bunun yanında ekip çalışmasına yatkın olmalısınız. Size verilen kotayı aşmaya emin olmalısınız. Mağazanın kurumsal imajıyla çelişmeyecek şekilde davranmalısınız. Verilen eğitimlerde beklentileri karşılamalı ve yüksek başarı göstermelisiniz. Tüm bu detaylara dikkat edildiğinde senelerce mağazalarda çalışabilirsiniz. Mesai saatleri içinde olduğunuzda durumu hemen sonra amirinize bildirmelisiniz. Bu sayede sonraki günler için fazla mesai yaptığınız saatler için bir mahsup yapılabilir.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Yorum yapın