TARLADAN RAFLARA ZEYTİN ALIP SATARAK PARA KAZANIN!

Zeytin hayatımızın tartışılmaz bir parçası. Zeytin tüketimi ekmek peynir kadar tüketimi olan bir besin. Mevzu başlığımızda da belirttiğimiz şeklinde zeytin üreticisinden zeytin alarak market bakkal şeklinde tüketicinin oldukça olduğu yerlerde satışa çıkarmak bizlere para kazandıracak bir düşünce olabilir.

 

Alım satım alanında birçok ürün hakkında pazarlama ve iş fikrinden bahsetmiştik. Burada kullanacağımız fırsat tarladan alarak maliyeti düşürmek olacaktır. Buda tutarları etkileyecektir. Biliyoruz ki piyasada rekabet fiyatlar ile devam ediyor. İnsanlar artık uygun olanı  almaya çalışıyor. Bunu fırsat bilerek bizde fiyatlarımızı düşük tutarak müşterinin lezzetimizi keşfetmesini sağlayabiliriz. Evet alım satım güzel fakat iyi mi nereden tedarik edeceğiz diyorsunuz. Ilk olarak zeytin diyince bursa gemlik hepimizin aklına gelecektir. Lezzeti kalitesi ile damaklarımızda kalıcı olan bu lezzet hepimizin aşina olduğu bir kaliteye haiz. Kısa araştırmalar yaparak ulaşabileceğimiz şeklinde bildiğimiz tanıdığımız kişiler de olabilir. Yazımızın sonunda size bildiğimiz üretici bilgisi vereceğiz.

Ilk olarak hazır kutulanmış paketlenmiş halde size ulaştıracak imalatçılar bulmak mevcut. Ilk olarak alıp satmaya başlamadan ilkin zeytin hakkında data edinmekte yarar var. Piyasada ki zeytin fiyatlarını araştırmak yararlı olacaktır. Bununla nasul başa çıkacağınız sorusu ise , bazı şarküteri market şeklinde noktaları gezerek fiyatlar hakkında bazı tüyolar alabilirsiniz.  Tanıdığınız esnaflara da sorarak data edinmeniz mevcut bir durum.

 

Pazarlama alanında zeytinleri kafanızda oluşturduğunuz insanlara uğrayarak başlayabilir ilk etapta fiyat ile sonrasında ise kalitenizle müşterinizi elinizde tutabilirsiniz. Kullanım alanı olarak oteller, kafeler, kahvaltı salonları , büfeler bakkalar şeklinde noktaları gözünüze kestirebilirsiniz. Ek olarak zeytin üreticiliği meydana getiren esnaf zeytin yağı da üretmektedir. Organik yağ başlığı ile müşterilerinize sunabilirsiniz. Tarladan rafa geldiği için fiyatlar makul müşteriler memnun kalır.

 

Anlaşmak istediğiniz tedarikçiyi seçtikten sonrasında nakliye ve destek sunar için ihtiyaç duyulan her şeyi konuşmayı unutmayalım. Ek olarak zeytini saklamak için serin bir depo sizin işinizi görecektir.

Sizler için yaptığımız zeytin fiyatlarını sizlerle paylaşmak isteriz. Ilk olarak birazcık araştırma yapmış olursanız kalite ile ilgili ayrımları görebilirsiniz.

Örnek fiyatlar:

290/320 13 -15 tl

260/290 18-20 tl

230/260 23-25 tl

içinde değişiyor. Bunun üstünden araştırmalara devam edebilir fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz.Zeytinyağı tutarları da 25 – 30 tl şeklinde değişmekte.

Şimdi sizlere bursa gemlikte imalat meydana getiren bir kardeşimizin bilgilerini paylaşıyoruz. Arayıp data alabilir ve tecim yapabilirsiniz.

 

Kurtarılışı bey

gsm : 0506 286 41 68

“TARLADAN RAFLARA ZEYTİN ALIP SATARAK PARA KAZANIN!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın