Sözüm Ona Dropshipping!

Dropshipping artık hepimizin sıkça duyduğu stoksuz e- tecim sistemi bulunduğunu biliyoruz.Sermayesiz kelimesi bile birçok insanı derhal bu alana yönlendiriyor.

Anlatmak istediğim ana cümleye şu sözle başlayabilirim ; Parasız peynir yalnız fare kapanında olur. Ve biz sermayesiz bir iş diyerek derhal atlayabiliyoruz.

İlk anda kafamızı duvara çarpıyoruz verilen siparişin parasını kim ödeyecek ?

Kredi kartı bulunmayan insanoğlu bile oturmuş olduğu yerden para kazanmak hevesi ile kandırılıyor. Ilk olarak web ortamında bu kou ile ilgili para ödeyerek kazıklanan sayısını söylemiyorum bile.

Ilk olarak dropshipping hakkında şu mevzuyu anlayalım dostlar. Dropshipping elinizde bulunmayan bir ürünü tedarikçiden satın alarak bedelini ödeyerek diyorum bakın alıcıya ulaştırarak aradaki kâr oranını kazanmanız ile oluyor. Şu demek oluyor ki para kazanıyorsunuz. Evet fakat uğraş ve çaba benzer biçimde maddi bedeller ödeyerek. Bu mevzuda izahat yapmak istedik şundan dolayı artık anlamadığımız şey para vermeden para kazanmak düşsel. Bunu sadece düz mantık ile derhal heveslenen arkadaşlarımıza söylüyorum. Bakın dostlar sizler tecim yapmak için adımlar atıyorsunuz. ilk olarak minik güvenli adımlar ile ilerleyin. Sonrasında aslına bakarsanız iş kendini gösterecektir.

 

Sitemizde elimizden geldiği kadar iş fikirlerini sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz fakat unutmayalım hiçbir iş gelişigüzel kurulmaz ve para kazandırmaz. Dikkatli ve araştırmacı olmakta yarar var.

 

 

“Sözüm Ona Dropshipping!” üzerine bir yorum

Yorum yapın