Sözüm Ona Dropshipping!

Dropshipping artık hepimizin sıkça duyduğu stoksuz e- ticaret sistemi olduğunu biliyoruz.Sermayesiz kelimesi bile birçok insanı hemen bu alana yönlendiriyor.

Anlatmak istediğim ana cümleye şu sözle başlayabilirim ; Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Ve bizler sermayesiz bir iş diyerek hemen atlayabiliyoruz.

İlk anda kafamızı duvara çarpıyoruz verilen siparişin parasını kim ödeyecek ?

Kredi kartı bulunmayan insanlar bile oturduğu yerden para kazanmak hevesi ile kandırılıyor. Öncelikle internet ortamında bu kou ile ilgili para ödeyerek kazıklanan sayısını söylemiyorum bile.

Öncelikle dropshipping hakkında şu konuyu anlayalım arkadaşlar. Dropshipping elinizde bulunmayan bir ürünü tedarikçiden satın alarak bedelini ödeyerek diyorum bakın alıcıya ulaştırarak aradaki kâr oranını kazanmanız ile oluyor. Yani para kazanıyorsunuz. Evet ama uğraş ve çaba gibi maddi bedeller ödeyerek. Bu konuda açıklama yapmak istedik çünkü artık anlamadığımız şey para vermeden para kazanmak hayali. Bunu ancak düz mantık ile hemen heveslenen arkadaşlarımıza söylüyorum. Bakın arkadaşlar sizler ticaret yapmak için adımlar atıyorsunuz. öncelikle küçük emin adımlar ile ilerleyin. Sonrasında zaten iş kendini gösterecektir.

 

Sitemizde elimizden geldiği kadar iş fikirlerini sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz ama unutmayalım hiçbir iş gelişigüzel kurulmaz ve para kazandırmaz. Dikkatli ve araştırmacı olmakta fayda var.

 

 

Yorum yapın