Sözcü İletişim (2023)

Sözcü, Türkiye’nin en oldukca okunan ulusal günlük gazetelerinden biridir. Son verilere bakılırsa tiraj sayısında ilk üçte yer almıştır. Sözcü davet merkezi numarası +90 (212) 698 35 35 olup tüm hatlardan aranabilir. Gazeteye dair görüş, yakınma, tavsiye ve reklamlarınızı Sözcü davet merkezi ile iletişime geçerek dakikalar içinde bildirebilirsiniz.

Sözcü gazetesi, 2007 yılından beri Türkiye’nin nabzını tutan basım ve gösterim kuruluşlarından biridir. Hem de internet sayfası üstünden de haber yayınları yapmaktadır. Sözcü davet merkezi ile çözemediğiniz mevzuları aşağıdaki alternatif yazışma kanallarına ulaşarak bildirebilirsiniz.

Sözcü Davet Merkezi

Telefon Numarası+90 (212) 698 35 35Geri Arama HayırGerçek ŞahısEvetEmek verme Saatleri7/24 hizmet vermektedir.En İyi Arama Saati22:15 – 23:00Direkt BağlanmaDavet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sözcü İletişim

Sözcü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cumhuriyetçi ve Atatürkçü çizgisiyle malum Sözcü, genel olarak sol kesime hitap ediyor. Sadece toplumun değişik kesiminden birçok kişinin de Sözcü gazetesini okuduğunu söylemek mümkün. Sözcü gazetesi hakkında daha çok data sahibi olmak için aşağıdaki sual – cevapları inceleyebilirsiniz.

Sözcü gazetesi hakkında merak ettiğiniz her suali yorumlara yazmayı ihmal etmeyin!

Sözcü Gazetesi Kimin?

sozculogoSözcü gazetesinin kurucusu Burak Akbay’dır. Güzel duyu Gösterim A.Ş. çatısı altında hizmet veren Sözcü, 2007 senesinde faaliyetine adım atmıştır. Sözcü gazetesini editörü Metin Sarıakıncı ve Haber Editörü ise Kalımlı Avcı’dır.

Sözcü Gazetesi Yazarları Kimlerdir?

sozcu yazar2Sözcü gazetesi kuvvetli yazar ekibiyle gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Gazetenin bazı yazarları:

 • Aytunç Erkin
 • Güvenilir Çölaşan
 • Yılmaz Özdil
 • Nedim Türkmen
 • Rahmi Turan
 • Çiğdem Toker
 • Rahşan Gülşan
 • İsmail Saymaz
 • Deniz Zeyrek
 • Uğur Dündar
 • Nilay Örnek
 • Vahe Kılıçarslan

Sözcü Gazetesi Güvenilir Mi?

Sözcü davet merkezi sorusundan sonrasında en oldukca dört gözle beklenen mevzu gazetenin güvenirliliği oluyor. Sözcü gazetesi sekülerizm görüşüyle toplumun bazı kısımlarına hitap etmiyor. Sadece meydana getirilen anket çalışmalarında binlerce kişinin Sözcü’yü en güvenilir gazete seçtiğini söylemek de mümkün.

Sözcü Gazetesi Whatsapp İhbar Hattı Nedir?

sozcu whatsappSözcü gazetesi Whatsapp suç duyurusu numarası ile amatör habercilerden gelen haberleri kabul ediyor. Siz de +90 549 807 27 99 numarasını kullanarak Sözcü gazetesine haber gönderebilirsiniz.

Sözcü Gazetesine Iyi mi Ulaşabilirim?

Sözcü gazetesi davet merkezi numarası +90 (212) 698 35 35 ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde Sözcü Whatsapp numarası da kullanılabiliyor. Öteki alternatifler ise şöyleki:

Sözcü Gazetesi Yazarları yazışma Detayları Nedir?

sozcu yazarSözcü gazetesi yazarlarına e-mail adresleri ile ulaşabilirsiniz:

SözcüPlus Nedir?

Sözcü gazetesinin internet sayfasında reklamsız gezinebilmek için SözcüPlus abonesi olmanız gerekiyor. SözcüPlus abonelik fiyatı aylık 19.90 TL iken senelik 199.90 TL olarak belirlenmiştir. Detaylı data edinmek için tıklayın.

Sözcü Gazetesi Ne Kadar?

Sözcü gazetesi fiyatı 2 TL’dir. Gazetenizi bayilik, market, bakkal vb. yerlerden 2 TL ödeyerek temin edebilirsiniz. Sözcü gazetesinin haberlerine parasız erişim sağlamak için internet sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Sözcü Gazetesine Iyi mi İlan Verebilirim?

Sözcü gazetesine iş ilanı, otomobil yada gayrimenkul satışı, vefat ilanı vb. değişik kategorilerde ulaşabilirsiniz. Sözcü gazetesine duyuru vermek için 444 45 26 numarasını aramanız gerekiyor. İlanınızı yazılı olarak bildirmek için duyuru@ilanservisi.net adresine mail atabilirsiniz.

Yorum yapın