Soğuk Sandviç İmalatı Yaparak Para Kazanmak

Soğuk sandviç aperatif olarak petrol ve marketlerde satılan bir besin olduğu benzer biçimde bu ürünü yapım ederek para kazanabilirsiniz.

Size kendi işinizi kolay yoldan kurma fırsatı. Kültürümüze ekmek arası şeklinde giren soğuk sandviç bu alanda yetersiz kalan firmalar ile piyasayı aç bırakıyor.Bu konumda sizde nezih bir yapımevi de sandviç ekmeği arasına kaşar peynir salam sucuk zeytin benzer biçimde şeyler koyarak ve paketleyerek bunu sağlayabilirsiniz.Bu konudaki iş fikrimiz düşük maliyetlerdeki iş kategorilerinde yer ediniyor.Gelelim iş fikrimizin detaylarına.

İş fikrimiz soğuk sandviç üretimi :

Ilk olarak sandviç ekmeğini tedarik edeceğimiz bir fırın ile anlaşıyoruz. 

Hergün ekmek alarak veresiye yazdırabilirsiniz.Heralde aranızada bağlı bu durum.

Sebze meyve haline giderek kasa kasa domates alabilirsiniz.

Toptan olarak kaşar zeytin beyaz peynir marul benzer biçimde ürünlerle çeşitlendirebilirsiniz.

Ekmeklerinizi susamlı kepek olarak başta diyelim 100 tane olarak hepsinden üretin.

Paketleme vakasında makineler var yalnız siz ilk başta el ile kolay yapıştırılan makinelerden alabilirsiniz.

Bu mevzuda girişimci olarak değişik fikirler ile soğuk sandviçinizi yetiştirebilirsiniz.

Sonrasında üretim aşaması nezih olmanız ihtiyaç duyulan bir süreç olmakla birlikte sizden tüketiciler besin belgesi isteyebilir. 

Bu mevzuda il besin ziraat bakanlığı yada köy ve ziraat işlerinden nezih koşullarda kurduğunuz minik imalathanenizi kayıt yaptırıp tr belgesi alabilirsiniz.

Bu sayede ambalajlara izin belge numarası yazabilirsiniz. Bu kurumsallığa attığınız ilk adım olacaktır.

Pazarlama:

Bu işin en can alıcı noktası pazarlama şüphesiz.Bu mevzuda pazar oranı olarak ilk olarak petrol ofisleri ve büyük marketleri baz alabilirsiniz.Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ekmeğinizin ne kadar sürede iade olduğudur. Bu sebeple muhteviyatında bulunan besin ürünleri ne kadar hava almazsa almasın ir süre sonrasında bayatlayacaktır. Buna ekmeğiniz de dahil. o yüzden yavaş yavaş üretim ve satış politikanızı oluşturana kadar üretim adedini sınırı olan tutun . Öğrenci nazaran sizde imalatı fazlalaştırabilirsiniz.Talebin arttığında ise sizde imalatı arttırıp işinize devam edebilirsiniz.Bayilerinize sık sık uğrayıp zamanı geçen ürünlerinizi yenisi ile değiştrebilirsiniz.Bu mevzuda ne kadar azca iade olursa sizin için okadar iyi olacaktır. O yüzden sizde güzel cirolu ve merkezi konumları seçerek daha verimli çalışabilirsiniz.Şimdi ince bilgileri aldınız birazcık araştırma evde yapacağınız denemeler ile mevzuyu birazcık daha net kavrayabilir ve işe daha sağlam girebilirsiniz.

“Soğuk Sandviç İmalatı Yaparak Para Kazanmak” üzerine bir yorum

Yorum yapın