Seç Market Bayilik Şartları ve Bayi Yorumları

“Semtinizin Pazarı” sloganıyla yola çıkan Seç Market, bir çok kişinin ilk tercihi olan seçkin bir market zinciridir. 2014 senesinde kurulmuştur. Yıldız Tüm ortaklık ve Bizim Toptan’ın ortak şirketleridir. Merkezi İstanbul’da olup genel müdürü “Altan Sekmen”dir. Seç Market, Ağustos 2020 tarihinden itibaren anonim şirket haline gelmiştir. Bugün 2000’den fazla mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Pazar Bayilik Koşullarını Seçin

Pazar Bayilik Koşullarını Seçin

Rekabeti ilke edinmiştir ve bayiliklerinde de aynı anlayışı gözetmektedir. Seç Market’in bu kadar oldukca tercih edilmesi ve pazarda mühim bir yere haiz olması bayilik talebinde bulunmak isteyenlerin aklında yer ediyor.Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Seç Market Bayilik Tutarı Nedir?” ve bu yüzden Seç Market Bayi İncelemelerini arar.

Bu parça; Seç Market Bayilik Koşulları, Seç Market Bayilik Tutarı, Seç Market Bayi Yorumları ve daha fazlasını ihtiva eder. Başlıklar altında verilen her bir data dikkatlice araştırılmış ve kaynakçadaki linklerle desteklenmiştir.

Pazar Bayilik Koşullarını Seçin

Seç Market, bayilerine birçok yönden avantaj sağlarken, bayilerinin de belirledikleri şartları yerine getirmelerini koşul koşuyor. Bu koşullara uyum oldukca önemlidir. Emek harcama prensibine uygun olmayan profillerin bayilik talepleri reddedilecektir. İşte Seç Market temsilcileri tarafınca oluşturulan Seç Market Bayilik Koşulları:

– Benimsedikleri bayilik emek harcama sistemine uygunluk,

– Gerektiğinde değişim yapabilmek ve daima yeniliklere açık olmak,

– Bu rekabet ortamına uyum sağlamak,

– Bayilik sistemine uymak,

– Emek harcama yöntemine zanaatkar bir perspektif kazandırmak, (Öncelik Tercihi)

– Temiz ticari ve adli sicil kaydı,

– İyi kontakt becerilerine haiz,

Seç Market bayiliği paralı,

– Bayilik için kullanılacak alanın 150 metrekare ve üstü bir alanı kapsaması,

– Mağazanın yeri ve büyüklüğü önemlidir.

– Tabelanın ve marketin dış görünümü, Select Market görünümüne uygun olmalıdır.

– Altyapı ve dijital sistem kafi düzeyde olmalıdır.

– Kullanıma uygun malzemeler temin edilmelidir.

Tüm bu koşulların yerine getirilmesi ile Seç Market Bayilik Koşullarına uygunluk sağlanmaktadır. Ek olarak öteki koşulların sağlanması sadece uygun mağaza koşulunun sağlanamaması durumunda Seç Market bayilerine uygun mağaza lokasyonu sunmaktadır.

Seç Market Bayilik Tutarı

Seç Market bayilik şartları dahilindeki Seç Market bayilik tutarı ödemesi franchise sisteminin bir parçasıdır. Marka adını kullanmak isteyen kişinin ödediği bedele verilen genel isimdir. Bu sisteme nazaran popüler kurumların adları belirlenen bir ücret karşılığında kullanılmakta ve emek harcama esasları benimsenmektedir. Seç Market Bayilik Koşullarına nazaran Seç Market bayilik tutarı minimum 300 bin ile maksimum 1 milyon Türk Lirası içinde değişmektedir. Satın alınan bayilik için sözleşme imzalanır ve bayilik bu sözleşme kapsamında verilen süre içinde kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak belirli bir bayilik tutarı karşılığında bayilik süreci uzatılabilir.

Seç Market Kimin?

Bayilikleri ve perakende firmaları arasındaki konumu ile öne çıkan Seç Market, akıllara sıkça sorulan “Seç Market Kimdir?” sorusunu getiriyor. Seç Market, daha ilkin de belirtildiği benzer biçimde, Bizim Toptan ve Yıldız Tüm ortaklık’in ortak şirketleridir. Yıldız Tüm ortaklık’in kurucusu, ülke çapında tanınan “Ülker” markasının da sahibi olan Sabri Ülker’dir. Yıldız Tüm ortaklık’in de katkısıyla toptan alışverişin kilit adı haline gelen Bizim Toptan’ın 2017 yılından bu yana genel müdürlüğünü Mustafa Balcı yürütüyor. Seç Market, bu iki kuvvetli isim yardımıyla pazardaki sağlam konumunu koruyor. Seç Market Kimdir sorusu kapsamında franchise alan şahıs sayısı kafa karıştırıcı olabilir sadece bilinmiş olduğu suretiyle Seç Market’in gerçek sahipleri Bizim Toptan ve Yıldız Tüm ortaklık.

Seç Market Franchise Kar Marjı

Kar marjı; Toplam gelirden toplam maliyetin çıkarılması, sonucun toplam gelire bölünmesi ve peşinden 100 ile çarpılmasıyla hesaplanır. Seç Market’in kar marjı, ürün ve bayilerin lokasyonlarına nazaran farklılık gösterir. Mesela et ve et ürünleri % mertebesine ulaşabilirken sigara ve alkol benzer biçimde ürünlerin oldukca daha düşük kar marjlarına haiz olduğu görülmektedir. Seç Market’in kar marjı averaj cironun –%’sidir.

Seç Market Bayilik Müracaat ve İletişim Detayları

Seç Market Bayilik Uygulaması secmarket.com.tr adresinden hepimiz tarafınca direkt erişilebilir. Seç Market bayilik başvurusu için doldurmanız ihtiyaç duyulan bir biçim bulunmaktadır. Bu formda; adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, yaptığınız iş, bulunduğunuz yada bayilik açmayı düşündüğünüz kent, seçtiğiniz şehirde bayilik açmak istediğiniz semt, tercihiniz bayilik için (haiz olduğunuz mağazanın dönüşümü yada yeni bayilik), yatırım için ayırdığınız meblağ, İşletme yönetiminde (aile ile yönetim, ortakla yönetim) olmak istediğiniz pozisyon hakkında yazmak istediğiniz bir paragraf var. , başkası tarafınca yönetiliyor) ve bayilik için niçin Seç Market’i seçtiğinizi.

Seç Market İletişim Detayları: Seç Market Merkez: Kuşbaşı Caddesi, No:19, Altunizade/ Üsküdar/ İstanbul – Posta Kodu: 34662

Seç Market Alan kişi Hizmetleri: 444 82 40/ secmarket.com.tr

Seç Market ile yukarıda verilen numarayı arayarak yada secmarket.com.tr adresine adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, il/ilçe bilgilerini, adres bilgilerini ve iletmek istediğiniz mesajı yazarak ulaşabilirsiniz.

Seç Market Bayilik İncelemeleri

Belirli bir platformdaki Seç Market bayilik yorumları şu şekildedir:

(Güncel yorumlar dikkate alınmıştır.)

13.07.2021

Burada multinet kartımı kullanıyorum. Öteki marketlere nazaran daha uygun.

06.01.2022

Franchise modelidir. Başka bir deyişle, işletmeci mahallenizin bakkalı, sadece organize bir pazarın çatısı altında. Ağırlıklı olarak Bizim Toptan tarafınca tedarik edilmektedir. Modelin fikri başarı göstermiş sadece Türkiye’de ne kadar süre çalışacağı bilinmiyor.

17.05.2022

Gördüğüm kadarıyla en akıllı hamleyi icra eden piyasa. Yeni marketler açmak yerine mevcut marketleri ve mümkünse senelerdir mevcud marketleri kapsar. Benim gözlemlerime nazaran yaşadığım yer olan Seç Market’e geçiş icra eden marketler birkaç senedir yeni oluşturulan marketler değil. Senelerdir mevcud ve varlığını sürdüren marketler. Kısaca “Bir bakkal, tüm zincir mağazalara karşın başarısız eğer olmazsa, başarısız olmaz” mottosuyla sağlam dallarla sistemi oluşturur. Mümkünse dükkânı tamamen Seç Market tabelası ile donatmaz, bakkalın malum adını de tabela olarak saklar.

Okuyun: Bakkal Bayiliği Elde eden Firmalar

Seç Market Bayilik Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Bayilerinden bir “usta perspektif” (Seç Market Bayilik Koşullarında da yer verilmiştir) talep eden Seç Market, “mahallenizin pazarı” sloganıyla son aşama samimi bir tavır sergilemekte ısrar ediyor. Seç Market bayiliği almak isteyen her insanın dikkat etmesi ihtiyaç duyulan en mühim unsur samimiyettir. Bir öteki temel unsur da tahmin edilebileceği benzer biçimde “rekabet” kavramıdır. Yenilikçi ve uyarlanabilir profiller Seç Market bayiliklerinin öncelikli tercihidir. Seç Market bayilik şartlarını yerine getirmiş ticari ve adli sicil kaydı temiz kişiler, Seç Market bayilik ücretini de karşıladıkları takdirde kolaylıkla bayilik alabilirler. Ek olarak Seç Market’in bayiliğini aldıktan sonrasında sergilenen tutumun devamlılığı da önemlidir.

Yorum yapın