SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA YOLU!

Satış yaparak para kazanmak para kazanma yollarından bir tanesidir. Bir ürünü tedarik ederek müşteriye satarak bir kâr elde ederiz. Bu ürün yelpazemizin genişliği değişik satış şekilleri ile sağlanabilir. Bu güne kadar değişik yöntemler hakkında sizlere bilgiler verdik. Bildiğimiz bir şey var sa oda müşterimizin ilgisine giden herşey için satış gerçekleştirebildiğimizdir. Bu sefer sizlere bir ürünü tedarik etmeden kolayca işlem yaparak para kazanmanın bir yolunu size anlatacağız. Mevzu başlığı ile ilgili olan kısım bir ürünün kısaca bir ürün satan firmanın ürününü onun adına bizim pazarlayarak satış gerçekleştirmemiz ve bu satıştan payımızı almamız bizim para kazanmamız ile neticelenecektir.

Bu mevzu ile ilgili videomuz yazımızın sonunda sizlerle olacaktır. Videomuzda sizlere detaylı bir ifade gerçekleştireceğiz.

 

Satış Ortaklığı Nedir ?

 

Adı üstünde satış ortaklığı hizmeti elde eden firmanın size verdiği ortaklık ile ürünlerinin bizim kanalımız ile satış yaparak komisyon verilen sisteme denir. Satış ortaklığı değişik firmaların değişik şartları ile anlaşılmaktadır. Her şirket kendi şartları ile iş yapmaktadır. Bu sistemlerde genel de satıştan komisyon verilmektedir. Bu sistemler ile ilgili sizlere birkaç araştırma gerçekleştireceğiz. Bu sistemlere benzer sistemler araştırabilir ve kendinize bakılırsa bir şirket seçebilirsiniz.

 

Iyi mi Satış Yapacaksınız ?

 

Biz size ilk olarak hosting domain vds benzer biçimde hizmetler sunan bir sistemi inceleyeceğiz. Son günlerde internet sayfası oluşturmak isteyen ve bir internet sayfasına haiz olmak isteyen kullanıcılar sayısı hızla artış göstermekte bulunduğunu görmekteyiz. İnternet kullanan şahıs sayısı hızla çoğalıyor ve bu yükseliş insanların bu biçim ürünlere olan rağbetini arttırmakta oluyor. Biz değişik forumlarda , web sitelerinde , çevremizde birçok insana bir server kurmadan ki bu iş büyük maliyetler istiyor, bu maliyetleri üstlenmeden satış yapmamıza yarar sağlıyor. Etrafımızda illaki oriflame avon benzer biçimde değişik firmaların kozmetik ürünlerini satan hanımefendiler görmüş olmalıyız. Sistem bir nevi bu meydana getirilen iş benzer biçimde firmanın ürünlerini ilk olarak yakınlarına sonrasında değişik web mecralarında yayınlayarak satabiliyorlar. Bu araştırma ile sizlere iyi mi ortaklık yapacağız anlatalım. Ilk olarak bizim seçtiğimiz firmayı tanıyalım.

 

Hostmana.com

 

Şirket değişik ürünleri ve hizmetleri ile göze çarpan bir şirket. Devasa yükseklikte olmamakla beraber kaliteli hizmeti ile seçeneklerimiz içinde. Satın alan teknik destek ve kontakt mevzusunda eksikleri olsa da şirket ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Bu firmaları incelerken herhangi bir ücret almıyoruz ve gerçek bir araştırma yaptığımızdan her yönü ile sizlere anlatmak istiyoruz. Bizim de sizlere anlattığımız benzer biçimde satış ortaklığımız bulunmakta. Ilk olarak Aşağıda sizlere bağlantı bırakacağız. Bu bağlantı ile kayıt olabilir ve web sitenize haiz olabilirsiniz. Bu bağlantı ile siteye ilk olarak üye oluyoruz.

 

Web Site Sahibi Olmak İçin Tıkla!

 

Siteye kayıt olduktan sonrasında alan kişi panelimize girerek satış ortaklığını etken hale getirmemiz gerekiyor.

 

Size komisyon oranlarını ve şartlarını okumanızı isteyecek. Sonrasında etkinleştiriyor ve panele yönleniyorsunuz. Burada kaç şahıs yönlendirmişsiniz. Kaç şahıs linkiniz ile alışveriş yapmış görmeniz mümkün oluyor. Size bir bağlantı oluşturuyor. Ek olarak web sitenize yerleştirip alan kişi çekebilmek için banner kısaca reklam kodlarıda sunuyor. Bu tarz şeyleri istdiğiniz yere kopyalayarak yada linkinizi paylaşarak müşterilerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

Burada yapacağımız şey alan kişi çekerek satıştan komisyon almamızdır. 100 TL Değerinde bir satıştan 15 tl benzer biçimde bir sayı kazanabilirsiniz. Buda size ortalama  % 15 kâr ile satış yaptığınız anlamına gelir. Bu bir gelir kaynağı siz bunu ek gelir olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta bu internet adresinden ürün satın alacaklar sizin linkiniz ile alsa bir kaybı olmayacağı benzer biçimde size faydası olacaktır.

 

Admitad

Bu internet sayfasına kolayca kayıt olabilirsiniz ve derhal ürün reklamları ile satış gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.

 

 

Sonrasında lüzumlu detayları doldurarak devam edebilirsiniz. Bu bilgiler size destek olacaktır.

 

Detayları doldurduktan sonrasında reklam yapmak istediğiniz ve seçtiğiniz toplumsal mecralar yada web sitelerinizin adresini ve doğrulanmasını isteyecektir. Kolaylıkla doğrulayın ve işlemlere devam edin size panele yönlendirip iş tekliflerini sunacaktır.

Buradan ayrıntıları görerek ve inceleyerek katılabilirsiniz. İngilizce kısımlar mevcut fakat kolayca çevirebilirsiniz. Bu mevzuda araştırma gerektiriyor fakat kolaylıkla moibl olyunları sitenizden yönlendirerek oyunlara indirme sağlayın. Bu sayede bazı oyunlarda tık başına 0,50 dolar kazanabilirsiniz. buda ortalama şuan da 3,5 tl yapıyor. Sizler için güzel bir kazanç olacaktır. İnceleyerek daha değişik ve büyük projeleri inceleyebilirsiniz.

 

Para kazanmak için birazcık araştırmak ve eğitim almak gerekiyor. Bunu siz kendiniz birazcık zaman geçirerek yapabilirsiniz.

 

Reklam Action

 

Ilk olarak siteye üye olmak gerekiyor. Fakat site hakkında birkaç iş fikri bulunuyor. İş modelleri şu şekilde :

Üyelik Kampanyaları

Her yeni üye için ödeme meydana getirilen kampanyalardır. Kampanyanın şartlarına bakılırsa Single Optin (tek onaylı) yada Double Optin (çift onaylı) onay mekanizması ile kurulabilir. Reklam modeli olarak CPL (Cost Per Lead) olarak adlandırılır.

Satış Kampanyaları

Gerçekleşen satış üstünden komisyon ödemesi meydana getirilen kampanyalardır. CPS (Cost Per Sales) olarak adlandırılır.

Install Kampanyaları

Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme meydana getirilen kampanyalardır. CPI (Cost Per Install) olarak adlandırılır.

İzleme Kampanyaları

Belirli bir video içeriğin izlenmesi başına ödeme meydana getirilen kampanyalardır. CPV (Cost Per View) olarak adlandırılır.

Bu iş modellerini kolayca seçebilirsiniz.

Üye olarak panele giriş sağlayabilirsiniz. Ilk olarak üyeliğiniz onaylanmalıdır.

 

Sonrasında size olan tekliflerini öteki sitelerdeki benzer biçimde değerlendirerek sitenize ekleyebilir oyunları indirmeler ile yada satışlar gerçekleştirerek online pazarlama yaparak kolayca fakat zaman harcayarak para kazanabilirsiniz.

“SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA YOLU!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın