SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA YOLU!

Satış yaparak para kazanmak para kazanma yollarından bir tanesidir. Bir ürünü tedarik ederek müşteriye satarak bir kâr elde ederiz. Bu ürün yelpazemizin genişliği farklı satış yöntemleri ile sağlanabilir. Bu güne kadar farklı yöntemler hakkında sizlere bilgiler verdik. Bildiğimiz bir şey var sa oda müşterimizin ilgisine giden herşey için satış gerçekleştirebildiğimizdir. Bu sefer sizlere bir ürünü tedarik etmeden kolayca işlem yaparak para kazanmanın bir yolunu size anlatacağız. Konu başlığı ile ilgili olan kısım bir ürünün yani bir ürün satan firmanın ürününü onun adına bizim pazarlayarak satış gerçekleştirmemiz ve bu satıştan payımızı almamız bizim para kazanmamız ile sonuçlanacaktır.

Bu konu ile ilgili videomuz yazımızın sonunda sizlerle olacaktır. Videomuzda sizlere detaylı bir anlatım gerçekleştireceğiz.

 

Satış Ortaklığı Nedir ?

 

Adı üstünde satış ortaklığı hizmeti sağlayan firmanın size verdiği ortaklık ile ürünlerinin bizim kanalımız ile satış yaparak komisyon verilen sisteme denir. Satış ortaklığı farklı firmaların farklı şartları ile anlaşılmaktadır. Her firma kendi şartları ile çalışmaktadır. Bu sistemlerde genel de satıştan komisyon verilmektedir. Bu sistemler ile ilgili sizlere birkaç inceleme gerçekleştireceğiz. Bu sistemlere benzer sistemler araştırabilir ve kendinize göre bir firma seçebilirsiniz.

 

Nasıl Satış Yapacaksınız ?

 

Biz size ilk olarak hosting domain vds gibi hizmetler sunan bir sistemi inceleyeceğiz. Son günlerde web sitesi kurmak isteyen ve bir web sitesine sahip olmak isteyen kullanıcılar sayısı hızla artış göstermekte olduğunu görmekteyiz. İnternet kullanan kişi sayısı hızla çoğalıyor ve bu yükseliş insanların bu tarz ürünlere olan rağbetini arttırmakta oluyor. Bizler farklı forumlarda , web sitelerinde , çevremizde birçok insana bir server kurmadan ki bu iş büyük maliyetler istiyor, bu maliyetleri üstlenmeden satış yapmamıza yarar sağlıyor. Etrafımızda illaki oriflame avon gibi farklı firmaların kozmetik ürünlerini satan kadınlar görmüş olmalıyız. Sistem bir nevi bu yapılan iş gibi firmanın ürünlerini öncelikle yakınlarına sonrasında farklı internet mecralarında yayınlayarak satabiliyorlar. Bu inceleme ile sizlere nasıl ortaklık yapacağız anlatalım. Öncelikle bizim seçtiğimiz firmayı tanıyalım.

 

Hostmana.com

 

Firma farklı ürünleri ve hizmetleri ile göze çarpan bir firma. Çok yüksek olmamakla birlikte kaliteli hizmeti ile seçeneklerimiz arasında. Müşteri teknik destek ve iletişim konusunda eksikleri olsa da firma ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Bu firmaları incelerken herhangi bir ücret almıyoruz ve reel bir inceleme yaptığımızdan her yönü ile sizlere anlatmak istiyoruz. Bizim de sizlere anlattığımız gibi satış ortaklığımız bulunmakta. Öncelikle Aşağıda sizlere link bırakacağız. Bu link ile kayıt olabilir ve web sitenize sahip olabilirsiniz. Bu link ile siteye öncelikle üye oluyoruz.

 

Web Site Sahibi Olmak İçin Tıkla!

 

Siteye kayıt olduktan sonra müşteri panelimize girerek satış ortaklığını aktif hale getirmemiz gerekiyor.

 

Size komisyon oranlarını ve şartlarını okumanızı isteyecek. Sonrasında etkinleştiriyor ve panele yönleniyorsunuz. Burada kaç kişi yönlendirmişsiniz. Kaç kişi linkiniz ile alışveriş yapmış görmeniz mümkün oluyor. Size bir link oluşturuyor. Ayrıca web sitenize yerleştirip müşteri çekebilmek için banner yani reklam kodlarıda sunuyor. Bunları istdiğiniz yere kopyalayarak veya linkinizi paylaşarak müşterilerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

Burada yapacağımız şey müşteri çekerek satıştan komisyon almamızdır. 100 TL Değerinde bir satıştan 15 tl gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Buda size yaklaşık  % 15 kâr ile satış yaptığınız anlamına gelir. Bu bir gelir kapısı siz bunu ek gelir olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta bu web sitesinden ürün satın alacaklar sizin linkiniz ile alsa bir kaybı olmayacağı gibi size faydası olacaktır.

 

Admitad

Bu web sitesine kolayca kayıt olabilirsiniz ve hemen ürün reklamları ile satış gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.

 

 

Sonrasında gerekli bilgileri doldurarak devam edebilirsiniz. Bu bilgiler size yardımcı olacaktır.

 

Bilgileri doldurduktan sonra reklam yapmak istediğiniz ve seçtiğiniz sosyal mecralar veya web sitelerinizin adresini ve doğrulanmasını isteyecektir. Kolaylıkla doğrulayın ve işlemlere devam edin size panele yönlendirip iş tekliflerini sunacaktır.

Buradan ayrıntıları görerek ve inceleyerek katılabilirsiniz. İngilizce kısımlar mevcut ama kolayca çevirebilirsiniz. Bu konuda araştırma gerektiriyor ama kolaylıkla moibl olyunları sitenizden yönlendirerek oyunlara indirme sağlayın. Bu sayede bazı oyunlarda tık başına 0,50 dolar kazanabilirsiniz. buda yaklaşık şuan da 3,5 tl yapıyor. Sizler için güzel bir kazanç olacaktır. İnceleyerek daha farklı ve büyük projeleri inceleyebilirsiniz.

 

Para kazanmak için biraz araştırmak ve eğitim almak gerekiyor. Bunu siz kendiniz biraz vakit geçirerek yapabilirsiniz.

 

Reklam Action

 

Öncelikle siteye üye olmak gerekiyor. Ama site hakkında birkaç iş fikri bulunuyor. İş modelleri şu şekilde :

Üyelik Kampanyaları

Her yeni üye için ödeme yapılan kampanyalardır. Kampanyanın şartlarına göre Single Optin (tek onaylı) veya Double Optin (çift onaylı) onay mekanizması ile kurulabilir. Reklam modeli olarak CPL (Cost Per Lead) olarak adlandırılır.

Satış Kampanyaları

Gerçekleşen satış üzerinden komisyon ödemesi yapılan kampanyalardır. CPS (Cost Per Sales) olarak adlandırılır.

Install Kampanyaları

Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPI (Cost Per Install) olarak adlandırılır.

İzleme Kampanyaları

Belirli bir video içeriğin izlenmesi başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPV (Cost Per View) olarak adlandırılır.

Bu iş modellerini kolayca seçebilirsiniz.

Üye olarak panele giriş sağlayabilirsiniz. Öncelikle üyeliğiniz onaylanmalıdır.

 

Sonrasında size olan tekliflerini diğer sitelerdeki gibi değerlendirerek sitenize ekleyebilir oyunları indirmeler ile yada satışlar gerçekleştirerek online pazarlama yaparak kolayca ama vakit harcayarak para kazanabilirsiniz.

“SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA YOLU!” üzerine bir yorum

Yorum yapın