Sarıyer Börek Bayilik Veriyor

n

Besin sektörü ile ilgili birçok şirket ile ilgili yorum ve tespitler yaptık ve kâr marjlarını sizler ile paylaştık. Bu mevzuda üstümüze düşen birazcık araştırmak idi.

Şimdi bu mevzuda yeni bir firmadan bahsedeceğiz. Besin mevzumuz börek ve ilgi çekici ve lezzeti ile tüketiciye kendini sattıran bir ürün olarak  niteleyebiliriz.

Maliyet ve yatırım mevzusunda fazla açılamam diyenler için biçilmiş kaftan.

Bu mevzuda iş planına uyan ve lokasyonu iyi olan bir nokta ile işe sıkııca ve çabucak başlayabilirsiniz.Bu mevzuda sizlere başvuu formu sunuyorlar. Müracaat formunu doldurarak sizde başvurabilirsiniz. Heralde her şirket benzer biçimde mali şartları vardır sadece bu tarz şeyleri iletişime geçerek konuşabilirsiniz.

Zamanı Sarıyer Börek Franchise sistemine katılma fırsatı!…
Zamanı Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni işletmelerle genişletme amacındadır. Geliştirilmiş franchise formülünde bayileriyle tüm deneyimini ve data birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir.

 

Mağazalar
Mağazalarımız asgari 100 m2 kapalı alanda hizmet veren işyerleridir. Mağaza tasarımlarımızda cafe konseptine ağırlık vermekteyiz.

Franchise Toplam Maliyet Bedeli
Franchise katılım bedeli bölgelere gore değişmektedir.

Mağazaların Konumu:
Zamanı Sarıyer Börek satış noktası olarak AVM fastfood bölümleri, ana cadde üzerlerinde açık alanları olan mağazalar benzer biçimde hareketli konumlar tercih edilmektedir. Zamanı Sarıyer Börek konseptine gore düzenlenen bir mağazanın açılış maliyeti metrekare boyutuna ve fiziki durumuna gore değişim göstermektedir.

Görüşme Süreci:
Yatırımcı tarafınca kabul edilen mağaza bölge ve bölgeleri tespit edilip, müracaat formu eksiksiz doldurulduktan derhal sonrasında adım atar.

Ürün Sevkiyatı:
Tüm ürünler ve tedarik malzemeleri firmamız yada bölge dağıtıcısı tarafınca zamanında kapıya teslim edilir.

 

Bayilikleri bulunan iller:

“Sarıyer Börek Bayilik Veriyor” üzerine 2 yorum

Yorum yapın