Sarıyer Börek Bayilik Veriyor

n

Gıda sektörü ile ilgili birçok firma ile ilgili yorum ve tespitler yaptık ve kâr marjlarını sizler ile paylaştık. Bu konuda üstümüze düşen biraz araştırmak idi.

Şimdi bu konuda yeni bir firmadan bahsedeceğiz. Gıda konumuz börek ve ilgi çekici ve lezzeti ile tüketiciye kendini sattıran bir ürün olarak  niteleyebiliriz.

Maliyet ve yatırım konusunda fazla açılamam diyenler için biçilmiş kaftan.

Bu konuda iş planına uyan ve lokasyonu iyi olan bir nokta ile işe sıkııca ve çabucak başlayabilirsiniz.Bu konuda sizlere başvuu formu sunuyorlar. Başvuru formunu doldurarak sizde başvurabilirsiniz. Tabiki her firma gibi mali şartları vardır ancak bunları iletişime geçerek konuşabilirsiniz.

Tarihi Sarıyer Börek Franchise sistemine katılma fırsatı!…
Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni işletmelerle genişletme amacındadır. Geliştirilmiş franchise formülünde bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir.

 

Mağazalar
Mağazalarımız asgari 100 m2 kapalı alanda hizmet veren işyerleridir. Mağaza tasarımlarımızda cafe konseptine ağırlık vermekteyiz.

Franchise Toplam Maliyet Bedeli
Franchise katılım bedeli bölgelere göre değişmektedir.

Mağazaların Konumu:
Tarihi Sarıyer Börek satış noktası olarak AVM fastfood bölümleri, ana cadde üzerlerinde açık alanları olan mağazalar gibi hareketli konumlar tercih edilmektedir. Tarihi Sarıyer Börek konseptine göre düzenlenen bir mağazanın açılış maliyeti metrekare boyutuna ve fiziki durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Görüşme Süreci:
Yatırımcı tarafından düşünülen mağaza bölge ve yerleri tespit edilip, başvuru formu eksiksiz doldurulduktan hemen sonra başlar.

Ürün Sevkiyatı:
Tüm ürünler ve tedarik malzemeleri firmamız veya bölge distribütörü tarafından zamanında kapıya teslim edilir.

 

Bayilikleri bulunan iller:

“Sarıyer Börek Bayilik Veriyor” üzerine 2 yorum

Yorum yapın