Sampi Pide Bayiliği İle Kazan

Pide hayatımızın olmazsa olmaz lezzetlerinden. Sampi pide benzeri olmayan lezzeti ve ferah hizmeti ile bayilik fırsatı sunuyor.

 

Samsunda adını duyuran sampi pide Anlara da 1989 da başlatmış olduğu lezzet yolculuğuna devam ediyor.Bu lezzete ortak olup para kazanmanızıda sağlıyor. Bayilik vereceğini hem sitesinden hemde iktisat dergisinde gösterilen röportajda belirttiler.Benzeri olmayan lezzetlerini tüketiciye ulaştıran şirket “ Damak çatlatan lezzetlerin sırrı, kullanılan malzemelerde saklı! “ sloganı ile de ürünlerini yaptıkları hizmet ile kanıtlıyor.

Mersin , İstanbul avrupa ve Asya , Tekirdağ da şubeleri olan şirket yeni bayiliklerini bu iller haricinde ve ya bu iller içinde alan kişi potansiyelli noktalar ve işlek caddeler şartı ile bekliyor.

Sampi Pide Kimdir ?

Adını, Samsun’un tüm yurda ve dünyaya nam salmış Samsun pidesinden alan Sampi Pide, 1989 senesinde Ankara Mesnevi’de başlatmış olduğu lezzet yolculuğuna, 2008 başı itibariyle Metro Tüm ortaklık çatısı altında devam etmektedir. 1995 yılından itibaren franchise sistemiyle tüm yurda yayılmış zincir mağaza konsepti ve kurumsal yapısı ile, sektördeki ilk ve tek zincir pide markası olma hususi durumunu tam 26 senedir korumakta olan Sampi’nin en büyük hedefi Avrupa, Orta Doğu ve Arap Devletlerinde de bayilikler açarak geleneksel Türk lezzeti olan “Samsun Pidesini” tüm dünyaya tanıtmak da yer verilmiştir.

“ Damak çatlatan lezzetlerin sırrı, kullanılan malzemelerde saklı! “

Geleneksel Samsun Pidesini günümüzün çağıl ve hijyenik üretim yöntemleriyle sevenlerine sunan Sampi Pide’ nin benzersiz lezzetinin sırrı, sebzenin en tazesini, etin en kalitelisini kullanmasıdır. Düşük yağ oranına haiz %100 dana eti ve günlük hazırlanan sebzeler ile meydana getirilen pideler “ Sampi Pide “ restoranlarında enfes bir tada bürünmektedir.

Şirket Bunların yanı sıra simit ustası markası adı altında da simit ve poğaça üstüne kiosk ve cafe seçimi modellerinide bulunduruyor.

  • Hedef Bölgeler : olmak suretiyle, uygun görülecek tüm dünya devletlerinde Master Franchise sistemi ile bayilikler verilecektir.
  • İsim Hakkı Bedeli : 10000 – USD
  • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 55000 – USD
  • Averaj Şube Açılış Maliyeti: 650000 – USD
  • Toplam Lüzumlu İşletme Sermayesi : 60000 – USD
  • Averaj Şube Kurulum Süresi : 1 Ay

 

Bayilik Fırsatı için :

 

  • İlgili Şahıs : Ercan YILMAZ
  • Adres : Cumhuriyet Mah. Reşadiye Cad. No:21 Beykoz – İstanbul
  • Telefon : 0 505 188 90 00 Faks: 0 216 693 13 94

İletişim Adreslerini Kullanabilirsiniz.

“Sampi Pide Bayiliği İle Kazan” üzerine bir yorum

Yorum yapın