Sampi Pide Bayiliği İle Kazan

Pide hayatımızın vazgeçilmez lezzetlerinden. Sampi pide eşsiz lezzeti ve ferah hizmeti ile bayilik fırsatı sunuyor.

 

Samsunda adını duyuran sampi pide Anlara da 1989 da başlattığı lezzet yolculuğuna devam ediyor.Bu lezzete ortak olup para kazanmanızıda sağlıyor. Bayilik vereceğini hem sitesinden hemde ekonomi dergisinde yayınlanan röportajda belirttiler.Eşsiz lezzetlerini tüketiciye ulaştıran firma “ Damak çatlatan lezzetlerin sırrı, kullanılan malzemelerde saklı! “ sloganı ile de ürünlerini yaptıkları hizmet ile kanıtlıyor.

Mersin , İstanbul avrupa ve Asya , Tekirdağ da şubeleri olan firma yeni bayiliklerini bu iller dışında ve ya bu iller içinde müşteri potansiyelli noktalar ve işlek caddeler şartı ile bekliyor.

Sampi Pide Kimdir ?

Adını, Samsun’un tüm yurda ve dünyaya nam salmış Samsun pidesinden alan Sampi Pide, 1989 yılında Ankara Mesnevi’de başlattığı lezzet yolculuğuna, 2008 başı itibariyle Metro Holding çatısı altında devam etmektedir. 1995 yılından itibaren franchise sistemiyle tüm yurda yayılmış zincir mağaza konsepti ve kurumsal yapısı ile, sektördeki ilk ve tek zincir pide markası olma özelliğini tam 26 yıldır korumakta olan Sampi’nin en büyük hedefi Avrupa, Orta Doğu ve Arap Ülkelerinde de bayilikler açarak geleneksel Türk lezzeti olan “Samsun Pidesini” tüm dünyaya tanıtmak da yer almaktadır.

“ Damak çatlatan lezzetlerin sırrı, kullanılan malzemelerde saklı! “

Geleneksel Samsun Pidesini günümüzün modern ve hijyenik üretim yöntemleriyle sevenlerine sunan Sampi Pide’ nin benzersiz lezzetinin sırrı, sebzenin en tazesini, etin en kalitelisini kullanmasıdır. Düşük yağ oranına sahip %100 dana eti ve günlük hazırlanan sebzeler ile yapılan pideler “ Sampi Pide “ restoranlarında enfes bir tada bürünmektedir.

Firma Bunların yanı sıra simit ustası markası adı altında da simit ve poğaça üzerine kiosk ve cafe tarzı modellerinide bulunduruyor.

  • Hedef Bölgeler : olmak üzere, uygun görülecek tüm dünya ülkelerinde Master Franchise sistemi ile bayilikler verilecektir.
  • İsim Hakkı Bedeli : 10000 – USD
  • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 55000 – USD
  • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 650000 – USD
  • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 60000 – USD
  • Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 Ay

 

Bayilik Fırsatı için :

 

  • İlgili Kişi : Ercan YILMAZ
  • Adres : Cumhuriyet Mah. Reşadiye Cad. No:21 Beykoz – İstanbul
  • Telefon : 0 505 188 90 00 Faks: 0 216 693 13 94

İletişim Adreslerini Kullanabilirsiniz.

Sampi Pide Bayiliği İle Kazan” Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.