Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Geleneksel televizyon reklamlarını ve radyo – gazete reklamlarını izleyerek elbette izleyiciler para kazanamaz. Fakat Reklam İzleyerek Para Kazanmak internet alt yapısı ile mümkündür. Bu alanda insanlara reklam izlettirerek izledikleri reklamlar karşılığında ödeme yaptığını iddia eden pek çok platform ortaya çıkmıştır. İnsanların gösterdikleri yüksek ilgi nedeniyle bu sayının artacak olduğu da bilinmektedir. Fakat resmi olarak denetim yapılmasının mümkün olmaması nedeniyle her birinin vaat ettikleri ödemeleri yerine getiriyor demek mümkün değildir. Zaman kaybı yaşamamak ve beklentileri karşılayacak rakamları elde edebilmek adına doğru platformların tercih edilmesi önemlidir.

Reklam izle para kazan sistemi hakkında tüm detayları, ay sonunda elinize ne kadar geçeceğini ve kazanç sağlamak isterken tercih etmeniz gereken Popüler Reklam İzleme Siteleri bilgilendirmelerini yazımız devamında bulacaksınız. Konu hakkında bilgilendirmeler yapıyor olduğumuz sistemlerin genellikle yabancı siteler olduğunu göreceksiniz. Yurt içinde bu tarz oluşumların sayıları hem çok az, hem de kazandırdıkları rakamlar pek tatmin edici olmamaktadır. Fakat boş vaktiniz varsa ve az da olsa kazanç elde etmek istiyorsanız en azından platformların faaliyetlerini devam ettirmeleri, gördükleri ilgi nedeniyle sayılarının artması amacıyla desteklerinizi reklam izlemeye devam ederek sürdürebilirsiniz. Bu sayede teknolojinin gün geçtikçe ilerlemesine bağlı olarak Türk, Türkçe hizmet veren reklam izleme siteleri de sayılarını artırmayı başaracaklardır. Elbette sayılarının artmasına bağlı olarak ortaya çıkan rekabet ise son kullanıcıya artı gelir olarak yansıyacaktır.

Para Kazandıran Reklam İzleme Siteleri

Standart bir kullanıcı 2020 verilerine göre reklam izleyerek ay sonunda 500 TL’ye varan reklamlar kazanabilir. Elbette bu alanda alt üye sayınızı artırarak, Reklam İzleme Siteleri üzerinden farklı hesaplar satın alarak yani düşük tutarlı da olsa yatırımlar yaparak gelir hedefleriniz artması mümkündür. Günümüzde bilgisayar ve telefonla internet üzerinde geçirilen vakit bir hayli fazla olduğuna göre bunu gelir elde etmeye yönelik kullanıyor olmak çok anlamlı olacaktır.

İnternetten Reklam İzleyerek Para Kazanmak için üye olduğunuz siteler şirketler ile reklam anlaşmaları yapmaktadırlar. Yapılan anlaşmaya göre kazanç modelleri değişiklik göstermektedir. Örneğin bir firma günlük belirli bir ziyaretçinin internet sitelerini ziyaret etmelerini isterken bir firma ürün tanıtımı için hazırladığı videoların seyredilmesini talep edebilir. Üye olduğunuz platform ise sizlere çeşitli görevler tanımlayarak bu görevlerde firma ile yaptığı anlaşmanın yerine getirilmesini sağlayabilir. Kaydettiğiniz her aşama ise size kazanç sağlayacaktır. Örneğin panelinize düşen bir videoyu izlemek 10 TL kazandırırken, reklam veren firmanın sitesini ziyaret etmeniz 1 TL kazandırabilir. Elbette görevin tamamlanması için harcamanız gereken zaman direkt olarak elde edeceğiniz geliri etkilemektedir.

Popüler Reklam İzleme Siteleri

Rotate4all

Sektöre ilgisi olanların PTP siteleri anlamını bildiğini biliyoruz Popüler PTP siteleri arasında yer alan Rotate4all aylık 24 dolara varan kazanç fırsatları sunmaktadır. Günümüz kuru düşünüldüğünde bu rakamın ciddi bir gelir getireceğini söyleyebiliriz. Reklamların çok kısa olması bilgisayar, telefon başında çok vakit geçirmeyenlerin dahi değerlendirebilecekleri kazanç fırsatları sunmaktadır.

Neobux

Sektöre giriş yaptığı dönemde farklı alt yapısı ile dikkatleri üzerine çeken platform uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir. Kazançların farklı yöntemler ile hesabınıza çekilebiliyor olması ve bu yöntemlerin arasında Türkiye’de kullanılan finans aracı kurumlar da yer alması ülkemizden bir hayli fazla ilgi görmesine neden olmaktadır. Kazanç miktarınız hesabınıza düşen reklam türlerine ve reklam sürelerine göre değişiklikler göstermektedir.

Superpay

Reklam izleyen üyelerine 2003 yılından bu yana ödeme yapıyor olan sistem üzerinde Anket Doldurarak Para Kazanmak da mümkündür. Hesaplarınıza üyelik hemen sonrasında tanımlanan görevleri yerine getirerek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yorum yapın