Radyo Kurarak Para Kazan Resimli Anlatım

Radyo kurarak dinleyicilerinizin potansiyeline gore reklamlar ve tıklamalar dan para kazanabilirsiniz.

 

Radyo oluşturmak aklınıza zahmetli bir iş şeklinde gelebilir sadece size web ortamında radyo kurarak dinleyici edinmenin yollarını anlatacağım. Ilk olarak ücretli yada parasız bir alan adı alarak sitemizi oluşturalım ve radyo sistemi için lüzumlu adımları izleyelim gerisi kolay. Bu mevzuda web bilgisi olan site işleri ile ilgilenen bir dostunuz var ise işiniz daha kolay adımları ileyerek daha kolay yapabilirsiniz.Şimdi başlamış olalım.

 

-Ilk olarak flatcast.com adresine girerek kayıt olalım.

Resimli ifade

 

Kayıt olduktan sonrasında mailimize girerek etken etmeniz gerekmektedir. Kimi zaman spam klasörüne düşmektedir denetim edebilirsiniz.Sonrasında yine siteye girerek kanalı etken edelim.

Kayıt bitince siteden aşağıdaki detayları kaydedin sid bilgisi aşağıda ki şeklinde yazar onu kaydedin onunla ve oluşturduğumuz gizyazı ile yayına gireceğiz.

Şimdi gösterim zamanı yayına girelim ve yapalım.

Rahat bir ifade yaptık. İsterseniz radyonuz için sizlere yardım edebiliriz. Daha detaylı anlatırız. Siz tüm bu işlemleri hallettikten sonrasında sitenize reklamlar ve öteki materyalleri ilave ederek para kazanabilirsiniz. Sitenize müzik dinlemek ve talep istemek için giren insanoğlu tıklayarak size adsense şeklinde ortamlarda para kazandırabilir. Ek olarak banner reklamları da alabilirsiniz. Sorunlarınız olursa sizlere destek oluruz.

“Radyo Kurarak Para Kazan Resimli Anlatım” üzerine bir yorum

Yorum yapın