Radyo Kurarak Para Kazan Resimli Anlatım

Radyo kurarak dinleyicilerinizin potansiyeline göre reklamlar ve tıklamalar dan para kazanabilirsiniz.

 

Radyo kurmak aklınıza zahmetli bir iş gibi gelebilir ancak size internet ortamında radyo kurarak dinleyici edinmenin yollarını anlatacağım. Öncelikle ücretli veya ücretsiz bir alan adı alarak sitemizi oluşturalım ve radyo sistemi için gerekli adımları izleyelim gerisi kolay. Bu konuda internet bilgisi olan site işleri ile ilgilenen bir arkadaşınız var ise işiniz daha kolay adımları ileyerek daha kolay yapabilirsiniz.Şimdi başlayalım.

 

-Öncelikle flatcast.com adresine girerek kayıt olalım.

Resimli anlatım

 

Kayıt olduktan sonra mailimize girerek aktif etmeniz gerekmektedir. Bazen spam klasörüne düşmektedir kontrol edebilirsiniz.Sonra tekrar siteye girerek kanalı aktif edelim.

Kayıt bitince siteden aşağıdaki bilgileri kaydedin sid bilgisi aşağıda ki gibi yazar onu kaydedin onunla ve oluşturduğumuz şifre ile yayına gireceğiz.

Şimdi yayın zamanı yayına girelim ve deneyelim.

Basit bir anlatım yaptık. İsterseniz radyonuz için sizlere yardım edebiliriz. Daha detaylı anlatırız. Siz bütün bu işlemleri hallettikten sonra sitenize reklamlar ve diğer materyalleri ekleyerek para kazanabilirsiniz. Sitenize müzik dinlemek ve istek istemek için giren insanlar tıklayarak size adsense gibi ortamlarda para kazandırabilir. Ayrıca banner reklamları da alabilirsiniz. Sorunlarınız olursa sizlere yardımcı oluruz.

Radyo Kurarak Para Kazan Resimli Anlatım” Yorumlar

  1. Saime Şura Tokaç

    Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.