PRATİK ÇAMAŞIR ASKILIĞI İŞİ KURARAK PARA KAZAN!

Ev hanımlarının sıkıntılı çamaşır işine ergonomik çamaşır askılığı ile balkonlarda rahatça asılabilen çamaşır askılığı işine başlayarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

 

Çamaşır asmak zahmetli bir iş olsada yanı sıra askılık ve evde yer bulmak problem haline geldi. Bu problemler ortaya bir arz talep ilişkisi doğurarak balkonlarda tavana monte edilen çamaşır askılıklarını popüler hale getirdi. Bu askılıklar tavana monte diliyor ve store perde benzer biçimde ipi çekerek aşağıya yukarıya çekiliyor ve çamaşır asarken indirip astıktan sonrasında kaldırıyorsunuz. Bu sayede çamaşır askılığı odanızda ayağınıza takılmıyor. Bu işlem rahat ve kolay montajlıdır. Bir tek toz çıkararak monte diliyor. Herhangi görsel bir bozukluğu da bulunmuyor.

Ürünle ilgili başka detaylar , Kesinlikle kopma yapmaz.İplerin çekeri 190 KG Dır
Kesinlikle Paslanmaz, Dekoratiftir, Pratiktir, kullanışlıdır.
Yağmur yağsa bile, çamaşırlar balkonda tavanda olacağı için ıslanmaz.
Balkon, Çamaşır odası ve Banyoda rahatça kullanılabilir.

Gelelim iş fikrimize.

İş fikrimiz bu ürünlerin satış ve montajı. Bu ürünleri üreterek de satabiliriniz. Üretme imkanınız yoksa hem satış hem de montaj işinden para kazanabilirsiniz. Bu işte para kazanmak deyimini iyice kavramanız mümkün. Birçok imalatçısı bulunan ürünün toptan fiyatı ile alabilirsiniz. Bu işten kısa bir hesap yapalım ve nelere ihtiyacımız var görelim.

Ilk olarak bir mağaza oluşturabiliriz. Yada toplumsal medyayı kullanarak evimizden bile satış yapabiliriz. Ilk olarak ürünü tedarik ediyoruz. Averaj birçok boyutu var fakat averaj olarak bir ürünü 200 liraya alabiliyoruz. Bununla ilgili yazışma numaraları vereceğiz sizler arayıp daha detaylı konuşabilirsiniz.

200 liradan 100 tane alsak başlangıçta toplam 20 bin lira yapıyor. Bu ürünlerin kurulumundan kurulum başına 100 lira alacaksınız en aşağıya. Konuma nazaran siz ayarlarsınız. Bu ürünleri % 50 en düşük kâr marjı ile satarsak bu 300 lira oluyor.Yaptığımız hesaba nazaran toplamda 30 bin lira ciro yakalamış oluyoruz. Diyelim ki 100 tane ürünün yarısını biz monte ediyoruz. bu da 50 kişiye montaj anlama gelir buradan da 5 bin lira anlama gelir. Toplam ciromuz burada 35 bin oluyor.  Buradan kısa ve öz bir hesapla 35 bin lira ciro yaparak 15 bin lira kazandık. 20 bin lirası ana para için lüzumlu para idi. geri kalan 15 bin lira ile 3 bin lira kira diyelim. 2 bin lira yiyecek ve harcama olarak düşelim geriye 10 bin lira kalır. 1000 lira muhasebe ve vergi için bölelim. geriye 9 bin lira kalıyor. Yanınıza becerikli bir usta alıp çalıştırmak isterseniz 3- 4 bin lira gider daha çıkarız ve geriye 5 bin lira para kazanmış oluruz. Bura da küçük bir hesap yaptık kesinlikle değişkenlik izah edebilir. Evden bile rahatça sitelerin fazla olduğu bölgelerde pazarlayabilirsiniz. Bundan dolayı artık apartmanlarda balkona sarkıtılmış çamaşır asmak yasaklandı ve bir çok apartman yönetimi izin vermiyor.  Bu da size iş alanı olarak geri dönüyor. Pazarlama ve reklama güzel ağırlık verirseniz emin olun başarmak içten bile değil. ZATEN BAŞARMAK İÇİN İSTEMELİSİNİZ.

 

Şimdi sizlere birkaç yazışma numarası ve adres veriyorum bu numaralarla yazışma kurabilirsiniz. Geriye kalan aklınız da sorular olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • ASKUR Gürtaş İnş.ve Kalıp San.Tic.Ltd.Şti. Esenbey Mah. Yurt Sok. Selçuk Ecza Deposu Karşısı Merkez NİĞDE 51100 Türkiye MERKEZ / NİĞDE

0388 232 09 86

0532 391 53 36

0532 391 53 36

 

 

  • BULUTPEN’’ DOĞRAMA CAM ÜRETİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

Çakıl Mahallesi Elbasan Caddesi No: 61 Çatalca / İstanbul .

0212 461 87 07

P.tesi-Cuma: 9:00.00-18:00

C.tesi: 9:00-12:00

Pazar: Kapalı

 

GÜNEYSU  TİCARET

HÜSEYİN KARALİ

0537 787 87 27

“PRATİK ÇAMAŞIR ASKILIĞI İŞİ KURARAK PARA KAZAN!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın