Pos Rulosu Satarak Para Kazanmak!

Pos rulosu satarak para kazanmak son sıralar da popüler olan bir para kazanma yöntemi sadece bir çok insanoğlunun bu mevzu hakkında bilgisi yok o yüzden bu mevzuda niyetiniz olursa elinizi acele tutmanız gerekmektedir. 

Peki nedir bu pos rulosu ?

Bildiğimiz benzer biçimde kredi kartı kullanırken bir fiş alıyoruz ve bunun üstünde iş yeri detayları ve alışveriş bilgileri yazıyor. Bu fişin rulosuna deniyor pos rulosu. Bu rulo kullanımı insanlarda nakit tüketiminin düşerek kart alışverişlerinin kullanımını artması sebebi ile kullanımı artmış bulunmaktadır. Bu mevzuda kırtasiyeler fahiş fiyatlar ile müşterilerini üzmekte olup yalnız kapısına gelen pos rulosu satıcılarını geri çevirmemekte. Bu işle ilgili düşük ana para ile kurulabilecek iş fikirleri içinde olmaktadır.

Nereden başlayabiliriz ?

 

Ilkin tedarik kısmından başlayacağız. Bu mevzudan ilkin bir kırtasiyeye gidip pos rulosu fiyatını öğrenelim ve fiyat için piyasa araştırması yapmış oluruz. Sonrasında kırtasiye toptancısı bulalım eğer bulamazsanız bizlere ulaşın size destek olalım. Tedarik tarafını çözdükten sonrasında işimiz daha kolay ilk etapta vergi kaydı bile olmasına gerek yok fakat bu mevzuda biz size yinede rahat usul olun derim sonuçta vergi kaçırmak kabahat. Sonrasında doldurun çantanıza pos rulolarını doğru işlek caddelerde dükkanları gezmeye. Kolaylıkla elinizde iki üç ruloyu göstererek satış yapabilirsiniz.

Bu iş fikri bir ihtimal bazılarınız için saçma gelebilir fakat size şu şekilde anlatmak isterim yalnız bir paket rulodan 2-3 tl kazanabilirsiniz. günde 50 paket rahatça satılabilir. Günde satışlarınızı arttırmak için konumunuzu değiştirin ve her hafta oraya yine gidin alan kişi size alışsın. Sizin geleceğinizi bilir. Numaranızı bırakın gerekseme halinde gene isteyebilsinler. Bu mevzu size çakmak işi benzer biçimde kârlı bir iş olacaktır. Bu fikri uygulamak için bence derhal başlayabilirsiniz. İşsizlik sorununa çözüm olarak bu düşünce size uygun olabilir.

Şu anda fiyatlar ile ilgili derhal yakınlarınızdan işe başlayabilirsiniz. Şimdiden Başarılar Dilerim…

Yorum yapın