Pos Rulosu Satarak Para Kazanmak!

Pos rulosu satarak para kazanmak son sıralar da popüler olan bir para kazanma yöntemi ancak çoğu insanın bu konu hakkında bilgisi yok o yüzden bu konuda niyetiniz olursa elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir. 

Peki nedir bu pos rulosu ?

Bildiğimiz gibi kredi kartı kullanırken bir fiş alıyoruz ve bunun üzerinde iş yeri bilgileri ve alışveriş detayları yazıyor. Bu fişin rulosuna deniyor pos rulosu. Bu rulo kullanımı insanlarda nakit tüketiminin düşerek kart alışverişlerinin kullanımını artması nedeni ile kullanımı artmış bulunmaktadır. Bu konuda kırtasiyeler fahiş fiyatlar ile müşterilerini üzmekte olup sadece kapısına gelen pos rulosu satıcılarını geri çevirmemekte. Bu işle ilgili düşük sermaye ile kurulabilecek iş fikirleri arasında olmaktadır.

Nereden başlayabiliriz ?

 

Önce tedarik kısmından başlayacağız. Bu konudan önce bir kırtasiyeye gidip pos rulosu fiyatını öğrenelim ve fiyat için piyasa araştırması yapmış oluruz. Sonrasında kırtasiye toptancısı bulalım eğer bulamazsanız bize ulaşın size yardımcı olalım. Tedarik tarafını çözdükten sonra işimiz daha kolay ilk etapta vergi kaydı bile olmasına gerek yok ama bu konuda biz size yinede basit usul olun derim sonuçta vergi kaçırmak suç. Sonrasında doldurun çantanıza pos rulolarını doğru işlek caddelerde dükkanları gezmeye. Kolaylıkla elinizde iki üç ruloyu göstererek satış yapabilirsiniz.

Bu iş fikri belki bazılarınız için saçma gelebilir ama size şöyle anlatmak isterim sadece bir paket rulodan 2-3 tl kazanabilirsiniz. günde 50 paket rahatça satılabilir. Günde satışlarınızı arttırmak için konumunuzu değiştirin ve her hafta oraya tekrar gidin müşteri size alışsın. Sizin geleceğinizi bilir. Numaranızı bırakın ihtiyaç halinde yine isteyebilsinler. Bu konu size çakmak işi gibi kârlı bir iş olacaktır. Bu fikri uygulamak için bence hemen başlayabilirsiniz. İşsizlik sorununa çözüm olarak bu fikir size uygun olabilir.

Şu anda fiyatlar ile ilgili hemen yakınlarınızdan işe başlayabilirsiniz. Şimdiden Başarılar Dilerim…

Yorum yapın