Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir?

Peynir Baba Bayilik Koşulları Nelerdir?  Komisyon Oranı Nedir?

Peynir Baba Bayilik Koşulları Nedir? Komisyon Oranı Nedir?

Isterseniz Peynir Baba bayilik koşulları hakkında informasyon alarak markanın bayilik hizmetine başlayabilirsiniz. Kahvaltılık ürün gruplarının satışını meydana getiren firmalar içinde Peynir Baba da yer verilmiştir. 1996 senesinde Yöre Grup tarafınca temelleri atılan şirket, bölgesel ürünlerin satışı ile öne çıkıyor. İlk olarak Kocaeli’de kurulmuş olan markanın bugün Türkiye’de birçok değişik formda bayisi bulunmaktadır.

100’den fazla bayisi bulunan Peynir Baba, her yörenin kahvaltılık ürünlerini tüketiciyle bir araya getiriyor. Hızla büyüyen markanın ürün yelpazesi her geçen gün genişlemektedir. Cheesemaker Baba bayilik hizmeti aldıktan sonrasında direkt şirket ile iletişime geçebilir ve ilk kanaldan bu hizmete devam etme yetkisine haiz olabilirsiniz.

Peynir Baba Bayiliği Iyi mi Alınır?

Cheesemaker Baba firmasından bayilik almak için firmanın resmi web sitesini inceleyebilirsiniz. Lüzumlu şartlar ve müracaat adımları firmanın resmi web sitesinde açıkça belirtilmiştir. Buradaki yönergeleri takip ederek lüzumlu başvuruları yapabilir ve Peynir Baba bayilik hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Peynir Baba bayiliği almak için izlemeniz ihtiyaç duyulan müracaat süreci şu şekildedir;

Adaylar ilk olarak web sitesinde yer edinen ön müracaat formunu doldurup gönderiyor. Formlar incelendikten sonrasında uygun görülen adaylar merkeze çağrı edilir. Adaylarla merkezde mülakat yapılır. Bayilik için lüzumlu tutarı ödeyebilen adaylarla ikinci bir görüşme yapılır. Bu görüşmede adaylar hizmet için tercih ettikleri özellikleri lüzumlu tavsiyelerle beraber komisyona sunarlar. Tavsiye edilen yer komisyon yetkililerince uygun bulunursa yetkililer tarafınca işletme ziyaret edilir. Yerin hizmete uygun olduğu kanaati var ise taşınmaz üstünde lüzumlu onarım ve tadilatlara başlanmalıdır. Lüzumlu tadilat hizmetlerinin tamamlanması ile mekan açılışa hazırlanmış olur. Açılışın arkasından Cheesemaker Baba bayilik hizmeti başlıyor.

Peynir Baba, mülkün servise hazırlanması sürecini titizlikle ele alır. Bu kapsamda yenileme sürecinin her aşaması uzman takımlar tarafınca yakından takip edilmektedir. Tüm aşamalar uzmanlar tarafınca değerlendirilir ve uzmanların onayı ile iç dekorasyon tamamlanır. Uzman takımlar bayilik şube ile ilgili lüzumlu detayları merkeze iletir. Lüzumlu onayın verilmesi halinde işletmeciler Peynir Baba bayilik hizmeti vermeye başlayabilirler.

Peynir Baba Bayilik Veriyor Mu?

Organik ve organik ürün satışlarıyla öne çıkan Peynir Baba, taze ve kaliteli ürünlerini bayileri vasıtasıyla tüketicilerle bir araya getiriyor. Daima özgünlüğünü sakınan Peynir Baba, sizden gelecek franchise tekliflerine son aşama pozitif bakıyor. Bugün Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulunan marka her geçen gün daha da büyümeyi ve daha çok kesime hizmet vermeyi hedefliyor.

Peynir Baba’nın franchise koşulları hakkında informasyon aldıktan sonrasında istediğiniz bölgede franchise hizmeti vermeye başlayabilirsiniz. Bayilik için lüzumlu şartları yerine getirdikten sonrasında bu firmanın ürünlerini bayilik şartlarına uygun olarak değişik bölgelerde satabilir ve işyeri sahibi olabilirsiniz.

Peynir Baba bünyesinde her yaştan tüketiciye uygun kahvaltılık ürünler satılıyor. 7’den 70’e her yaştan tüketiciye ulaşmayı hedefleyen Peynir Baba’da tüketiciler, tüm kahvaltılık gereksinimlerine çözüm bulabiliyor.

Peynir Baba Bayilik Koşulları Nedir?

Peynir Baba bayilik hizmeti almak için bazı şartlara haiz olmanız önemlidir. Şartları eksiksiz olarak yerine getirdikten sonrasında bayilik hizmeti vermek için şirket ile iletişime geçerek lüzumlu başvuruları yapabilirsiniz. Cheesemaker Baba bayisi olabilmeniz için sizden istenecek şartlar şu şekildedir;

Bayilik başvurusu meydana getirecek adayların motivasyonunun yüksek olması gerekmektedir. Girişimcilik duygusu yüksek kişiler bayilik hizmeti için firmaya başvurabilirler. Bayilik hizmetine başvuracak adayların organizasyon ve yönetim şeklinde mevzularda lüzumlu becerilere haiz olması önemlidir. Tercihen daha ilkin besin sektöründe tecrübesi olanların başvurması tavsiye edilir. Bu kişilerin değerlendirme aşamasında daha çok şansları vardır. Bayilik başvurusu meydana getirecek kişilerin bayilik için lüzumlu bedeli ödemeye hazır olması gerekmektedir. Yatırıma hazır olan adaylar sorunsuz bir halde başvurularını gerçekleştirebilirler. Bayilik başvurusu meydana getirecek adayların bu işi ek bir iş olarak değil tam zamanlı bir gelir deposu olarak görmeleri gerekmektedir. Bu fikre haiz olan adaylar değerlendirme aşamasında önceliğe haiz olacaktır. Peynir Baba bayiliğine başvuracak adayların bu hizmet için tercih edecekleri mülkün durumu son aşama önemlidir. Marka bu mevzuda bayiliklerin genel olarak ana caddelerde olmasını talep ediyor. Hem yaya hem de vasıta trafiği açısından yolu olan bölgeler Peynir Baba bayiliği açmaya uygun görülüyor. Franchise için açılacak gayrimenkulün yürüyüş yolu, park, saha şeklinde alanlara yakın olması önemlidir. Mağaza olarak açılacak taşınmazın minimum 100 metrekare olması gerekmektedir. 100 metrekare üstü konutlarda öteki şartlar sağlanarak Peynir Baba bayilik hizmeti verilebilmektedir. Peynir Baba bayilik hizmeti için tercih edilecek mülkün başka bir şube ile lüzumlu ara mesafeyi muhafaza etmesi önemlidir. Rekabet açısından birbirine yakın noktalarda ikinci bir Peynir Baba işletmesi açılmasına izin verilmez.

Bayilik için yapılacak müracaat sonrasında hizmet verilecek gayrimenkulde lüzumlu şartların ve ortamın uygun olması gerekmektedir. Bunun için Peynir Baba bir görevli görevlendirir ve söz mevzusu taşınmazda hizmete elverişlilik koşullarının bulunup bulunmadığının incelenmesini ister. Uzman takımlar tarafınca yapılacak değerlendirme sonucunda gayrimenkulün hizmet vermeye uygun şartlara haiz olması halinde lüzumlu onaylar verilir.

Tüm koşullar uygun hale ulaştıktan sonra Peynir Baba bayiliği için lüzumlu olan öteki adımları takip edebilirsiniz. Firmanın bayilik hizmetini aldıktan sonrasında hizmet vereceğiniz mülkü kısa sürede hizmete hazır hale getirmek ve ürünleri tüketici ile buluşturmak mümkündür.

Cheese Daddy Komisyon Oranı Nedir?

Peynir Baba bugün Türkiye’de 20’den fazla ilde 100’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Müracaat aşamasını başarıyla tamamladıktan sonrasında görüşme aşamasına geçebilir ve buradan onay alırsanız lüzumlu bayilik ücretini ödedikten sonrasında firmada franchise olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Cheesemaker Baba bayiliği için sizden talep edilecek komisyon bedeli bu yıl 150.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutarı ödemeye hazır başvurursanız, franchise hizmeti alma şansınız öteki adaylara nazaran daha yüksek olacaktır.

Müracaat esnasında tüm aşamalardan geçebilmeniz ve pozitif bir netice alabilmeniz için lüzumlu detayları doğru girmeniz önemlidir. Bu yüzden ön başvuruda sizden istenen detayları doğru ve eksiksiz girmelisiniz.

Peynir Baba İletişim Detayları

Peynir Baba kontakt detayları aşağıdaki gibidir;

Peynir Baba resmi internet sayfası: https://www.peynircibaba.com.tr/

Peynir Baba kontakt telefonu: 0262 643 90 70 / 0262 643 06 00

Peynir Baba merkez adres: Osman Yılmaz Mahallesi 641 Sokak No:12 Gebze Kocaeli

Peynir Baba Alan kişi Hizmetleri İletişim: 0262 643 90 70 ve 0262 643 06 00

Lüzumlu bilgiler ile şirket ile iletişime geçebilir, bayilik koşulları hakkında daha detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz.

Peynir Baba Bayilik Almak Mantıklı Mı?

Peynir Baba bayilik hizmeti de verilen hizmetler arasındadır. Besin sektöründe hizmet veren şirket her geçen gün büyüyen yapısı ile dikkat çekmektedir. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet veren markanın bayiliğini alarak bulunduğunuz ilde yada bölgenizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın