Pegasus Müşteri Hizmetleri (2023)

Pegasus, 40’ı aşkın ülke de 110’dan fazla noktaya düşük maliyetli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 1990 senesinde kurulan şirket, günümüzde Sabancı Tüm ortaklık tarafınca yönetiliyor. Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika benzer biçimde pek oldukca ülkede hizmet veren Pegasus, Türkiye’nin en büyük havayolu şirketlerinden biri. Güvenli bir ulaşım elde eden Pegasus, kapsamlı bir tayyare filosuyla hizmet veriyor. Filonun büyük bir kısmını Airbus A320neo ve Boeing 737-800 oluşturmaktadır.

Pegasus satın alan hizmetleri 0888 228 1212 numarasıyla 7/24 bilet rezervasyonu, değişiklik vb. mevzularda hizmet vermektedir. Ek olarak Flypgs mobil uygulaması ve internet sayfasını kullanarak da online işlem yapabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Pegasus davet merkezi ve öteki alternatif kontakt kanalları yer ediniyor. Ek olarak Pegasus bilet alımı, bilet değişimi vb. mevzularla ilgili en alt kısımdaki soruları inceleyebilirsiniz.

Anadolujet satın alan hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Pegasus Davet Merkezi

Telefon Numarası0888 228 1212Emek verme SaatleriPegaus davet merkezi 7/24 hizmet vermektedir.Direkt BağlanmaDavet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Pegasus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siz de Pegasus hakkında daha çok data edinmek ister misiniz? Pegasus hakkında en oldukca dört gözle beklenen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Pegasus ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir yada merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Pegasus Satın alan Hizmetleri Ücretli Mi?

pegasusTürkiye’den meydana getirilen aramalarda Pegasus satın alan hizmetleri 0888 228 1212 ile görüşmek parasızdır. Sadece Türkiye dışından meydana getirilen aramalarda bulunduğunuz ülkenin arama tarifesine nazaran ücretlendirilirsiniz.

Pegasus Güvenli Mi?

Uygun maliyetli havayolu ulaşımı elde eden Pegasus, en güvenilir havayolu şirketlerinden biridir. Genç bir filoya haizdir ve tayyare bakımları periyodik olarak yapılır. Ek olarak her uçuş öncesinde meydana getirilen rutin kontrollerle de güvenlik sağlanır.

Pegasus Ucuz Tayyare Bileti Iyi mi Alınır?

pegasus2Ucuz tayyare bileti almak için Pegasus’un dönemsel kampanyalarını ne olursa olsun takip etmelisiniz. Bir iki ay öncesinden tayyare bileti rezervasyonu yaptırarak daha indirimli gezi etmeniz mümkün. Pegasus kampanyalı tayyare biletlerini incelemek için tıklayın. 

Pegasus BolBol Nedir?

Pegasus BolBol uygulamasıyla uçuş puanı biriktirebilir ve puanlarınızı herhangi bir kısıtlamaya doğal olmadan kullanabilirsiniz. Bolbol’a kayıt olmak için bir tek cep telefonu numaranızı ve isminizi bildirmeniz kafi. Ek olarak Airbnb, Fibabanka, Ingbank, Moov vb. Pegasus’un iş ortaklarından da harcama yaparak puan kazanabiliyorsunuz. Bolbol kampanyası hakkında detaylı data edinmek için tıklayın.

Pegasus El Bagajında Neler Yasak?

pegasus3Seyahatlerinizi güvenle yapmanız için Pegasus el bagajında bazı eşyaların taşınması yasaktır. Mesela, 100 ml’den daha çok kolonya, parfüm, diş macunu vb. eşyalara ek olarak delici ve kesici maddelerde yasaklanmıştır. Bununla beraber laptop, powerbank, saç düzleştirici vb. eşyalarınızı el bagajınızda taşıyabilirsiniz.

Pegasus Bilet İptali Iyi mi Yapılır?

Pegasus tayyare biletinizi uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar değiştirebilirsiniz. Sadece uçuşa 2 saatten azca bir süre kalmış ise bilet iptali yada değişimi gerçekleştirilmiyor. Bununla beraber Pegasus tayyare biletinizi iptal etmek için uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar işlem yapmalısınız. Tayyare biletini iptal etmek için Pegasus davet merkezi 888 228 1212  ile görüşebilir yada online işlemleri kullanabilirsiniz.

Pegasus Bilet İptali Para İadesi Ne Süre Yapılır?

pegasus4Pegasus bilet iptali işlemini uçuş vaktinden 12 saat ilkin yaptıysanız iade para 3 gün içinde hesabınıza yatırılır. Sadece uçuşa 12 saatten daha azca bir zaman kaldığında iptal işlemini gerçekleştirdiyseniz ücret iadesi yapılmayacaktır.

Pegasus Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Uçuşlarınızda bagaj için extra ücret ödemek istemiyorsanız Pegasus bagaj hakkına dikkat etmeniz gerekiyor. Pegasus bagaj hakkı bilet sınıfına nazaran farklılık gösteriyor:

 • Eko: 15 kilogram
 • Avantaj: 20 kilogram
 • Comfort Flex: 20 kilogram

Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.

Pegasus Nerelere Uçuyor?

Pegasus, 44 ülke ve 118 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. En oldukca tercih edilen uçuş rotaları ise şöyleki:

 • Ankara
 • Gaziantep
 • Münih
 • Moskova
 • Kahramanmaraş
 • Brüksel
 • Berlin
 • Antakya
 • Atina
 • Kopenhag
 • Londra
 • Bodrum
 • Cenevre

Buraya tıklayarak Pegasus uçuş noktalarını inceleyebilirsiniz. Ek olarak Pegaus satın alan hizmetleri ile görüşerek ulaşmak istediğiniz noktaya düzenlenen uçuşlar hakkında detaylı data alabilirsiniz.

Öteki içeriğimiz Havaş kontakt detayları için tıklayın!

Yorum yapın