Paşa Döner Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Paşa Döner markası 2009 senesinde İstanbul’da kurulan firmalar içinde yer almıştır. Türkiye’nin en oldukca aranan markaları içinde yer edinen Paşa Döner, geniş bir satın alan yelpazesine hizmet vermektedir. Bu perspektiften Paşa Döner Bayiliği şartlar oldukca şüpheli. Mühim bir isim altında iş oluşturmak birçok açıdan mühim avantajlar sağlamaktadır. Bilhassa döner benzer biçimde popüler bir alanda işletme açmayı planlıyorsanız, güvenilirliği yüksek bir şirket seçmelisiniz.

Pasha Döner bayilik koşulları

Pasha Döner bayilik koşulları

2009 yılından bu yana hizmet ağını devamlı genişleten şirket geniş bir kesime hizmet vermektedir. Bu açıdan firmanın birçok girişimcinin dikkatini çekmiş olduğu söylenebilir. Besin sektöründe olması ve döner benzer biçimde yaygın olarak tüketilen bir alan olması yüksek kazanç getiren bir mevzudur. Bayilik alarak bu alanda yüksek başarı elde etmek mümkün olabilir. Bu perspektiften Pasha Döner franchise tutarı Bayilik alma sürecinde üstünde durulan mevzular arasındadır.

Pasha Döner şube açılış maliyeti iş planında detaylı bir şekilde hesaplanmalıdır. Gelir ve gider açısından iyi bir iş planı yapıldığında yüksek standartlarda döner şubesi açabilirsiniz. Paşa Döner bayiliği almak pek oldukca kişiye avantajlı görünse de besin sektöründe işletme açmak çeşitli riskleri de bununla beraber getiriyor.

Paşa Döner Bayiliği

Döner benzer biçimde yaygın olarak tüketilen bir yemekte hijyen ve lezzet oldukca mühim konulardır. Bu açıdan marka adları devamlı ön plana çıkmaktadır. Marka adı altında oluşturulan döner firmaları genel olarak yüksek başarı elde etmektedir. Sadece bu alanda franchise almak yalnız isim almak için kafi değildir. Paşa Döner Bayiliği Alanda başarıya ulaşmış olmak için dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan birçok detay vardır. Bu alanda şirket, şirketi olmayan il yada ilçelere öncelik vermektedir. Sadece girişimcilerinden şu kriterleri bekleyen bir şirket:

Ilk olarak sektöre 300 bin ve üstü yatırım yapabilecek bir mali durumunuz olması gerekiyor. Döner sektöründe edinim sahibi olmalısınız. Dükkanı açmak istediğiniz yer vasıta yada yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yer olmalıdır. İşyeri zemin katta bir yer olmalıdır. Açılacak bina en fazla 3 kat yüksekliğinde olmalıdır. Otoyol cepheli bir işletme olmalıdır. İşyerinde merkez tarafınca belirlenen reklam ve işaretler kullanılmalıdır. Girişimciler marka değerine katkıda bulunmalıdır.

Bu kriterlere uyan kişiler Paşa Döner Bayiliği almak için başvurabilirler.

Pasha Döner Bayilik Fiyatı

Bayilik alabilmek için kişilerin ilk olarak firmanın adını evvelinde bilmesi gerekir. Her bayilik şirketi kendi isim fiyatını değişik bir oranda belirler. Bazı firmalar isim kullanım hakkını parasız verirken bazı firmalar bu mevzuda yüksek fiyatlar sunabilmektedir. Pasha Döner franchise tutarı ve 330 bin TL. Sadece bu fiyat her yıl güncellenmektedir. Bundan dolayı müracaat sahiplerinin başvuracakları senenin koşullarına bakılırsa hareket etmeleri gerekmektedir.

Finansal kriz yaşamamak için her yıl güncellenen sayılara bakılırsa bir plan hazırlamak önemlidir. Paşa Döner bayiliği almak için yalnız isim tutarı ödenmez. Hem de işyeri konsepti için kafi ana paraya haiz olmanız gerekiyor. Dekorasyon, dükkan kirası benzer biçimde birçok unsur bu süreçte mühim mevzular içinde yer almıştır.

Pasha Döner Şube Açılış Maliyeti

Paşa Döner şubesi açmak istiyorsanız üstünde durmanız ihtiyaç duyulan en mühim mevzu maliyettir. Maliyet açısından sayılabilecek pek oldukca unsur vardır. Bu mevzuda başarıya ulaşmış bir iş planı yapılmazsa, işinizi kursanız bile kısa sürede kafi verim alamayabilirsiniz. Pasha Döner şube açılış maliyeti Aşağıdaki ayrıntılar önemlidir:

Uygun bir yerde dükkan kiralamak Dekorasyon giderleri Mutfak ekipman ve ekipman giderleri Döner standı Çalışanların maaş ve SSK giderleri Lisans ücretleri İş yeri güvenliği için alınan önlemler için harcanan giderler Reklam ve tanıtım faaliyetleri

Bu giderleri göz önünde bulundurduğunuzda Paşa Döner bayiliği için ne kadar harcama yapacağınızı hesaplayabilirsiniz. Sadece orta düzeyde bir şube açmayı planlıyorsanız, 600 bin ile 1 milyon içinde bir ana paraya haiz olmanız önemlidir.

Pasha Döner Kar Marjı

Paşa Döner, besin ve catering sektörünün mühim adları içinde yer almıştır. Firmanın genel kar marjı son aşama yüksektir. Bu açıdan bayilik kriterlerini karşılayan bir iş kurduğunuzda kar marjı yüksek olacaktır. Sadece burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan husus dükkânın konumudur. Dükkan yeri AVM içinde yada cadde kenarında ise son aşama yüksek kar marjı elde etmek mümkündür.

İnsanların sizi fark edebileceği yerlerde mağaza açmanız size mühim bir avantaj sağlar. Bu sayede hem marka adı hem de lokasyon pozitif yanları elde edebilirsiniz. Paşa Döner kar marjı İl yada ilçe, adres, yönetim disiplini benzer biçimde tüm detaylar kar marjını etkilediği için kati informasyon vermek mümkün değildir. Averaj olarak %20 ile %25 içinde net karlılık öngörüldüğü söylenebilir.

Okuyun: Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar

Paşa Döner Karargahı

Paşa Döner’in bayilik mevzusunda verdiği hizmetler hakkında informasyon almak isterseniz kontakt numaralarından ulaşabilirsiniz. Paşa Döner Karargahı kontakt detayları:

Bilgilerini kullanarak karargaha ulaşabilirsiniz. Şirket başvuruları değerlendirir ve uygun görülen girişimcilerle görüşmeler yapar.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurularında her kriteri oldukca iyi yerine getirmelisiniz. Bundan dolayı müracaat esnasında firmaya belirli detayları vermeniz gerekmektedir. Pasha Döner franchise başvurusu İşlem esnasında verilmesi ihtiyaç duyulan bilgiler aşağıdaki gibidir:

Girişimci, müracaat esnasında adını ve soyadını belirtmelidir. Müracaat esnasında doğum zamanı ve adres benzer biçimde bilgilerin yer alması gerekmektedir. Kısa bir özgeçmiş ve iş deneyimi bilgisi sağlanmalıdır. Bayilik için il yada ilçe bilgisi istenmektedir. Çağdaş durum istenen bilgiler arasındadır. Ana para detayları ve mali durumla ilgili ayrıntılar İşi niçin istiyorsunuz?

Bu benzer biçimde mevzularda firmaya detaylı informasyon vermelisiniz. Paşa Döner, girişimcilere bazı mevzularda çeşitli destek sunar vermektedir. Reklam ve tanıtım, eğitim desteği, proje eğitimi, pazarlama eğitimi benzer biçimde alanlarda girişimcilerini destek sunar. Oldukça gelişmiş bir bayi ağına haiz olan Paşa Döner, bugün ortalama 166 bayi şubesi bulunan firmalar içinde yer almıştır.

Döner Dükkanı Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

döner dükkanı aç Günümüzde en popüler mesleklerden biridir. Hem yurt haricinde hem de Türkiye’de yüksek gelir elde edilebilecek alanlardan biridir. Bundan dolayı ufak, orta ve büyük ölçekli döner dükkanı açmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu perspektiften Döner dükkanı açmak isteyenlere tavsiyeler Kapsam dahilinde şunlardan bahsedilebilir:

Bu işler için lokasyon oldukca önemlidir. Bir avm yada cadde üstünde bir yer seçmek gerekiyor. Satın alan kapasitesine ihtiyaç duyulan ehemmiyet verilmelidir. Geniş ve ferah bir alan seçilmelidir. İşletmenizin ilk aylarında kampanyalar düzenleyin. Satın alan memnuniyetine ehemmiyet verin. İlk yıllarda fiyat politikasını %30’un üstüne çıkarmamaya çalışın. Bu şekilde bir bone satın alan grubu oluşturabilirsiniz.

Bu kriterlere dikkat ettiğinizde açılacak olan dönerciden istediğiniz kar marjını alabilirsiniz.

“Paşa Döner Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli” üzerine bir yorum

Yorum yapın