Otomatlar İle Para Kazanmak!

Merhaba dostlar diyeceksiniz ki bu kadar otomat yazısı peş peşe neler oluyor. Derhal izah edelim. Aslına bakarsak çokda zor olmayan 5 bin tl bütçe ile girilebilecek bir sektöre adım atabilirsiniz. İşimiz otomat yerleştimek. Toplumsal toplulukların fazla olduğu bölgelere aile bahçelerine eğlence mekanlarına avmlerine koyabileceğimiz otomatlar. Aklınıza iyi mi koyarız otomat diye oldukca zor şeyler gelmesin millet. Şimdi ilk olarak otomatlardan bahsedelim.

 

Otomatlar hayatımızı bir nebze kolaylaştıran birçok şeyin başlangıcında geliyor artık desem yanlış olmaz. Yağmurlu bir hava yürürken bir şemsiye, en acil durumda biten şarjın yine dolması, susayınca bir şişe su sıkılınca langırt!  şeklinde birçok otomat yardımı sayabiliriz. Bu otomatları iyi mi kullanırız. Farzedin avmsinde boş bir alan gördünüz ve aklınızda şekillendirin sözgelişi şarj otomatı.Yada hastanedesiniz içinde haricinde stad civarlarında içecek otomatı ile para kazanabileceğiniz asla düşündünüz mü ? Masaj koltuğu ? Yumruk makinesi. Makineler yaşamımıza girecek derken robot savaşlarından şuanlık bahsetmiyoruz fakat imkanlardan yararlanalım diyoruz.

 

Birkaç otomat tanıyalım:

 

 

                          

Gördüğünüz otomatlar sürekli kullanılan otomatlardan bazıları. Bir düşünün yakınında bakkal bile olsa adam girmeye üşenip 1 lira atıp su alabilecek.Birçok pozitif yanları olan bir düşünce aslen. Bir tek yerleştirdiğimiz noktaları iyi seçmeliyiz.

Şimdi gelelim aslolan meseleye iyi mi yerleştireceğiz.Aslına bakarsak çözümler o denli da kolay olsa gerek.Anlaştığınız çay bahçeleri, kafeler, alışveriş merkez şeklinde bölgeler ile görüşmeniz gerekiyor. Bunun için alışveriş merkez halkla ilişkiler telefonunu bulup iletişime geçin destek olacaklardır. Korkmayın bir mail uzağınızda. Artık teknoloji sizin ellerinizde.Hatta bu otomatların minik boy olup masa üstünde kullanılan şarj cihazları var para ile çalışıyor. Kafe ve bunun şeklinde ortamlarda şaşırtıcı ve hayret verici kullanılır. Bununla ilgili gidip görüşerek mekanın tercih edilme sebebini arttırabilir ve sizde para kazanabilirsiniz koyduğunuz cihazlardan.

Şimdiden hayırlı ve bolca kazançlar makineler ile ilgili birçok şirket var destek olmamı istediğiniz şeyleri yorumdan bana iletebilirsiniz.

“Otomatlar İle Para Kazanmak!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın