Otomatlar İle Para Kazanmak!

Merhaba arkadaşlar diyeceksiniz ki bu kadar otomat yazısı peş peşe neler oluyor. Hemen söyleyelim. Aslında çokda zor olmayan 5 bin tl bütçe ile girilebilecek bir sektöre adım atabilirsiniz. İşimiz otomat yerleştimek. Sosyal toplulukların fazla olduğu yerlere aile bahçelerine eğlence mekanlarına alışveriş merkezlerine koyabileceğimiz otomatlar. Aklınıza nasıl koyarız otomat diye çok zor şeyler gelmesin millet. Şimdi öncelikle otomatlardan bahsedelim.

 

Otomatlar hayatımızı bir nebze kolaylaştıran birçok şeyin başında geliyor artık desem yanlış olmaz. Yağmurlu bir hava yürürken bir şemsiye, en acil durumda biten şarjın tekrar dolması, susayınca bir şişe su sıkılınca langırt!  gibi birçok otomat yardımı sayabiliriz. Bu otomatları nasıl kullanırız. Farzedin alışveriş merkezinde boş bir alan gördünüz ve aklınızda şekillendirin mesela şarj otomatı.Veya hastanedesiniz içinde dışında stad yakınlarında içecek otomatı ile para kazanabileceğiniz hiç düşündünüz mü ? Masaj koltuğu ? Yumruk makinesi. Makineler hayatımıza girecek derken robot savaşlarından şuanlık bahsetmiyoruz ama imkanlardan yararlanalım diyoruz.

 

Birkaç otomat tanıyalım:

 

 

                          

Gördüğünüz otomatlar devamlı kullanılan otomatlardan bazıları. Düşünsenize yakınında bakkal bile olsa adam girmeye üşenip 1 lira atıp su alabilecek.Birçok avantajı olan bir fikir aslında. Sadece yerleştirdiğimiz noktaları iyi seçmeliyiz.

Şimdi gelelim asıl meseleye nasıl yerleştireceğiz.Aslında çözümler o kadar da zor değil.Anlaştığınız çay bahçeleri, kafeler, avm gibi yerler ile görüşmeniz gerekiyor. Bunun için avm halkla ilişkiler telefonunu bulup iletişime geçin yardımcı olacaklardır. Korkmayın bir mail uzağınızda. Artık teknoloji sizin ellerinizde.Hatta bu otomatların küçük boy olup masa üzerinde kullanılan şarj cihazları var para ile çalışıyor. Kafe ve bunun gibi ortamlarda acayip kullanılır. Bununla ilgili gidip görüşerek mekanın tercih edilme sebebini arttırabilir ve sizde para kazanabilirsiniz koyduğunuz cihazlardan.

Şimdiden hayırlı ve bol kazançlar makineler ile ilgili birçok firma var yardımcı olmamı istediğiniz şeyleri yorumdan bana iletebilirsiniz.

Otomatlar İle Para Kazanmak!” Yorumlar

  1. Aycup

    Karton bardak ile kahve içmenin tadı başka oluyor tek kullanımlık ürünler ile istediğimiz yerde kahve tüketebiliyoruz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.