NAKLİYE KOMİSYONCULUĞU İLE PARA KAZAN!

Nakliye hizmeti gün geçtikçe gelişiyor. Ve bu alanda nakliyeyi veren ve nakliye arayan yük arayanları birleştirmek artık bir meslek oldu. Bu meslek iki tarafı buluşturuyor ve bedelini alıyor.

 

Size şöyle bir örnek vereyim nakliyeciler bu tarz insanların telefon numaralarını asla silmez. Sürekli irtibatta olur ve yük arar çünkü geriye boş gitmek istemez. Bu konuda işveren ve yük arayan arasında bağ kurmak sizin işiniz oluyor. Büyük işler yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

İlk önce yük veren ve yük arayan kişilerle ilgili bir rehber oluşturmanız gerekiyor. Türkiye haritasına sahip olmanızda gerekiyor ve iller arası km sayısını gösteren liste de işinizi görebilir. Bu sayede anında yükün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Öncelikle işi bulur sonra nakliyeciyi bulur anlaşırsınız sonra ücretinizi yatırır ve sizde yük bilgilerini verirsiniz işleyiş bu şekilde başlar. İlk etaplarda herhangi bir belge almadan başlayabilirsiniz şayet işler ilerler ve büyürse belirli belgeler almanız gerekecek. Bu arada sizler işi öğrenebilirsiniz.

 

Öncelikle işle ilgili çevrem yok diyorsanız sizlere önerebileceğiniz ve iki tarafıda kolaylıkla bulabileceğiniz bir web site önereceğiz. Üyelik ücretli olsa da değiyor. Siteden bahsedersek sitede yük arayan ve yük veren firmalar ve şahıslar anında sistemde yer alıyor buradan sizler faydalanabilirsiniz. Yük nereden gelecek veya boş araç nerede gibi bilgileri firma iletişim bilgileri gibi birçok iletişim ve detay bulabilirsiniz. Bu konuda yararlı olacak ve önerebileceğimiz site nakliyerehberim.com sitenin canlı destek hattı bulunmaktadır. Bu sayede konu hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Kendi aracınız var ise de kolaylıkla bölgenizde bulunan yükleri alabilirsiniz. Buda size ek iş getirecektir. Bu sistemi kullanamayan birçok insan var ki bunu avantaja çevireceksiniz.

“NAKLİYE KOMİSYONCULUĞU İLE PARA KAZAN!” üzerine bir yorum

Yorum yapın