Müge Anlı İletişim (2023)

Müge Anlı’nın sunumuyla gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert, Türkiye’nin en oldukça izlenen gündüz kuşağı programıdır. ATV’de gösterilen program, 14 yılı aşkın süredir gösterim hayatına devam ediyor. Programda, katliam, yitik vb. vakalar çözüme kavuşurken birçok mevzu da Türkiye’nin gündemine oturmayı başarıyor.

Müge Anlı kontakt 0212 354 43 25 numarasıyla suç duyurusu ve başvuruları kabul etmektedir. Ek olarak Müge Anlı canlı gösterim numarası 0212 639 42 63 ile yayına bağlanabilir ve mevzuya ilişkin bildiklerinizi aktarabilirsiniz.

3000’i aşkın kaybı gören Müge Anlı, 200’ü aşkın cinayeti de çözüme kavuşturmuştur. Hem de Müge Anlı’nın öncülüğünde engelli kişilerin kolay bulunabilmesi amacıyla Sevgi İzi projesi geliştirilmiştir.

Türkiye’nin en oldukça sevilmiş olduğu ve güvenilmiş olduğu adlar içinde yer edinen Müge Anlı, aşevi, engelli sandalyesi vb. projeleriyle de biliniyor.

ATV davet merkezi içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Müge Anlı kontakt numaraları hakkında informasyon edinebilir yada en oldukça dört gözle beklenen sorulara göz atabilirsiniz.

Müge Anlı Davet Merkezi

Telefon Numarası0212 354 43 25Emek harcama SaatleriPazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00Direkt BağlanmaDavet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Müge Anlı İletişim

Müge Anlı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hakkında en oldukça dört gözle beklenen soruları öğrenmek ister misiniz? İzleyicilerin en fazla merak etmiş olduğu soruları araştırdık ve sizin için yanıtladık. Yorumlarda Müge Anlı kontakt deneyiminiz ve öteki mevzularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Müge Anlı Stüdyosuna Iyi mi Gidilir?

muge anli

Müge Anlı stüdyosu İstanbul Yenibosna Merkez, Ladin Sk. No:26 adresinde bulunuyor. Bahçelievler’de bulunan stüdyoya otobüs, metro ya da metrobüs ile kolayca gidebilirsiniz. 73, 73Y, 78B, 79FY, 79K, 98H, 98T otobüslerinin tamamı Müge Anlı stüdyosuna gidiyor.

Müge Anlı Tekerlekli Iskemle Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Müge Anlı engelli sandalyesi başvurusu yapmak ya da bağış yapmak için Müge Anlı kontakt numarası 0212 354 43 25 ile görüşebilirsiniz. Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Müge Anlı’ya Iyi mi Ulaşırım?

muge anli 2

Müge Anlı’ya direkt ulaşmak için bir telefon numarası bulunmuyor. Sadece Müge Anlı kontakt numarası 0212 354 43 25 ile görüşerek sorunlarınızı bildirebilir yada görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Esra Erol kontakt içeriğini incelemek için tıklayın!

Yorum yapın