MNG KARGO İLE İŞ FIRSATI!

Mng kargo şirketi bayilik fırsatı ile sizde kendi kargo hizmetinizi verin. Mng kargo yeni girişimcilere yenilenen bayilik şekilleri ile bayilik fırsatı veriyor.

Mng kargo bu yıl acentelik yenden yapılandırdı. Bu kapsamda kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler acentelik sistemi ile iş ortağı yapılarak kendi işlerinin patronu olabilecek. Bunu için satış ve dağıtım performansa odaklı bir hakediş sistemi oluşturuldu. Acentelere satış hasılatında satın alan segmentine ve dağıtımı meydana getirilen kargo adetine gore hakediş oranları veriliyor. Acente her yapmış olduğu satıştan zamanında ve hasarsız gerçekleştirdiği dağıtımdan kazanç sağlıyor. Bunun yanı sıra satın alan memnuniyeti kriterlerine gore performans primleri oluyor.

 

Mng Kargo Ticare faliyetlerden görevli genel müdür yardımcısı Örneksiz ŞAHİN ; sisteme dahil olan acentelerimize ilk 3 -6 ay içinde değişik destek ve teşvikler sunarak işe kolay adapte olmalarının sağlıyoruz. Acentelerin demir başlarını temininde destek oluyor ve eğitimle , şube işleyişini bilen personel sağlıyoruz diyor.

 

Mng kargonun istanbul , Ankara şeklinde büyük şehirlerde tüm ilçelere yayılmış olmakla birlikte Türkiyenin her ilinde acentesi bulunuyor. Acenta adayının acente verilecek şubenin giden kargo cirosu , lokasyonu şeklinde kriterlerine gore rakamla 50 bin ile – 150 bin tl içinde güvence tutarı sunması gerekiyor.

 

Lüzumlu bilgiler için :

mngkargo.com.tr adresinde yer edinen acente müracaat formu üstünden müracaat yapılabilir.

“MNG KARGO İLE İŞ FIRSATI!” üzerine bir yorum

  1. Mng Kargo acentesi olmak tam bir felaket batmak istiyorum ben ayrıca şirketin hamalı olmak istiyorum diyorsanız kaçırılmayacak bir fırsat. Bölge müdürlerinden tut tüm genel merkez ekibi iş yürüsün ama acente Umrumuz da değil hesabı çalışır.
    Birine kazık atmak istiyorsanız Mng kargoya gönderin. Sizi ilk başta destek vs derken kandırırlar sonra da batışınızı bir sigara yakıp izlerler. Aman diyim bulaşmayın

    Cevapla

Yorum yapın