MNG KARGO İLE İŞ FIRSATI!

Mng kargo şirketi bayilik fırsatı ile sizde kendi kargo hizmetinizi verin. Mng kargo yeni girişimcilere yenilenen bayilik yöntemleri ile bayilik fırsatı veriyor.

Mng kargo bu yıl acentelik yenden yapılandırdı. Bu kapsamda kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler acentelik sistemi ile iş ortağı yapılarak kendi işlerinin patronu olabilecek. Bunu için satış ve dağıtım performansa odaklı bir hakediş sistemi oluşturuldu. Acentelere satış hasılatında müşteri segmentine ve dağıtımı yapılan kargo adetine göre hakediş oranları veriliyor. Acente her yaptığı satıştan zamanında ve hasarsız gerçekleştirdiği dağıtımdan kazanç sağlıyor. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti kriterlerine göre performans primleri oluyor.

 

Mng Kargo Ticare faliyetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Özgün ŞAHİN ; sisteme dahil olan acentelerimize ilk 3 -6 ay arasında farklı destek ve teşvikler sunarak işe kolay adapte olmalarının sağlıyoruz. Acentelerin demir başlarını temininde destek oluyor ve eğitimle , şube işleyişini bilen personel sağlıyoruz diyor.

 

Mng kargonun istanbul , Ankara gibi büyük şehirlerde tüm ilçelere yayılmış olmakla beraber Türkiyenin her ilinde acentesi bulunuyor. Acenta adayının acente verilecek şubenin giden kargo cirosu , lokasyonu gibi kriterlerine göre rakamla 50 bin ile – 150 bin tl arasında teminat tutarı sunması gerekiyor.

 

Gerekli bilgiler için :

mngkargo.com.tr adresinde yer alan acente başvuru formu üzerinden başvuru yapılabilir.

Yorum yapın