Maydanoz Köfte Franchise İle Para Kazan!

Maydanoz köfte gıda alanında isim yapmı ve bayilik veren firmalar arasında. Eşşiz damak tadı ile yatırımcılarını bekliyor.

 

Maydanoz Köfte Nedir?

Maydanoz köfte Antalya’ya özgü 40 yıllık bir gelenek olan boca edilerek servis edilen ve geleneksel sunumu ile köfteye doyumu arttıran bir firma.

İki genç girişimci Antalya Lara da hizmete soktuktan sonra gelen franchise talepleri ile birlikte 1 yıl içinde konyaaltı ve agora avm de 2 şube daha açtılar.

Antalya da 3 şube şle hem restoran hizmetleri hemde dışarıya servis yani paket servisi veriyor.

%100 dana etinden yapılmakta olan geleneksel maydanozlu köftenin kasap köfte ,kaşarlı köfte, acılı köfte gibi farklı çeşitleride mevcut.

Bunların yanında nefis yayık ayranı ve  tahinli kabak tatlısı ilede müşterilerine memnuniyet sunuyor.

Menüsü :

KASAP KÖFTE

IZGARA SUCUK
KARMAKARIŞIK
ÇORBA
IZGARA PATATES
SARIMSAKLI KAŞARLI PİDE
KABAK TATLISI
KAŞARLI KÖFTE
ACILI KÖFTE
KURU DOMATESLİ KÖFTE
TAVUK ŞİŞ
DANA LOKUM ŞİŞ
PİYAZ

 

Konsep Konusunda Bilgileri :

Sıra Dışı Konsept

Doğaya özlemi, mekanlarımızda dindiriyoruz. Doğanın renklerini cezbedici unsurlar olarak kullanıyor, insanların burada doğadan aldıkları enerjinin katkısız ürünlerimiz ile doğal seyrinde devam etmesini amaç ediniyoruz. İç dekorasyonumuzda; turuncunun enerjisini, yeşilin yeniliğini, kahverenginin sıcaklığı ve ahşabın estetik görünümünü harmanlıyor, graffiti tasarımlar ile modernizme şık bir eleştiri getirerek marka felsefemizi taçlandırıyoruz.
Edison ampüllerimiz ve salata vitrinlerimiz ile görsel bir şölen hazırlıyor; sıra dışı sanat anlayışımız, aykırı ama samimi konseptimiz ile renklerin adına konuşuyoruz! İrili ufaklı bütün detaylarda doğayı hatırlatıyor ve onu yaşıyoruz. Uzun lafın kısası, önce gözleri; sonra da karınları doyuruyoruz.

Sağlıklıyız!
Ürünlerimizin hiç birinde trans yağ yoktur. Yani hiç bir ürünümüzde kızartma yağı bulunmamaktadır.
Ürünlerimiz katkı maddesi, koruyucu içermemektedir.
Tüm ürünlerimiz %100 dana etidir ve Helal Sertifikalıdır.
Ekmeğimiz odun ateşinde pişmektedir.
Tüm yeşilliklerimiz özel olarak tek tek yıkanır ve hijyenik olarak servis edilir.
İşte bu sebepler yüzünden biz sağlıklıyız.

Franchise Bilgileri :

NELER İSTİYORUZ?

  • Maydanoz Köfte olarak kurumsal amacımız, müşteriye en iyi hizmeti vererek, bereket ve kazanç sağlayan restoran zincirimizi genişletmektir.
  • Bu amaca iki taraflı ulaşabilmek amacıyla, ortaklarımızdan bazı kriterleri karşılamalarını beklemekteyiz.
  • Perakende sektörünün önemli kriterlerinden biri lokasyondur. Bu sebeple ortaklarımız, işletmeyi açmaya uygun bir lokasyon seçmelidir. Bu konuda son onay tarafımızdan verilmektedir.
  • Seçilen lokasyonu Maydanoz Köfte mimari standartlarında inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansal şartlar sağlanmalıdır.
  • Franchising sistemimizi içeren sözleşme imzalanmalıdır.
  • Sizin mağazanız bir anlamda bizim mağazamız da olacağı için profesyonel yaklaşım ve sürekli işbirliği çok önemlidir.
  • Ürün tedariki tamamen Maydanoz Köfte tarafından sağlanacağı için, ortaklarımızdan banka teminatı vermeleri istemekteyiz.

Franchise sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için info@maydanozkofte.com adresinden mail yoluyla bizlere ulaşabilir, ya da başvuru / ön kayıt bilgi formumuzu doldurarak franchising için ön kayıt – başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun bizlere ulaşmasının ardından markamızın Franchising yetkilileri sizlere ulaşıp merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacaklardır.

İletişim:

Şirinyalı Mah. Lara Cad. No:103/1 Muratpaşa/Antalya

info@maydanozkofte.com
Whatsapp  Bayilik Hattı

+90 534 364 37 37

“Maydanoz Köfte Franchise İle Para Kazan!” üzerine bir yorum

Yorum yapın