Maske Satışı Yaparak Para Kazanmak!

Son günlerde popüler bir konu olan maske satışı hakkında bir iş fikri yayınlamazsak olmazdı. Sıradaki iş fikrimiz de diğerleri gibi reel hayatta uygulanan ve hali hazırda yapılan bir işfikri olmakla birlikte önü kapanmayacak bir sektör olduğunuda şu an ki sağlık açıklamalarından anlamamız mümkün olacaktır. Bu sıkıntılı süreçten faydalanmak diye tabir etmek yerine fırsata çevirmek diyelim ve iş fikrimize geçelim.

Bildiğimiz gibi maskesiz sokağa çıkmak hem yasak hem de sağlık açısından fazlaca risk barındırmaktadır. Bu da insanların tek kullanımlık maske ile her gün değiştirmek ve yenisini almak zorunda olduğunu gösteriyor. Bu da ortalama günlük 40 milyon maskenin kullanılması anlamına geliyor. Tabiki bu en az kullanım miktarıdır. Bu rakamlar bize maske kullanımına bağlı olarak tüketim fazla olduğunu ve talebin olduğunu açıklamış oluyor. Bizde bunu fırsata çevirerek aranılan talebi olan maskeyi kullanıcı tüketici ile buluşturacağız. Bunu nasıl yapacağız  diye merak ediyorsanız bildiğiniz gibi öncelikle ucuza maske bulacağız.

Tabiki ucuz diye kalitesiz maskeler almayacağız piyasada talebi olan ürünleri alacağız. Mesela telli 3 katlı kulak acıtmayan maskeler olması lazım. Bununla ilgili araştırma yaparak özellikle etrafınızdan ve istanbul istoç gibi yerlerden de tedarik edebilirsiniz. Eğer sorun yaşadıysanız biz de yardımcı olabiliriz yorum olarak mesaj bırakın hemen yardımcı olalım. Gelelim satış fikrine. Şuanda birçok noktada market büfe bayilerde maske satışı yapılmakta insanlar eczanede beklemek yerine 1 lira verip hemen bir maske alıyor. Sizlerinde yapacağı şu anda aşağı yukarı tanesini 0,35 – 0,40 krş gibi rakamlara bayilere satmak. Bunu paket paket yaparak paket başına 5 ile 10 tl arasında satış yapabilirsiniz. örnek olarak 15 tl ye aldığınız bir paket maskeyi en az 20 tl ye satarak paket başına 5 tl kazanabilir ve günde sadece 10 paket satarak 50 , 20 paket satarak 100 tl kazanabilirsiniz. Alın size ayda 2500 3000 tl kazanç. Bizler sizlere ülkedeki tembelliği anlatarak inandıramıyoruz. Çok iş fikri var. Evet belli miktarda sermaye istiyor ama mesela bu iş için yaklaşık 1000 tl ile girerek paranızı katlayarak devam edebilirsiniz. Unutmayın peşin satacaksınız. Peşin alacaksınız. 

Yorum yapın