Maske Satışı Yaparak Para Kazanmak!

Son günlerde popüler bir mevzu olan maske satışı hakkında bir iş fikri yayınlamazsak olmazdı. Sıradaki iş fikrimiz de ötekiler şeklinde gerçek hayatta uygulanan ve hali hazırda meydana getirilen bir işfikri olmakla beraber önü kapanmayacak bir sektör olduğunuda şu an ki sıhhat açıklamalarından anlamamız mümkün olacaktır. Bu sıkıntılı süreçten yararlanmak diye tabir etmek yerine fırsata çevirmek diyelim ve iş fikrimize geçelim.

Bildiğimiz şeklinde maskesiz sokağa çıkmak hem yasak hem de sıhhat açısından fazlaca risk barındırmaktadır. Bu da insanların tek kullanımlık maske ile her gün değişiklik yapmak ve yenisini almak zorunda bulunduğunu gösteriyor. Bu da averaj günlük 40 milyon maskenin kullanılması anlamına geliyor. Heralde bu minimum kullanım miktarıdır. Bu rakamlar bizlere maske kullanımına bağlı olarak tüketim fazla bulunduğunu ve talebin bulunduğunu açıklamış oluyor. Bizde bunu fırsata çevirerek aranılan talebi olan maskeyi kullanıcı tüketici ile buluşturacağız. Bunu iyi mi yapacağız  diye merak ediyorsanız bildiğiniz şeklinde ilk olarak ucuza maske bulacağız.

Heralde ucuz diye kalitesiz maskeler almayacağız piyasada talebi olan ürünleri alacağız. Sözgelişi telli 3 kattan oluşan kulak acıtmayan maskeler olması lazım. Bununla ilgili araştırma yaparak bilhassa etrafınızdan ve istanbul istoç şeklinde yerlerden de tedarik edebilirsiniz. Eğer problem yaşadıysanız ikimiz de destek olabiliriz yorum olarak bildiri bırakın derhal destek olalım. Gelelim satış fikrine. Şuanda birçok noktada market büfe bayilerde maske satışı yapılmakta insanoğlu eczanede beklemek yerine 1 lira verip derhal bir maske alıyor. Sizlerinde yapacağı şu anda aşağı yukarı tanesini 0,35 – 0,40 krş şeklinde sayılara bayilere satmak. Bunu paket paket yaparak paket başına 5 ile 10 tl içinde satış yapabilirsiniz. örnek olarak 15 tl ye aldığınız bir paket maskeyi minimum 20 tl ye satarak paket başına 5 tl kazanabilir ve günde bir tek 10 paket satarak 50 , 20 paket satarak 100 tl kazanabilirsiniz. Alın size ayda 2500 3000 tl kazanç. Biz sizlere ülkedeki tembelliği anlatarak inandıramıyoruz. Fazlaca iş fikri var. Evet belli oranda ana para istiyor fakat örnek olarak bu iş için ortalama 1000 tl ile girerek paranızı katlayarak devam edebilirsiniz. Ihmal etmeyin peşin satacaksınız. Peşin alacaksınız. 

Yorum yapın