Link Kısalt Para Kazan | Link Kısaltma Siteleri 2023

İnternetten para kazanmak için tercih edilebilecek yollardan biri, bağlantıları kısaltarak para kazanmak olarak öne çıkıyor. Bu iş uzun senelerdir yapılıyor ve bu sayede tertipli para kazanan sayısız insan var. Eylemsiz olarak gelir elde etmek istiyorsanız internetteki sitelerin linklerini kullanarak reklamlar vasıtasıyla para kazanmayı deneyebilirsiniz.

En iyi bağlantı kısaltma sitelerinden biridir.

Bağlantı kısaltma işlemi oldukça basittir ve bundan dolayı birçok web kullanıcısı tarafınca kolaylıkla yapılabilir. Bağlantı kısaltma mevzusunda lüzumlu bilgilere sahipseniz bu işi en doğru şekilde yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Bağlantıyı kısaltarak para kazanmak için ilkin bu işi yapmış olup yapmadığınız mühim değil. Toplumsal medyayı etken olarak kullanıyorsanız kısa bir deneyimin arkasından istediğiniz performansı izah edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim şey, kısalttığınız bağlantılara sinyal göndermektir. Bunu başarırsanız hazırlamış olduğunuz bağlantılar kısa sürede birçok kullanıcıya ulaşabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bağlantı kısaltarak para kazanmak En rahat anlamıyla web kullanıcılarının bağlantılara tıklamasını sağlamak olarak tanımlanabilir. İşin püf noktası, insanların dikkatini çekecek bağlantılar kullanmaktır. İnsanlara tıklamalarını sağlayacak doğru sinyalleri göndermeyi başarırsanız kısa sürede kendinize uzun vadeli bir kazanç yöntemine haiz olabilirsiniz.

Bağlantıları Kısaltarak Iyi mi Para Kazanılır?

Bağlantı kısaltarak para kazanmak Iyi mi yapılır, bağlantıya tıklayacak kişiler nerede bulunur benzer biçimde sorular oldukça araştırılıyor. Bağlantıyı kısaltmanız ihtiyaç duyulan kesime toplumsal medya platformlarından ulaşabilirsiniz. Bilhassa Feysbuk, Instagram, Telegram ve Twitter bu iş için en uygun ortamlara haiz uygulamalar olarak biliniyor. Ek olarak bu bağlantıları kendi web sitenize yada Youtube kanalınıza dahil edebilir ve alternatif tıklama alanları oluşturabilirsiniz.

Bağlantıları Kısaltarak Para Kazanan Siteler

Bağlantı kısaltarak para kazanmak Bunun için oluşturulan sistem son aşama basittir. Bağlantı kısaltmayı tercih ettiğiniz bir site üstünde emek vererek başarı göstermiş sonuçlar elde edebilirsiniz. Düzgüsel bir bağlantı kısaltıcıya bir reklam katmanı ilave ederek, para kazandıran bir bağlantı kısaltıcı elde edersiniz. Reklam katmanı, kısalttığınız bağlantı URL’si ile beraber hedef sayfa arasına eklenmiş olur. Bu sayede kullanıcılar yönlendirilen bağlantılara tıkladığında tıklama başına para kazanırsınız. Bağlantı kısaltmak için tercih edebileceğiniz başarı göstermiş siteler ise şu şekilde;

en kısa

Shorte.st sitesi detaylı veri istatistikleri sağlar ve bundan dolayı güvenilirdir. Günümüzde halen faaliyette olan bu site oldukça tercih edilmektedir. Yabancı menşeili olan bu site, birçok yabancı site benzer biçimde Türkiye’de de düşük oranlara haizdir. 1000 tıklama için 1,55 ABD doları ücret alır. Bu oran maksimum değerdir ve bu rakamdan daha azca kazanmak mümkündür. Ödemeler Payoneer üstünden alınır.

adf.ly

Adf.ly yabancı siteler arasındadır ve uzun bir geçmişi vardır. Bağlantı kısaltma için en oldukça tercih edilen sitedir. Şu demek oluyor ki bağlantı kısaltma sisteminin öncüsüdür. Türkiye’de bağlantı kısaltma işlemleri ücretleri çoğu zaman öteki ülkelere gore düşük olduğundan bu sitenin oranları da düşüktür. 1000 tıklama için 0,38 ABD doları ödeme seçeneği sunar. Ödemeler Payoneer üstünden alınır.

PND.TL

PND.TL, Türkiye’de en fazla bağlantıya haiz sitedir. Ödeme ayın 3 değişik gününde yapılır. 1, 11 ve 21’de ödeme yapmış olduğu için kullanıcı memnuniyeti alır. Türk menşeili bir sitedir ve ödemeler banka havalesi yada Papara benzer biçimde bankacılık sistemleri ile alınabilir.

TrLink

TrLink, Türkiye’de adından söz ettiren bir öteki mühim sitedir. Güvenilir siteye meydana getirilen her tıklama geçerli kabul edilir. Sitenin herhangi bir fena yorumu bulunmuyor ve 1000 tıklama için 205$ ödeme sözü veriyor. Uygulama ek olarak mobilden de desteklenmektedir. Yalnız bilgisayarlarda değil, mobil uygulamalarda da işlem yapmak ve para kazanmak mümkündür.

oui.io

En oldukça tercih edilen yabancı sitelerden biri de Oui.io. Ek olarak kazanç açısından öteki sitelere gore daha yüksek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Belirlenen ülkeler dışındaki öteki ülkelere 1000 tıklama için 1,5 dolar ödemeyi taahhüt eder. Birden fazla tıklamayı da kabul eden site, her tıklamayı ödeme kapsamına alıyor.

pubis

Pubiza eski adıyla bağlantı.tl’dir. Türkiye’nin en eski sitelerinden biridir. Ödemede sorunsuz ve 1000 tıklama için 12TL ile 13,5TL içinde değişen fiyatlar sunuyor.

Bağlantı Sistemi Çalışmasını Kısaltarak Para Kazanma

Bağlantı kısaltarak para kazanmak Kısalttığınız bağlantıya her tıklama sonucunda hesabınıza belirli bir miktar para yüklenir. Bu işlem için uygun altyapıya haiz siteler kullanılarak bağlantılar kısaltılır. Kısalttığınız bağlantılar reklam geçiş aşamalarından oluşmaktadır. Bağlantıya tıklayanlar sunulan tüm aşamaları geçerek reklama ulaşırlar. Reklamdan elde edilmiş kazançların bir kısmı reklam verene gidecek ve bir kısmı hesabınıza yüklenecektir. Sistemde “Reklamı Geç” butonuna tıklayan kullanıcılar ana duyuru sayfasına yönlendirilir. Bu sayede bağlantı bağlantısı üstünden kazanç elde edilir.

Bağlantıları Kısaltarak Para Kazanma Oranları

Bağlantı kısaltarak para kazanmak Her sitenin tıklama başına kazançları farklılık gösteren birçok değişik site vardır. Türk sitelerine baktığımızda bu sitelerin 1000 tıklama için verdiği ödeme tutarı 10 TL ile 15 TL içinde değişiyor. Yabancı bağlantı kısaltma sitelerinde 1000 tıklama için taahhüt edilen ödeme tutarları 20 TL’den başlamakta ve daha da artmaktadır. Birçok bağlantı kısaltma sitesi, bağlantıların kaç reklam içerebileceğini ayarlama fırsatı sunar. Bu sayede tercihlerinize gore reklam sayısını arttırabilir yada azaltabilirsiniz. Reklam ayarlarını minimuma ayarladığınızda 1000 tıklama için kazancınız 12 TL’den başlamaktadır.

Linklerin doğru bir halde kısaltılması kadar paylaşılmış olduğu bölgeler de önemlidir. Kısaltmayı seçebileceğiniz birçok site var. Toplumsal medya platformları bu sitelerin bağlantılarını paylaşmak için en oldukça tavsiye edilen yerlerdir. Online kullanıcı sayısının yüksek olduğu platformlarda yapacağınız bağlantı paylaşımlarında geri dönme ihtimaliniz yüksek olduğundan daha çok kazanmanız mümkün olabilir.

Bağlantılar Kısaltılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bağlantı kısaltma rahat benzer biçimde görünse de oldukça azca data gerektirir. Bu doğrultuda yapacağınız tüm kısaltmalar sistem tarafınca kabul edilmektedir. Bağlantıları sorunsuz bir halde kısaltarak para kazanmak için aşağıdaki adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir;

Bir çok insanoğlunun internette bulamadığı şeyleri bulmak ve bağlantılarını kısaltmak önemlidir. Arkasından, bağlantıdaki reklam düzeyini maksimum değere ayarlayın. Bu sayede insanoğlu çaresiz kalıyor ve bağlantıyı geçmek zorunda kalıyorlar. VPN üstünden oluşturduğunuz bağlantılara tıklayarak para kazanmaya çalışırsanız bu tespit edilecektir. Bu durumda sistemden atılırsınız. Linki kısalttıktan sonrasında bit.ly benzer biçimde siteleri kullanarak yeniden kısaltın. İnsanlar bu bağlantının reklamsız bulunduğunu düşünüyor ve tıklıyor. Bu, kazanç oranınızı artıracaktır. Hangi kitlenin bağlantıya tıklayacağını belirleyin ve bağlantı reklam düzeyini buna gore ayarlayın. Bu sayede bağlantı geçmeyi bilmeyen yada bilgisayarı kullanamayan kişiler bu reklamlara tıklamak zorunda kalmaktadır. Gündeme uygun bağlantılar seçmeye çalışın. Mesela en oldukça izlenen dizi yada yarışmaları seçerek bağlantı araştırması yapın. Bu sayede meraktan derhal bu sitelerin linklerine tıklanır. Kısaltılmış bağlantıları dikkat çekici açıklamalarla paylaşın. Bu da insanlarda merak uyandırıyor ve bağlantı tıklanıyor.

Yorum yapın