Kredi Limiti Ve Kredi Puanı Öğrenmek!

Kredi limiti kredi kartı limiti ve kredi puanı genelde herkes için ayrı bir sorun teşkil etmektedir. Kredi limiti arttı mı ? Kredi alabilirmiyim ?

Bu sorular ile vaktinizi harcamayın. Derdinize çare arıyorsanız bunu halletmenin birçok yolu var ama en sağlamı findeks olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Findeks birçok kurumun kullandığı alt yapı olarak bilinmektedir. Bu sayede siz de kolayca puan durumunuzu kredi limitinizi kart bilgi ve limitinizi geçikmiş kredilerinizi görebilir ve durumunuzu yakından inceleyebilirsiniz.

Öncelikle findeks kurumsal bir firma olup bu hizmetlerinin karşısında belli ücretler talep etmektedir. Bunlar gelişmiş özelliklere göre fiyatlandırılıyor. Paketlerin içerikleri hakkında bilgi verelim.

 

 

Bu paketlere daha detaylı olarak findeks.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

 

Bunların dışında ticari faliyetleriniz içinde paketler bulunmaktadır. Bu paketleri üye olarak inceleyebilir size faydalı olacağını inceleyerek de görebilirsiniz.

Bu sayede kredi limitinizi , kart limitinizi , çek raporunuzu , kart ödeme gecikme bilgilerinizi , toplam borç limitinizi gibi konularda bilgi sahibi olabillirsiniz.

Bir başka yazımızda sizlere kredi puanı hakkında bilgi vermiştik bu ve bu gibi uygulamalar ile sizler destek alabilirsiniz. Böylece bilgi sahibi olarak hareket edebilirsiniz.

Yorum yapın