Kredi Limiti Ve Kredi Puanı Öğrenmek!

Kredi limiti kredi kartı limiti ve kredi puanı genel anlamda hepimiz için ayrı bir problem teşkil etmektedir. Kredi limiti arttı mı ? Kredi alabilirmiyim ?

Bu sorular ile vaktinizi harcamayın. Derdinize umar arıyorsanız bunu halletmenin birçok yolu var fakat en sağlamı findeks bulunduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Findeks birçok kurumun kullandığı alt yapı olarak bilinmektedir. Bu sayede siz de kolayca puan durumunuzu kredi limitinizi kart informasyon ve limitinizi geçikmiş kredilerinizi görebilir ve durumunuzu yakından inceleyebilirsiniz.

Ilk olarak findeks kurumsal bir şirket olup bu hizmetlerinin karşısında belli ücretler talep etmektedir. Bunlar gelişmiş özelliklere nazaran fiyatlandırılıyor. Paketlerin içerikleri hakkında informasyon verelim.

 

 

Bu paketlere daha detaylı olarak findeks.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

 

Bunların haricinde ticari faliyetleriniz içinde paketler bulunmaktadır. Bu paketleri üye olarak inceleyebilir size yararlı olacağını inceleyerek de görebilirsiniz.

Bu sayede kredi limitinizi , kart limitinizi , çek raporunuzu , kart ödeme gecikme bilgilerinizi , toplam borç limitinizi şeklinde mevzularda informasyon sahibi olabillirsiniz.

Bir başka yazımızda sizlere kredi puanı hakkında informasyon vermiştik bu ve bu şeklinde uygulamalar ile sizler destek alabilirsiniz. Böylece informasyon sahibi olarak hareket edebilirsiniz.

Yorum yapın