Komagene Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Komagene, Pişmemiş Köfte markaları içinde en malum firmalar içinde yer verilmiştir. Geniş alan kişi kitlesi yardımıyla her geçen gün büyüyen marka, birçok bayi girişimcisinin de ilgi odağında. Bu perspektiften Komagene bayiliği Satın almak isteyenler markayı yakından tanımak isteyebilirler. Gereksinimlerini karşılamak ve ana para gereksinimlerine yanıt vermek mühim bir süreçtir. Türkiye’nin tüm illerinde 1900’e yakın bayisi ile oldukça büyük bir aile olduğu söylenebilir.

Komagene Bayilik Koşulları

Komagene Bayilik Koşulları

Gene de Komagene bayilik koşulları Bunu yerine getirmeden bayilik almak mümkün değildir. Bu açıdan firmanın bayilerinden ne benzer biçimde şartlar istediğini detaylı olarak bilmek gerekir. Şubenizi yüksek kazanç sağlayacak şekilde açmak istiyorsanız iyi hazırlanmış bir iş planına da ihtiyacınız var. Komagene kar marjı Bu iş planı ile oldukça daha kolay hesaplanabilir.

Türkiye’nin malum markalarından önde gelen Komagene’nin bayilik fiyatı da girişimcilerin üstünde durması ihtiyaç duyulan bir mevzu. Şundan dolayı ödemeniz ihtiyaç duyulan bayilik tutarı de sermayenizin büyük bir kısmını oluşturacaktır. Bu potansiyel iş fikrini değerlendirirken ne kadar sermayeniz olursa o denli iyi kar elde edebilirsiniz. Ek olarak şirket, tüm işletmeleri arasındaki rekabeti eşit düzeyde tutmaktadır.

Komagene Bayilik Koşulları

Komagene, yatırım maliyeti düşük fakat karlılığı yüksek bir iş fırsatıdır. Bilhassa pişmemiş köftenin Türkiye’de birçok yaş grubu tarafınca sevilmesi bu alanda başarıyı tetikleyen bir unsur. Komagene bayilik koşulları Yakından incelendiğinde pek oldukça girişimciyi zorlamayan taleplerin olduğu görülmektedir. Bu süreçte yerine getirilmesi ihtiyaç duyulan koşullar şunlardır:

Ilk olarak sicil açısından temiz olmanız gerekir. Sektörde daha ilkin çeşitli şekillerde çalışmış olmanız önemlidir. Kısaca sektörü yakından tanımanız isteniyor. Başka bir marka Çiğköfte bayisi olmamanız rica olunur. Devamlı ilgilendiğiniz başka bir işin olmaması da mühim bir şart. Şundan dolayı şirket sizden yalnız açacağınız bayilik ile ilgilenmenizi istiyor. Dükkanın konumu en mühim koşullar arasındadır. Bir işyeriniz olmalı yada şehrin en popüler yerlerinde kiralamalısınız.

Bu koşullar sağlandığında, ana para gereksinimini de karşılamanız gerekir. Bayilik koşulları zor değildir ve bu alanda titizlikle çalışmak üstünde durulan mevzular arasındadır.

Komagene Bayilik Tutarı

Komagene’de bayilik açmak isteyenler, firmanın belirlediği bayilik ücretini karşılayabilmelidir. Bu fiyatın öteki firmalara gore oldukça düşük olduğu söylenebilir. Komagene bayilik tutarı 35 bin TL civarındadır. Bu sayı her yıl güncellenebilir.

Sadece, ek maliyetleriniz olabilir. Bayilik başvurusu yaptığınızda şirket yetkilileri size ihtiyacınız olan her detay hakkında informasyon veriyor. Bayi açılışı esnasında sizlere birçok informasyon sunan Komagene şirketi beklentilerinize tam anlamıyla yanıt vermektedir.

Komagene Kar Marjı

Komagene bayilik şubenizi açtığınız yer, kar marjı açısından büyük ehemmiyet taşımaktadır. Kalabalık bir caddede yada avmsinde şube açmak daima yüksek kazanç fırsatları sunar. Günlük yoğun işlerinizi yapabileceğiniz bir lokasyon seçimi bu süreçte son aşama önemlidir. Komagene kar marjı Hesaplama da işe başlamadan ilkin dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir mevzudur.

Bir ara sokakta, yoğunluğun olmadığı bir yerde işyeri açmak, kar etme imkanı sunmaz. Sadece yaya ve vasıta trafiğinin yoğun olduğu yerlerde Çiğköfte şubesi açmanız kısa sürede maliyetten tutum etmenizi sağlar. İş planı yaparken kar marjını detaylı olarak hesaplamanız gerekir.

Okuyun: Pişmemiş Köfte Dükkanı Açmak

Komagene Şube Açılış Maliyeti

Komagene şubesi açarken birçok değişik gereksinim ortaya çıkıyor. Bu süreçte maliyet hesabı yapılmadan işletme kurulmamalıdır. Tüm gider kalemlerini detaylı olarak hesaplamak geleceğinizi görme imkanı sağlar. Komagene’de şube açma maliyeti Birçok gider kalemi ihtiva eder. Sadece firmanın yatırım paketi hizmetine başvurduğunuzda birçok harcama şirket tarafınca karşılanır. Firmanın yatırım paketinde aşağıdakiler sunulmaktadır:

Emek harcama tezgahı Soğutmalı pişmemiş köfte dolabı Meze dolapları Kasiyer tezgahı Ledli ön mobilya ve arka dolap mobilyası Işıklı menü tabelası ve box mobilyası Masa ve sandalyeler Duvar contalı ışıklı tabela Cam folyolar

Bu tür birçok gereksinim pakete dahildir. Şirket, bayilik başvurusu esnasında tüm bu masrafların karşılanmasında lüzumlu desteği sağlamaktadır. Bununla beraber şirket kuruluşu, bayi açma, oryantasyon eğitimleri mevzusunda destek olan bir firmadır. Lokasyon analizi yapılarak yörede başka Komagene bayisi olmaması da sağlanır.

Komagene Bayi İncelemeleri

Komagene bayiliğini açmadan ilkin bu alanda hizmet veren öteki bayilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu kişilerin süreç hakkında informasyon sahibi olmaları önemlidir. Komagene bayi yorumları bu mevzuda da önemlidir. Sadece firmanın bayileri genel merkezin sunmuş olduğu avantajlardan oldukça memnun. Gerek yerinde yardım gerekse personel eğitimi benzer biçimde mevzularda destek verilmesi başarıyı acele getiren unsurlardır.

İşletmenin kurum sürecinde tüm desteği elde eden genel merkez için bayilerin memnuniyetinden söz edilebilir. Kuruluşundan sonrasında bayilerine her anlamda destek olan marka, reklam ve tanıtım mevzularında da destek olmaktadır.

Komagene Genel Müdürlük İletişim

Komagene bayiliğini almak istiyorsanız firmanın genel merkezine ulaşmanız gerekiyor. Şahsen başvurmak daima en etkili sonucu verir. Ek olarak genel müdürlük bilgilerine ulaşarak bayilik koşulları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Komagene merkez ve bayilik kontakt detayları aşağıdaki gibidir:

Komagene Telefon: 0216 367 97 00 Komagene Faks: 0216 417 38 80 Komagene Mail Adresi: komagene@komagene.com.tr Bayi Hattı Telefon: 0549 808 48 15 Alan kişi Hizmetleri: 0850 377 08 50

Firmaya verdiği bilgilerden kolayca ulaşılabilir. Dört gözle beklenen tüm mevzular hakkında firmadan informasyon almak mümkün olabilir.

Bayilik Veren Öteki Çiğköfte Markaları

Komagene, Çiğköfte alanında başarı göstermiş markalar içinde yer verilmiştir. Sadece, hepimiz bu şirketten bayilik alma avantajına haiz değildir. Komagene bayiliği Şartları karşılamıyorsanız değişik markaları da araştırabilirsiniz. Sektörde Komagene benzer biçimde değişik firmalar da bayilikler vererek hizmet ağlarını genişletmeyi hedeflemektedir. Çiğköfte bayiliklerinin öteki markaları:

pişmemiş köfte

Ek olarak firmalarından bayilik alabilirsiniz. Sadece her firmanın bayilik koşullarının değişik bulunduğunu söylemek mümkündür. Değişik bir marka adı altında şube açmak istiyorsanız bu markaları da değerlendirebilirsiniz.

Okuyun: Çiğköfte Bayiliği Elde eden Firmalar

Komagene’de Bayi Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

Komagene markasına üye olmak istiyorsanız dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı hususlar bulunmaktadır. Firmanın kurumsal imajını zedeleyecek davranışlarda bulunmamalısınız. Komagene’de bayi açmak isteyenlere tavsiyeler Hijyen en belirgin olanıdır. İşletmenizde hijyen kurallarına oldukça ehemmiyet vermeniz gerekiyor.

Çalışanlarınızı güler yüzlü, iletişime açık ve enerjisi yüksek kişiler arasından seçmelisiniz. İş güvenliğine ihtiyaç duyulan önemi vermeniz büyük ehemmiyet taşımaktadır. Ek olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerini ses getirecek şekilde yapmalısınız. El ilanları bu alanda son aşama etkili çalışmalardır. Ek olarak mahalli TV kanallarına ve radyolara da reklam verebilirsiniz. Açılış esnasında insanların da dikkatini çekebilmelisiniz. İyi bir lokasyon seçimi de işletmenizin kabul edilebilir olması için mühim kriterler arasındadır. İyi bir marka adı taşımak, başarıya ulaşmanın en kolay yoludur.

Yorum yapın