Karton Bardak İmalatında Kosgeb Desteği!

Son dönemlerde popüler olan karton bardak imalatı sektörüne devletten teşvik. Bu teşvikler yardımıyla imalat sektöründe yerini almak isteyen girişimciler için büyük bir paket bulunuyor. Ana para geri dönüşümü olarak kosgeb’in yararlarından yararlanmak için girişimler başladı.

 

Bildiğimiz şeklinde vatanımızda son dönemler de üretime verilen ehemmiyet ve geliştirme planları kapsamında kosgeb plan ve projeler yürütmekte. Bu planlar dahilinde mevzu ile ilgili alanlar da imalat sektörüne girişim yapacaklara güzel haberi verdi. Planda imalat sektörüne girişim meydana getirecek kobilere teşvik ve destek bulunmakta. Bu sayede sermayenizin geri dönüşümü imkanı sağlanıyor. Buradan örnekle yatırım yaptığınız paranın bir miktarı size destek olarak geri dönüyor.

Bu bağlamda belirli şartlar da lüzumlu koşulları yerine getiren firmalar bu mevzuda destek alabiliyor. Kosgeb değişik alanlar da da değişik yatırımlar meydana getiren girişimcilere çeşitli destek sunar vermekte. Birçok yazımız da da sizlere girişimci rehberi anlamında birçok iş fikri ve yatırım fırsatı veriyoruz. Sadece kullan at sektöründe ki hareketlilik kobilerin bu mevzuda daha oldukça araştırma yaptırdıklarını görmekteyiz.

 

İmalat sektöründe bildiğiniz şeklinde karton bardak imalatı hakkında sizlere hem makine hem hammadde tedariği sağlamaktayız. Bu sayede sizlere karton bardak imalatı mevzusunda devamlı destekçi olmaya çalışıyoruz.Bunun yanında sıfır makinelerin satışını gerçekleştirmek için odak ambalaj şirketi ile ortak emekler yürütmekteyiz.

Destek sunar ve sektör ile ilgili informasyon almak için internet sayfasını ziyaretç edebilirsiniz.

www.kartonbardakimalatitr.com

 

Karton Bardak İle ilgili Informasyon ve düşünce edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu benzeri olmayan kitabından yararlanmak için derhal satın alabilirsiniz.

 

N11 üstünden satın almak için bağlantı aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“Karton Bardak İmalatında Kosgeb Desteği!” üzerine 7 yorum

 1. Merhabalar ben iki adet makina almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ben Çanakkale Biga dan Bedri avcı KOSGEB destekli nasıl alabilirim

  Cevapla
 2. Selam şuan küçük bı işyerim var sadece satış odaklı ama ben karton bardak üretimi için destek almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz bilgi verirseniz senvinirim şimdiden teşekürler

  Cevapla
  • MERHABA ÖNCELİKLE DESTEK ALABİLİRSİNİZ KOSGEB TARAFINDAN AMA ÖNCELİKLİ OLARAK YETERLİ SERMAYENİZİN OLMASI GEREKİYOR HERKESİN YAPTIĞI YANLIŞ KOSGEBE GÜVENMEK OLUYOR ELİNİZDE SERMAYE OLMASI GEREKİYOR. DESTEK ALARAK SIFIR SERMAYE İLE İŞ YAPAMAZSINIZ. KONU HAKKINDA KOSGEB TARAFINDAN BİLGİ ALARAK ŞARTLARI ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.

   Cevapla
 3. Merhaba ben 63 yaşında emekli bir vatandaşım karton bardak işine merak sardım koskep bu iş için nasıl yardımcı oluyor selamlar

  Cevapla
  • merhaba öncelikle en yakın kosgeb den destek alabilirsiniz size yol gösterecektir. diğer kurulum makine hammadde konusunda yardımcı olabiliriz

   Cevapla

Yorum yapın