Karton Bardak İmalatında Kosgeb Desteği!

Son dönemlerde popüler olan karton bardak imalatı sektörüne devletten teşvik. Bu teşvikler sayesinde imalat sektöründe yerini almak isteyen girişimciler için büyük bir paket bulunuyor. Sermaye geri dönüşümü olarak kosgeb’in faydalarından yararlanmak için girişimler başladı.

 

Bildiğimiz gibi ülkemizde son dönemler de üretime verilen önem ve geliştirme planları kapsamında kosgeb plan ve projeler yürütmekte. Bu planlar dahilinde konu ile ilgili alanlar da imalat sektörüne girişim yapacaklara güzel haberi verdi. Planda imalat sektörüne girişim yapacak kobilere teşvik ve destek bulunmakta. Bu sayede sermayenizin geri dönüşümü imkanı sağlanıyor. Buradan örnekle yatırım yaptığınız paranın bir miktarı size destek olarak geri dönüyor.

Bu bağlamda belirli şartlar da gerekli koşulları yerine getiren firmalar bu konuda destek alabiliyor. Kosgeb farklı alanlar da da farklı yatırımlar yapan girişimcilere çeşitli destekler vermekte. Birçok yazımız da da sizlere girişimci rehberi anlamında birçok iş fikri ve yatırım fırsatı veriyoruz. Ancak kullan at sektöründe ki hareketlilik kobilerin bu konuda daha çok araştırma yaptırdıklarını görmekteyiz.

 

İmalat sektöründe bildiğiniz gibi karton bardak imalatı hakkında sizlere hem makine hem hammadde tedariği sağlamaktayız. Bu sayede sizlere karton bardak imalatı konusunda her zaman destekçi olmaya çalışıyoruz.Bunun yanında sıfır makinelerin satışını gerçekleştirmek için odak ambalaj firması ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

Destekler ve sektör ile ilgili bilgi almak için web sitesini ziyaretç edebilirsiniz.

www.kartonbardakimalatitr.com

 

Karton Bardak İle ilgili Bilgi ve fikir edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu eşsiz kitaptan faydalanmak için hemen satın alabilirsiniz.

 

N11 üzerinden satın almak için link aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“Karton Bardak İmalatında Kosgeb Desteği!” üzerine 7 yorum

 1. Merhabalar ben iki adet makina almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ben Çanakkale Biga dan Bedri avcı KOSGEB destekli nasıl alabilirim

  Cevapla
 2. Selam şuan küçük bı işyerim var sadece satış odaklı ama ben karton bardak üretimi için destek almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz bilgi verirseniz senvinirim şimdiden teşekürler

  Cevapla
  • MERHABA ÖNCELİKLE DESTEK ALABİLİRSİNİZ KOSGEB TARAFINDAN AMA ÖNCELİKLİ OLARAK YETERLİ SERMAYENİZİN OLMASI GEREKİYOR HERKESİN YAPTIĞI YANLIŞ KOSGEBE GÜVENMEK OLUYOR ELİNİZDE SERMAYE OLMASI GEREKİYOR. DESTEK ALARAK SIFIR SERMAYE İLE İŞ YAPAMAZSINIZ. KONU HAKKINDA KOSGEB TARAFINDAN BİLGİ ALARAK ŞARTLARI ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.

   Cevapla
 3. Merhaba ben 63 yaşında emekli bir vatandaşım karton bardak işine merak sardım koskep bu iş için nasıl yardımcı oluyor selamlar

  Cevapla
  • merhaba öncelikle en yakın kosgeb den destek alabilirsiniz size yol gösterecektir. diğer kurulum makine hammadde konusunda yardımcı olabiliriz

   Cevapla

Yorum yapın