KARTON BARDAK İMALATI!

Karton bardak imalatı ile ilgili sitemizde yoğun bir ilgi yaşanıyor.  Sorularınız ve yorumlarınız imalat ile ilgili merakınız oldukça çok bu yüzden yeni bir başlık ile sizlere daha geniş informasyon vermek istiyoruz. Yazımızda karton bardak imalatı için girişim yapacaklara ufak bir el kitabı sunacağız. Bununla ilgili bir video oluşturacağız. Videomuz da fazlaca güzel informasyon vereceğiz. Ek olarak iş mevzularında informasyon alışverişi ve bayilikler için bir whatsapp grubu kuracağız. Burada lüzumlu detayları vereceğiz. Birbirimiz ile paylaşacağız.

Gelelim karton bardak imalatı mevzusuna. Ilk olarak imalat sektörü şu an ki zamanda dolar kurunda gerçekleşen dalgalanma yüzünden problemler yaşamakta fakat önlemini yığın tutmakla ilgili başarı göstermiş olan kişiler sorun çekmeyecektir. Bu sebeple hammadde mevzusu mühim. Elimizde kağıt var ise üretim de yapabiliriz. Sonrasında oldukca sorulan sorulardan birisi kaç makine ile başlamış olalım mevzusu.

Üretim yapıyor ve karton bardak üretiyorsanız makineleriniz minimum 2 tane olması gerekiyor. Bunun oldukca zor bir cevabı yok aslen vaka hem fazla üretim yapmak. Niçin şundan dolayı bir makine 10 saatte 10 koli yapıyorsa 2 makine 20 koli yapmış olacaktır. Bir usta kolaylıkla 2 makineye bakabilir. Bu sizin maliyetinizi düşürecektir. İkinci husus makine arızası durumunda öteki makineniz ile devam etmeniz demek anlamına gelir. Bu yüzden iki makine olmasının pozitif yanları çoktur.

Sorulardan diğeri kullanılacak malzemeler. Karton bardak üretimi yaparken kullanacak ana malzemeler hammadde doğrusu kağıt , makine kırılma önleme için silikon yağı makinede ufak hazne var oraya dökülüyor , su ve sünger soğuk aylarda kağıt ıslatmak için kenarlarını yumuşasın diye ıslatacaksınız. Ana malzemeler bunlar burada bir tek silikon yağını birazcık zor bulabilirsiniz fakat bu mevzuda ankara ve istenbul da tedarikçi bulmak kolay. Hatta bu mevzuda bizlere ulaşanlar için önereceğimiz kişiler bulunmakta. Destek oluruz.

 

Ek olarak imalata başlamış olacak arkadaşlara danışmanlık yapıyoruz. Tutarı mukabilinde siz değerli ziyaretçilerimizin yanına gelip tüm işleyişi sağlıyoruz ve sizlere eğitim veriyoruz. Siz en oldukca 2 günde minimum usta kadar başarı sağlayabiliyorsunuz ek olarak görüntülü destek de alabilirsiniz.

 

Bardak imalatı ile ilgili öteki konulardan ve merak edilenlerden bir başkası paketleme ve makine seçimi. Bardak imalata makinesi için 7 oz doğrusu 6,8 otomat bardak makinesi için konuşuyorsak çin makinesi ilk etapta maliyeti uygun makinelerdir. 2. eli olan ve kolay makinelerdir. Fakat daha ustalaşmış makine almakta yarar var. Sadece başlangıç için çin makineleri birazcık daha mantıklı şundan dolayı olur da işler yolunda gitmezse satabilir ve zarardan dönebilirsiniz. Bu yorum sonrası ümidiniz kırılmasın fakat her iş her yerde olacak diye bir vaka yok. Heralde çalışana devamlı ekmek var fakat konum ve maliyet mevzularını işletme hesapları mevzusunda deneyimli olmayanlar için işler devamlı sıkıntılı olacaktır. Bu mevzularda informasyon almak için yorumlar da bizlere iletebilirsiniz. Daha detaylı bir emek verme yapabiliriz.

 

Karton Bardak İle ilgili Informasyon ve düşünce edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu benzeri olmayan kitabından yararlanmak için derhal satın alabilirsiniz.

 

N11 üstünden satın almak için bağlantı aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“KARTON BARDAK İMALATI!” üzerine bir yorum

Yorum yapın