KARTON BARDAK İMALATI!

Karton bardak imalatı ile ilgili sitemizde yoğun bir ilgi yaşanıyor.  Sorularınız ve yorumlarınız imalat ile ilgili merakınız oldukça fazla bu yüzden yeni bir başlık ile sizlere daha geniş bilgi vermek istiyoruz. Yazımızda karton bardak imalatı için girişim yapacaklara küçük bir el kitabı sunacağız. Bununla ilgili bir video oluşturacağız. Videomuz da fazlaca güzel bilgi vereceğiz. Ayrıca iş konularında bilgi alışverişi ve bayilikler için bir whatsapp grubu kuracağız. Burada gerekli bilgileri vereceğiz. Birbirimiz ile paylaşacağız.

Gelelim karton bardak imalatı konusuna. Öncelikle imalat sektörü şu an ki zamanda dolar kurunda gerçekleşen dalgalanma yüzünden sorunlar yaşamakta ama önlemini stok tutmakla ilgili başarılı olan kişiler sıkıntı çekmeyecektir. Çünkü hammadde konusu önemli. Elimizde kağıt varsa üretim de yapabiliriz. Sonrasında çok sorulan sorulardan birisi kaç makine ile başlayalım konusu.

Üretim yapıyor ve karton bardak üretiyorsanız makineleriniz en az 2 tane olması gerekiyor. Bunun çok zor bir cevabı yok aslında olay hem fazla üretim yapmak. Neden çünkü bir makine 10 saatte 10 koli yapıyorsa 2 makine 20 koli yapacaktır. Bir usta rahatlıkla 2 makineye bakabilir. Bu sizin maliyetinizi düşürecektir. İkinci husus makine arızası durumunda diğer makineniz ile devam etmeniz demek anlamına gelir. Bu yüzden iki makine olmasının avantajı çoktur.

Sorulardan diğeri kullanılacak malzemeler. Karton bardak üretimi yaparken kullanacak ana malzemeler hammadde yani kağıt , makine kırılma önleme için silikon yağı makinede küçük hazne var oraya dökülüyor , su ve sünger soğuk aylarda kağıt ıslatmak için kenarlarını yumuşasın diye ıslatacaksınız. Ana malzemeler bunlar burada bir tek silikon yağını biraz zor bulabilirsiniz ama bu konuda ankara ve istenbul da tedarikçi bulmak kolay. Hatta bu konuda bize ulaşanlar için önereceğimiz kişiler bulunmakta. Yardımcı oluruz.

 

Ayrıca imalata başlayacak arkadaşlara danışmanlık yapıyoruz. Ücreti mukabilinde sizlerin yanına gelip bütün işleyişi sağlıyoruz ve sizlere eğitim veriyoruz. Siz en çok 2 günde en az usta kadar başarı sağlayabiliyorsunuz ayrıca görüntülü destek de alabilirsiniz.

 

Bardak imalatı ile ilgili diğer konulardan ve merak edilenlerden bir başkası paketleme ve makine seçimi. Bardak imalata makinesi için 7 oz yani 6,8 otomat bardak makinesi için konuşuyorsak çin makinesi ilk etapta maliyeti uygun makinelerdir. 2. eli olan ve basit makinelerdir. Ama daha profesyonel makine almakta fayda var. Ancak başlangıç için çin makineleri biraz daha mantıklı çünkü olur da işler yolunda gitmezse satabilir ve zarardan dönebilirsiniz. Bu yorum sonrası ümidiniz kırılmasın ama her iş her yerde olacak diye bir olay yok. Tabiki çalışana her zaman ekmek var ama konum ve maliyet konularını işletme hesapları konusunda deneyimli olmayanlar için işler her zaman sıkıntılı olacaktır. Bu konularda bilgi almak için yorumlar da bizlere iletebilirsiniz. Daha detaylı bir çalışma yapabiliriz.

 

Karton Bardak İle ilgili Bilgi ve fikir edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu eşsiz kitaptan faydalanmak için hemen satın alabilirsiniz.

 

N11 üzerinden satın almak için link aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“KARTON BARDAK İMALATI!” üzerine bir yorum

Yorum yapın