Karton Bardak İmalatı Hammadde Sorunu

Kıymetli okuyucularımız karton bardak imalatı mevzusunda yaşanmış olan en büyük sıkıntılardan birisi olan hammadde problemi ile ilgili sizlere bu yazıyı hazırladık. Bu yazımızda hammadde bulamayan işletmeler için hammadde sorununu çözmenin yollarından bahsedeceğiz.

Hammadde bulmak artan dolar kurundan ve ekonomik şartlardan dolayı zorlaştı ve olanaksız hale geldi. Bununla ilgili problem yaşayan işletmeler hammadde mevzusunda çareler aramaya başladı. Piyasadaki hammadde konusun da çözüm olacak önerilerimiz ile ilgili bir video hazırladık. Ümit ederim sizlere yararlı olur. Video öncesinde anlatmak gerekirse artık Türkiye de ki hammadde satan firmalar kurdan dolayı satmayıp kar amacı gütmeye başladı. Buda imalatta problem yaşatmaya başladı. Sizlere birazcık bütçe arttırarak hammadde sorununu çözmek için değişik yollar oluşturduk. Artık yurt dışına açılma vakti geldi.

Kağıt üreticileri ile rahatça alışveriş yapmanın zamanı geldi de geçiyor. Unutmayalım ki hammadde tutarları artık maddi gücü olan işletmelerin daha kolay ulaşabilmesi sebebi ile hep dediğimiz benzer biçimde karton bardak imalatı için artık bütçeler terfi etti ve bunun bilincinde olmalısınız.

“Karton Bardak İmalatı Hammadde Sorunu” üzerine bir yorum

Yorum yapın