Karton Bardak İmalatı Hammadde Sorunu

Değerli okuyucularımız karton bardak imalatı konusunda yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi olan hammadde sorunu ile ilgili sizlere bu yazıyı hazırladık. Bu yazımızda hammadde bulamayan işletmeler için hammadde sorununu çözmenin yollarından bahsedeceğiz.

Hammadde bulmak artan dolar kurundan ve ekonomik şartlardan dolayı zorlaştı ve imkansız hale geldi. Bununla ilgili sorun yaşayan işletmeler hammadde konusunda çareler aramaya başladı. Piyasadaki hammadde konusun da çözüm olacak önerilerimiz ile ilgili bir video hazırladık. Umarım sizlere faydalı olur. Video öncesinde bahsetmek gerekirse artık Türkiye de ki hammadde satan firmalar kurdan dolayı satmayıp kar amacı gütmeye başladı. Buda imalatta sorun yaşatmaya başladı. Sizlere biraz bütçe arttırarak hammadde sorununu çözmek için farklı yollar oluşturduk. Artık yurt dışına açılma vakti geldi.

Kağıt üreticileri ile rahatça alışveriş yapmanın zamanı geldi de geçiyor. Unutmayalım ki hammadde fiyatları artık maddi gücü olan işletmelerin daha kolay ulaşabilmesi nedeni ile hep dediğimiz gibi karton bardak imalatı için artık bütçeler yükseldi ve bunun farkında olmalısınız.

“Karton Bardak İmalatı Hammadde Sorunu” üzerine bir yorum

Yorum yapın