KARTON BARDAK İLE PARA KAZANMA

Karton bardak ile para kazanmak bildiğiniz gibi ki artık popüler hale  geldi. Karton bardak maliyetleri ve kâr marjları ile ilgili birçok yazı ve yazı sunduk. Ve hakkaten oldukça ilgi görmüş oldu bu mevzuda kendini geliştirmek isteyenler bizlere ulaştı. Şimdi ise sizlere çoğunun bilmediği bir düşünce ile de karşınızda olacağız. Bu düşünce düşük sermayeli hatta sermayesiz işler arasına girebilir. Sermayesiz işler de çoğu zaman işçiliğinizi kullanırsınız. Bu fikirimizde de vaktinizi ve enerjinizi kullanacaksınız.

 

Nedir bu sermayesiz güzel düşünce dediğinizi duyar gibiyiz ;

Karton bardak hakkında bildiğiniz gibi ki koli işi ile ilgili birçok yazı var. Şimdi ise sizlere bardakları toptan alıp 10 lu 5 li 15 li paketleyip satmak ve pazarlamak hakkında informasyon vereceğiz. Bir çok insan markete girerek 100 lü bardak istemez. Reyonda 10 lu 15 şeklinde ürünleri alıp kullanmak ister. Bu sayede de perakende satış gerçekleşir. Şimdi sizler ne mi yapacaksınız ?

 

Koli fiyatı 150 ile 180 şeklinde fiyatlarda değişen karton bardağı alacaksınız. Üreticiler le ilgili bilgiler vermiştik daha ilkin fakat internette de satışı mevcut. N11 Hepsiburada şeklinde ortamlarda bulunmakta. Bu bardakları alıp 10 lu 15 li şeklinde ihtiyaca gore ayıracaksınız. Koliler 3000 li geliyor. 10 lu yaparak 300 tane paketlenmiş bardak oluşturmuş olacaksınız. Extra ambalalj firmasından gidip pp poşet alacaksınız. bakın 10 – 15 bardak sığacak şekilde ayarlayın ve o poşeti alın. Fakat poşeti alırken ağzı bantlılar var eğer uğraşmak isterseniz poşet ağzı kapatıcı makine var ucuz onuda alabilirsiniz. Bu sebeple ağzı bantlı poşet birazcık daha maliyetli olabilir.

Şimdi bardaklarımızı poşetleyerek satışa hazırlıyoruz. ilk etapta büyük marketleri es geçin onlar barkodlu almak isteyecektir. O yüzden ilk etapta bakkalları listenize alın. Şimdi bu planlama sizin isteğiniz doğrultusunda değişmiş olur mühim olan düşünce. Gelelim kâr planınıza.

 

Bardak kolisi fiyatlarını görmüştük. Biz 150 tl den hesaplayarak bakalım. 150/3000 yaparsak tane fiyatını buluruz. Kısaca 0,05 krş yapıyor. Bunun yanında poşette 0,10 a geliyor. 10 tane bardak 0,50 krş yapar. artı poşet 0,60 krş yapar. Şimdi bu bardak piyasa fiyatı 1 ile 1,25 tl içinde değişmiş olur. Bu sizin müşteriye nabza gore şerbet vereceksiniz.. Kısaca 150 tl ye aldığımız koli 300*1 tl yaparsak 300 lira yapar. %100 kâr marjı ile ayda 10 koli satın size güzel bir ek gelir olabilir. Evde boş zamanlarınızda paketleme yapın yazları satışlarınızı ayarlayın. Potansiyeli olan bir sektör aklınızda bulunmasının faydası var.

 

Karton Bardak İle ilgili Informasyon ve düşünce edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu benzeri olmayan kitabından yararlanmak için derhal satın alabilirsiniz.

 

N11 üstünden satın almak için bağlantı aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“KARTON BARDAK İLE PARA KAZANMA” üzerine bir yorum

Yorum yapın